• Marcinko
    595
    nisam mislio na tebe ni one koji su ga komentirali u kontekstu cijele sezone, samo sam navodio primjer onih koji su isključivo pisalo da ne može biti pojačanje netko tko je protiv rumunjskih drugoligaša ovako odigrao. Pašalić tu nije bitan, samo služi kao primjer na moju tezu da nema koristi analizirati neko potencijalno pojačanje bez da pogledaš minimalno 4,5 utakmica.
  • Kia pride
    33
    ma Rijeka je užas od kraja sezone, ne treba previše Pašalića gledati u tom đumbusu,daj im Petka bili bi loši. Nemaju ni trenera, Sopa je z Rudeša svaka mu čast, ali je Ćiro za siromašne. Taktičko znanje mu je mislim da dosta slabo.Prvu sezonu ih je nabrijal i motiviral, to je gotovo sad.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    A čuj, po FM-u bi trebali zadržati Drmića. Ne znam igra li još izvjesni Anatolij Todorov, legenda FM-a sa finishing 20
  • CastAway1986
    1.4k
    Pasalic se spominje u kontekstu Dinama samo zato jer nemamo klasu na poziciji desnog krila..Mislim da se većina slaže da je solidan nogometaš i bio bi bolji od Špikića ali je cijena previsoka !
    Ne treba ga ni pljuvati na osnovu prve utakmice nakon priprema (navodno je na njima odigrao samo 60min.) jer su svima noge teške i realno ni ostali se nisu iskazali protiv rumunjskog kluba..Te početne utakmice nakon priprema su poznate često i po iznenađujućim rezultatima i ispadanju favorita..Pa jedan Borac je dao dva gola Paoku u Grčkoj..
    Što se napadača tiče Mierez mi je prvi pick ali vjerojatno nije realno toliko, Carlos je dobar ali nisam previše impresioniran s njim kao pojedini tako da bi i Vipotnika prije njega a i u klubu ako im je i dalje zanimljiv su svjesni da im je povoljnija opcija trenutno
  • Kia pride
    33
    ma Pašalića trener hoće. Navodno se i čuju.
  • Maximo
    490

    Zvuči dosta privatno
  • Orc123
    7.8k
    Onda ce ga valjda i Jakir iz svojega dzepa i platiti....moze on zeljet kaj god hoce, Dinamo nece platiti igraca 3,4 ili nedaj Bog vise milja eura a da mu taj isti nece moc participirati u dvije najbitnije utakmice sezone. To bi granicilo s idiotizmom.
  • Kia pride
    33
    dečki pomalo. Pašalić bu došel, a na rujevicu pe kombi kak i uvijek. Neko pe k njima. Pa nemo dali 4-5 milja sigurno. Sve smo te već prešli. Mi imamo preveć igrača, njiđa fali i neko koga Jakir ne računa bzu ga pustil.
  • Peškaman
    4.2k
    Ima li ikakvih novosti za Cordobu?
  • cibona
    2.9k
    Jakir, hvala Bogu, više nije sportski direktor.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ovoliko komentara napisanih za Pasalica a nigdje Patricka ili Paddya :gasp:
    Imam dojam da je cijela priča za Cordobu prenapuhana i da se u pozadini radi na nekome drugome , ja bi volio da je neko novinarima nepoznato ime ali očito je Marco u pitanju
  • Kia pride
    33


    nisam. Zakaj?

    mislim pretpostavljam da podsjećam na nečijeg klona
  • Vedraca
    18
    hahaha cuj nije ta klasa ....lik je besplatan!! Ima 10 golova u 2. Francuskoj Ligi....Koja je minimalno na Razini HNL. Da decko nece bit odma Nr1 u Napadu OK....Ali da nema Klasu za Dinamo ajde molim te! Treba ovdje bit realan.

    "Dinamo Mora i moze bolje" jel moze?! Neki Miereze nezele a lik Kosta 3.5-5mio€ ....a Vipotnik je free! Dinamo nece Mi Carlosa moc dovest ....Decko je odigro top Sezonu u svicarskoj Ligi i prate ga drugi Klubovi iz Svicarske, Njemacke i Austrije (Sturm,Salzburg).....necemo ziher dat placu od 1mio€+ Tako da nis od toga
  • Omake
    2.5k


    Potpuno zatišje na svim fontovima već dva dana.
  • Common Sense
    796
    Ono što sam čuo je da se prije par dana pregovaralo s jednim igračem koji je prošlu sezonu odigrao u Ukrajini, desno krilo, lijeva noga, 23-24 godine, pisao sam već o tome. Navodno nas je taj igrač odbio i nastavit će u Championshipu gdje je dobio puno bolju ponudu, to je zadnja informacija oko njega.

    Sigurno je da se gledaju i u tišini dogovaraju još neki igrači koji nisu izašli u medijima. Od Cordobe ništa, da je taj htio ovdje dolazit, već bi bio tu davno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions