• Kujtim Shalla
    2.9k
    Imam jedno pitanje za one koji se razumiju,cisto hiootetski ,koliko Miereza treba da dobije hrvatske papire ili pravo na njih ? On sa ovakvim igrama i manjkom kvalitet og napadaca ima mjesta u repci u boljem klubu poput dinama . Mozda je to shvatio i zato nije produzio ugovor
  • Krulek
    440
    Mislim da ne bi trebali razmišljati o Mierezu jer poslije ovakvih utakmica on je financijski sve dalje i dalje. Treba uz Petkovića kupiti jednog centarfora razbijača poput Miereza, a čini mi se da je to Carlos.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    uh, ako mislis sa Ramonom, a bez Petka da smo jači...onda se grdno varaš i nisi svjestan Petkovog doprinosa
  • Neki tip
    21.3k


    Načelno, za osobu bez hr porijekla potrebno je 8 godina neprekidnog boravišta, a potrebno je i dokazati poznavanje jezika, kulture, latiničnog pisma i državnog uređenja. Međutim, državljanstvo se može steći i ako je to od "interesa za Republiku Hrvatsku", bez da se udovolji svim ovim uvjetima, što se za naturalizirane sportaše i ranije koristilo.
  • emilperska
    5.4k
    Ajmo malo stat na hype o Ramonu..
    Dao je 3 gola Estoncima. Ta ekipa bi bila rubni prvoligas kod nas, mozda ni to..
    Niti ce mu radi ovog cijena porast, niti ce se nac novi kupac koji ga inace ne bi uzeo..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ok, konfekcijska liga kvalifikacije.. Protiv kluba razine Gorice u trenutnom stanju i to ga stavlja u sferu nemoguceg? Ozbiljno?
    Neki doslovno pretjeruju i nude narativ da bi sa Mierezom bili puno bolji nego sa Petkom. Dobro, jel znate sta sve moramo postic s Mierezom naprijed da se prebrise Petko era? :lol:
  • Paggini
    19.6k
    Mierez nikada nece biti bolji igrac od Petka, niti vrijedniji Dinamu od Petka, ali koja klasa bi bio s Petkom!!

    Boto zaustavlja magiju i za to mu se treba SUDIT!!
    Zlocin protiv nogometa je nedopustit toj dvojici da igraju skupa!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    zamisli da Petko ima nekoga kraj sebe ko zeli loptu i zna gdje treba stajat,Petko bi imao 50 asista
  • Tried'nTested
    9
    Mierez je po baki hrvat ako se ne varam, ima pravo na državljanstvo bez obzira koliko je u hr.
  • blubach
    230
    A da pošaljemo Petka u Osijek?
  • Haza
    4.1k
    Nije mi bila namjera komentiranjem Bišćana stvoriti neke podjele, međutim veseli me da su neki kolege jasno argumentirali svoj stav oko Bišćana (nebitno dal' je podudaran mom stavu, bitno je koristiti argumente, a ne floskule), dok su neki drugi koristili uvredljive upise i koristili se emocijom, što samo govori da nisu uspjeli dominirati činjenicama. Meni je Bišćan prije dolaska u Dinamo bio skoro pa savršeni trener za Dinamo (idealan trener za Dinamo mi je Bjelica), ali gospodo Igor nije uspio (neuspjeh je naplatio sa 700 tis eura, što većina vas može sanjati). Neki treneri jednostavno ne mogu izdržati pritisak velikog kluba, to su očito Ivan Leko i Igor Bišćan (ima ih naravno još). Igoru sve najbolje u daljnjoj karijeri, ali definitivno nije za Dinamo, i moj jutarnji upis je bio samo odgovor na Popcorna koji je potvrdio da Igor nikad nije bio opcija za povratak. Nemojmo više o Igoru, a hvala mu za sve što je dobro napravio za Dinamo.
    Jedini, ali jedini igrač HNL-a, koji bi bio momentalno pojačanje Dinamu je Ramon Mierez, uz njega, Pašalić je bolji od Špikića, ali ne bi nam dao kao Mierez.
    Međutim, ajmo se osvijestiti, Rijeka i Osijek pokazuju mišiće nad nama, rugaju nam se, i nećemo dobiti ni Miereza ni Pašalića, osim ako ih ne platimo duplo više nego vrijede.
    Naš odgovor mora biti snažan, a to je, nema više transfera s tim klubovima, mi možemo komotno funkcionirati bez ta dva mala kluba.
    Izgubili smo puno vremena na Cordobi i Šotičeku, nemamo vremena da nas Miško prejebava, jer stavljanjem Pašalića u igru danas nas je jebeno ismijao.
    Treba tražiti novo desno krilo...
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    nemamo vremena da nas Miško prejebava, jer stavljanjem Pašalića u igru danas nas je jebeno ismijao.
    Treba tražiti novo desno krilo...
    Haza

    Slažem se s 90 ppsto tvog upisa osim ovog. Sta bi trebao Miskovic kao predsjednik Rijeke mislit hoće li Pasalic moć igrat za Dinamo kvale ili ne. Sasvim logično da dok je u Rijeci igra, a ne da sjedi na tribini. Nekom dobrom utakmicom u Europi, lijepim golom samo može dobiti na cijeni i to je sasvim normalno i očekivano od Rijeke da ga stave da starta
  • Zagi
    7.6k
    Nekom dobrom utakmicom u Europi, lijepim golom samo može dobiti na cijeni i to je sasvim normalno i očekivano od Rijeke da ga stave da startaMiro Vugrinec

    Je ako nismo u pregovorima.
    Ako jesmo, to ipak mijenja jednadžbu. Pa ne kupujemo banane za poslije treninga.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja ne znam kaj se čeka s tim krilom, pa daj iskeširaj lovu za nekog dobrog i imaš riješen kadar 90%
  • Neron53
    589

    Ja se sjecam jednog dinamovog igraca kojemu je prije 20ak godina cijena jako porasla poslije upravo 3 gola koje je dao tamo nekim ribarima s baltika :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions