• Paggini
    19.6k
    Mierezu i Selahiju ističu ugovori iduće ljeto. Mislim da je najbolje pričekati do zime i onda ići po obojicu.modri7

    Selahi bi mogao ostati i s njim bi se trebalo pregovarati na zimu, ali šanse da Mierez ne ode u neki Rayo Vallecano ili slicno za 2 milje eura su nikakve... uvaljat ce njega boto, jebiga
  • Chempers
    115


    Ne bi dao 4 za njega, ali 2.5 do 3 bi. Naravno ako može manje super, ali čisto sumnjam. S tim da neigranje u 4. pretkolu zaista je ozbiljan nedostatak, ali problem je što se čini da mi ni nemamo nekoga drugoga na radaru uopće. A i opet pitanje koliko želimo platiti. Kad uzmeš sve u obzir realno ili ćemo uzet Pasalica ili nastavit sa Špikom
  • Captain America
    17.6k
    evo gledam ga protiv Rumunjskog drugoligasa, briljira....Orc123

    Lijepo je objasnio kolega @Neki tip što je u pozadini priče o Rijekimom protivniku...
  • Slush
    621


    Ovakav Dinamo nece primiti vise od 15 golova kroz sezonu, sa Selahijem bi se usudio rec da bi manje od 10 primili.
  • Vedraca
    18
    Nista nevalja ovaj Mierez
  • sebenico
    552
    Miereza nam OSijek prodati neće. Naša je šansa da se dogovorimo s njim da dođe bez odštete sljedeće ljeto...
  • Orc123
    7.8k
    jel to mijenja cinjenicu da nisu uspjeli ni uci u 1. Ligu prosle godine? Da su bili 2. U 2. Rumunjskoj ligi...
  • Dzoni
    616
    Levadia zrela za primiti dvoznamenkasti broj golova. Krenuli skroz ofenzivno iako znaju da nemaju sanse
    Edit: kriva tema, moje isprike
  • Jurki
    11.6k
    i 2 milje je previse za igraca na kojeg nemres racunati u playoffu lige prvaka.. koje je nama btw finale ove sezone.
    Kak je vec neko napisal.. za hnl se bumo i sa Špikom snasli.. cist ok.
  • modri7
    130
    Mislim da su on i njegov menadžer svjesni da će Dinamo, u slučaju da sada ne dovedemo špicu ili da Petković ode, ići po njega i to bi nam mogao biti adut. Ubosti ovakvog napadača za džabe bi bilo top.
  • Dinaminjo
    929
    Ok, ok..

    Ajmo sad ohladit od Marca dok ne vidimo jel ulazimo u LP ili ne..
  • Mihaljević
    9.8k
    Mierez je samo u ovoj utakmici dao jedno 50% seniorskih golova Marca Pašalića. Mislim da to puno govori.
  • cibona
    2.9k
    Prisjeti se derbija s Osijekom i Rijekom. Tko ti je više ostao u sjećanju? Mierez koji je zadavao muke kompletnoj našoj obrani ili Pašalić sa svojim velebnim učinkom od jednog gola, jednog žutog kartona i gotovom nikakvim doprinosom u igri.
  • GOAT
    1.2k
    Mierez zabije hattrick protiv estonske momčadi (estonska liga je 46. po UEFAinom rankingu) i ekipa mašta o njemu. U isto vrijeme se hračka hrvatski reprezentativac jer igra "samo" HNL.Captain America

    Neki dan su bila ruganja na temu Traorea i kako je 3gola dao amaterima itd a nas reprezentativac ni njima. Njegovo pozivanje je populisticki potez zbog stalnih komentara kako se HNL igrace ne poziva, a ni sekunde nije odigrao na poziciji gdje smo itekako tanki. Sto ga Misko prodaje preko novina? Zasto ne pusti da se dokaze na terenu i sam sebe promovira? Sad nisu toliko opaki kad treba rumunje dobit kao sto su u novinama?
  • Dzoni
    616

    po kvaliteti Levadia i Corvinul su skoro pa tu negdje. Razlika je u tome sto su estonci napali ko da su oni real madrid, a rumunji igraju nogomet dosadan za poludjeti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions