• Crni86
    3.5k
    ne znam ali ako tome bude tako imaju minus tko god to tako odlucio, maric, jakir, skupa ili neko treci.

    prije bi reko da ne vjeruje ogiwari a perkovic nije bek pa ce rpg igrat ljevo. Ciji god to potez bio ako ce tako biti na kraju imaju jedan jako veliki minus.

    Ciji god propust je minus, pa valjda pricaju medusobno i jakir mu kaze cuj stari, ogi nista, perkovic nije bek trebam beka. A ak mu Maric ne veli koji vrag radis sa RPG-on ljevo isto imamo problem. Sve u svemu toplo se nadam da ce Rpg biti desno, rile je zasluzio igrat ovu tekmu dns.
  • austrijanac
    4k
    Rile, Mišić i KTC su jedina trojica koji su počeli svaku pripremnu do sad.
    To što je Rile odigrao do sad, "zaslužio" je da i danas starta.
  • Zagi
    7.6k
    A da pričekamo utakmice prije nego počnemo dijeliti minuse?
    Ne, a? Jednostavno ste uvjereni da to ne valja i šlus?
  • Crni86
    3.5k
    Isto tako torrente i max pocinju danas tako da ocekujem da nam na pocetku sezone stoperski par cine ktc i mmaee sto je nekako bilo i ocekivano.

    Sutra cemo vidjet da li je stvarno rpg lijevi bek (nadam se da nije) i kako ce izgledat vezni red. To me najvise zanima sutra.
  • austrijanac
    4k

    Mislim da su kolege rekli "ako".
    Dapače, kad se odigraju obje prijateljske može se dati neki kompletno sud.
    Isto kako se može dati neko mišljenje nakon prve tri prijateljske.
  • Crni86
    3.5k
    Jesu li se bati i perkovic oporavili? Zna li se vec sad ocee li konkurirati za sutra?
  • skener
    879

    Perkovic je sada na klupi
  • blue heart 72
    1.7k
    Lijep gol Bakovića uz asistenciju Kačavende
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Dobri su bili klinci danas... Mikić mi je definitivno materijal za desnog beka kao druga opcija nakon RPGa i mislim da ga treba forsirati!
    A Riletu se zahvaliti na svemu kaj nam je dao i neka bude treća opcija, nedaj Bože ozljeda...
  • Facke
    3.6k
    Glejte. Pokazale se bude el je Jakirovic neke nafcil od greski prosle sezone. Ak Ogiwara protiv Istre nebu startet iak RPG nebude igral na desnumu beku nek Ristovski onda si bu Jakirovic same nastetil. I prek toga bude kad tad opal. Nemam nis protiv Rileta, odigral je hrpu hrpu dorbih utakmic za nas ali trenutne je RPG ispred njega i tu je price kraj. I ne treba RPGa zbog toga forserati na levumu beku. Po mene bi to bila velika greska.
  • Dinaminjo
    929
    Ne pratim trenera ni njegovu temu jer sam.davno izgubio povjerenje u njega.. da bar me demantira..

    Ali cuo sam.jednom je rekao da je vec par puta mu igrac sa zutim dobio crveni pa je nakon nekoliko puta naucio.
    Ako nije trollao, bojim se da sve treba x puta fulati da nauci.
  • din
    442
    očito prema ovim pripremama ide prema tome da Rile bude desno, a RPG lijevo..
  • NORTE
    11.4k
    Danas na Hitrecu, Kelava kompletno obučen u adidas, a Pjaca u adidasovom šorcu i tenisicama.
    Šahtarov glavni sponzor je Favbet.
  • Crni86
    3.5k
    sve mlade kategorije su jos uvijek obucene u adidas kao i svo osoblje za mlade kategorije. Ocito Castoreu treba vremena da nas opskrbi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.