• Orc123
    7.8k
    nije tu problem Cordoba nego pijavice oko njega.....
  • don
    5.5k
    nadam se da je Cordoba propao.
  • Peškaman
    4.2k

    Zatišje pred buru :lol:
    Uvjeren sam da će Cordoba doći.
  • Droljo
    8k
    Spakirali su ga u kontejner sa bananama i pola tone kolumbijskog nacionalnog praha. Očekuje se u Rotterdamu oko 21h.
  • Paggini
    19.6k
    Jedva čekam iduću sezonu Narcosa o upravi Deportivo Calija
  • sport
    3.3k
    Ima li ikakvih novosti za Cordobu
    Tko je taj :lol:
  • Mr Anderson
    7.9k
    E, da je Pablo živ, dogovorili bi se s njim za pol sata oko Cordobe. Ovako, mala bara, a puno krokodila.
  • Nogo
    3.6k
    Treba Miereza kaparati šta se kaže. Ako se sada ili na zimu ne uspije nagovoriti Botu i Osijek onda s agentima dogovoriti pri isteku da dođe ali na vrijeme!
    Iako će onda ako ne i ranije biti i drugih poželjnih kupaca i liga pa nekako sumnjam da ćemo ga imati iduće ljeto kao free transfer.
  • sanjinlego
    3k
    Vasilj potpisao za Šibenik.
  • Lynx17
    4.1k
    Pretjeruješ s dijalektom. Još ne pišeš ščćžđ. Kupus. Ljudi ulažu dodatan napor da bi te čitali.Majki2111

    Tko bi rekao da bi Lynx bolje kuzio @Facke nego ostali. :lol:


    Još ne pišeš ščćžđ.Majki2111

    giphy.gif?cid=6c09b952v92hutmj2x6fojgi09id10tjbuw5ua0ybesf1h55&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=g

    :yikes:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kulike još dok potpišemo Pašalića.
  • MaliPizdek
    61
    Marca bi volio vidjet u Dinamu, jbg... ono sto sam gledao jucer Rijeku nije ličilo na ništa al nekako vjerujem da bi se snašao kod nas i skompao sa ekipom a i sam je rekao da bi htio u Dinamo. 4-5M sigurno ne, pa i 2 je možda too much... al ova preseravanja od Miška bi ja zavrsio jednom zauvijek. Dosta je bilo tih pizdarija, nema vise trgovine ni davanja ičega njima. ako imaš preširok roster, nek se momci idu čeličit u Sloveniju il Austriju, nebitno..., a ne pojačavat rivala.

    a i ovi naši u upravi mi vec lagano idu na k... sa cigo style načinom poslovanja, ako nije đabe il na 36 rata nema dogovora, ajde jbt... a ako i kojim slučajem uspije dogovor tu je onaj famozni "lječnički" :grin:
  • Haza
    4.1k
    Pobrkao si Uprave na temu "liječničkog".
    Rate su normalna stvar u poslovanju, kupuju ljudi u dućanima na rate. Niti jedan klub nama ne plati igrača odjednom. Ajax je nama platio Šutala isto na veći broj rata, a Ajax sigurno ima love.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Upravo to. Kao i novac od UEFE. Zato ljudi često i ne razumiju pojam "likvidnosti".

    Ako nama pripada 40 milijuna eura, ne znači da ih imamo odmah, niti da stižu u isto vrijeme i da se s njima odmah normalno raspolaže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions