• NitkoBitan
    17k
    Dinamo je za BBB zatražio veći kapacitet južne tribine Poljuda kako bi njegovi navijači imali jednak broj karata koji imaju navijači Hajduka na Maksimiru.rioda

    Shit of the year. Matematika je egzaktna znanost.
  • Zagi
    7.6k
    "Nakon kakve igre?"
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kakva seljacina hahaha. Nedaj Boze ikad vise ovakvog duznosnika u klubu za kojeg navijem. Da imam priliku bit na konferenciji za novinare, bila bi mi cast postavljat sportska pitanja koja zanimaju javnost ovakvim frustratima.Dino

    Što će tek biti kad budu još nezgodnija pitanja ako je ovako počeo. Biti trener je ne samo pripremiti taktiku i voditi igrače nego i znati se ophoditi s medijima i kako nastupati u javnosti.
  • Lynx17
    4.1k
    "Nakon kakve igre?"Zagi


    jurcic-kakve-igre1.jpg
  • Zagi
    7.6k
    Dam se kladiti da svršavaju trenutno na ovakvu komunikaciju.
    Toliko mrze tog novinara da i ja znam kako se zove.
    Za par tjedana kada dođe kiks u uvijek tvrdoj Koprivnici, a ovaj krene malakat sve okolo, kreće pravi šou.

    Kokice će biti spremne.
  • Mali Zeus
    12.6k
    ↪Mali Zeus Dam se kladiti da svršavaju trenutno na ovakvu komunikaciju.
    Toliko mrze tog novinara da i ja znam kako se zove.
    Za par tjedana kada dođe kiks u uvijek tvrdoj Koprivnici, a ovaj krene malakat sve okolo, kreće pravi šou.
    Zagi

    Ovo me podsjeća na ono kad je Tudor sračkao novinara koji je postao trenerom Solina tak nešto, onako baš jadno svisoka mu je pričao jer tko je on da sumnja u velikog Tudora.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jel itko od portala uopće prenio vijest o nervoznom Gattusu?
    Uglavnom vidim vijesti o novom Livaji i ratničkom hajduku.
  • Lynx17
    4.1k
    Spominjalo se Anas Sharbini (naravno u sala) pa me je posjecalo na kakav je to talent bio. Da je samo imao "glavu." U to vrijeme ovo je bio jedan od moji najdrazi "highlights" od nasi potencijala i zaista je bio talent:



    Ta vanska dodavanje. :gasp:

    (Neznam ako nije bilo jasno, ali nisam ja napravio taj highlight.)
  • Krizy
    43.2k
    I Vasilj skinut s platne liste, ne ide na posudbu nego je potpisao za Šibenik na dvije godine.
  • lucky luciano
    310
    @LM1995 @Marley @austrijanac

    Vraćam se na temu od jutros vezano za dinamovce na Pagu.
    Nema nas puno, al nas ima. Sad preko sezone smo vjerojatno u većini haha. Većinom su to stariji ljudi koji su za Dinamo navijali još u jugi. Ja san ljubav prema Dinamu pokupija od strica i starog, a sad smo to prenijeli i na malu nećakinju. Zato sam jako sretan kad vidim Bišćana, Maru, Vrdija i Domagoja Antolića kad gledamo preko lita derbi u kafiću i imamo domaćinsku atmosferu :heart:
    Kako god, ako je neko od forumaša u Povljani iza 1.8. neka se javi za pivu :strong:
  • Marley
    1.6k
    a znas li mozda gdje pogledati utakmicu na podrucju Mandri ili Kolana, eventualno Gajca ili Paga :grimace: ?
  • Simpatizer
    270
    Ne postoji euforija, samo dosadni narativi o njoj

    Prije samog nogometa vrijedi se osvrnuti na činjenicu da je Hajduk opet rasprodao stadion, unatoč tome što je kraj prošle sezone bio istinski očajan. Forsira se narativ da su navijači Bijelih u nekakvoj euforiji, ali istina je daleko od toga. Pun stadion protiv neatraktivnog suparnika nije dokaz nikakve euforije, nego je to nešto potpuno normalno.

    Hajduk je kroz desetljeće rada na odnosima s publikom uspio izgraditi kulturu odlaska na stadion, neovisno o situaciji. Stadion neće uvijek biti pun, ali brojka gledatelja na utakmicama gdje je "malo" ljudi višestruko se povećala. Te kulture kronično nedostaje u svim sportovima u Hrvatskoj. Hajduk bi tu trebao biti primjer svima, ali većinom se priče svode na nekakvu neutemeljenu euforiju, predstavljajući navijače Bijelih kao neku nižu vrstu koja se pali na gluposti.

    Ljudi jednostavno vole svoj klub, vole nogomet i to je to. Nešto što je u državama poput Engleske ili Španjolske normalno, kod nas se problematizira i u suštini se tome izruguje pišući gluposti o euforiji do Velike Gospe. Euforija ne postoji, to je barem lako vidljivo iz komentara na društvenim mrežama nakon utakmice gdje je većina bila nezadovoljna predstavom Bijelih. Razloga za euforiju ionako nema.

    Članak: https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/nema-nikakvog-razloga-za-euforiju-oko-hajduka/2585627.aspx?index_ref=rubrika_sport_prva_m

    Apsolutno se slažem s napisanim, i na nama je da istu stvar napravimo s Dinamom.
  • don
    5.6k
    Ne znam kakve veze ima ovaj članak sa bilo čime što bi nas trebalo zanimati ali ok
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.