• San Lorenzo
    15.4k
    Pašalić nam je očito prvi izbor, Šotiček je bio drugi, a Cordoba tek treći...meni je smiješno natjecanje tko će više i jače oplesti po tom Pašaliću, a kad se iskaže skepsa prema Cordobi, onda je glavna replika da su ga valjda skautirali i znaju šta rade i zašto ga kupuju.
  • Jurki
    11.7k
    kak mozemo biti sigurni da nam je Pasalic prvi izbor?
    Osim iz zvrljotina nasih vrlih novinara?
    Naravno da ni Jakir ni nitko iz kluba nebu javno rekel da Pasalic nije dobar igrac i da nije za Dinamo.. i time mu srusiti cijenu.
    Klubovi u hnlu jesu rivali, ali nitko nikome se ne posral u usta jer prije ili poslije ta dva kluba ce poslovati na ovaj ili onaj nacin.
  • cibona
    2.9k
    Niti Pašalić niti Cordoba. Prvi je debelo precijenjen, a drugi prevelika nepoznanica.
  • hardek
    2.8k
    New shiny thing efekt.

    Od svega što sam vidio od Cordobe, apsolutno ničim nisam ostao paf.
  • modri7
    131
    Baš. Previše smo se zalijepili za ovu dvojicu kao da samo oni postoje. Valjda naši u pozadini rade na nekom kvalitetnom desnom krilu.
  • Chempers
    115
    Prodamo Brodica za iznos koji je max što dajemo za odštetu :rofl:

    Ajmo dečki isprsite se za jedno kvalitetno i skautirano pojačanje a koje ne možeš dobiti za free ili 1.5 mil eura.
  • gledatelj
    549
    Znači trenutno imamo jedno desno krilo i to Spikica i samo dvije špice. A stopera 6 komada. Idealno po mjeri Otta Barica, pokoj mu dusi
  • Debelko
    237
    po Vipotnika, al ni slucajno bez odstete…daj mu 5m godisnje…samo da se ne ciganimo…
  • GOAT
    1.2k
    Rijeka se sa loptom nije sastala, a da ne govorimo zaprijetila golu. Sta zaboravili su nogomet igrati preko ljeta? Imaju 11 novih igrača? Gdje je sad nestao taj nadrkani stav koji stalno imaju prema Dinamu? Protiv znj kluba iz Rumunjske nisu nista pokazali.

    Zasto bi i pokazali ista i zaradili novac i koeficijent kad mogu odigrati bez ikakvog pritiska jer cemo im mi pokloniti novog Rukavinu, Jankovica a oni ce nama dizati cijene kao da Neymara kupujemo.

    Postala je praksa da nitko osim Dinama ne igra Europu, a bit ce kuknjave oko financija, bit ce pokusaja reketiranja Dinama, bit ce bahatosti, a kad se treba to svojim radom i rezultatima zaraditi onda svi nabiju glavu u pijesak
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Taman kad pomislim eto nama el tora, on ga zavalja
  • Droljo
    8k
    Mali matković je pravi španer. Ak bi ga dali za 4 milje (i ako imamo te pare) ja bih riskirao.
  • Orc123
    7.8k
    nek dovedu Pasalica za 1,8mil eura i ja cu ga prihvatiti kao HNL krilo koje ce mozda eksplodirati iako cak ni to nije isto jer ovaj decko ima 21godina a ovaj 24g i 6 seniorskih golova. Da se mene pita ne bi doveo ni jednog ni drugog nego bi gledao krilo oz jace lige, dokazano i takvoga i platio....

    Koliko god hoces prikazati da je isto nije jer je Pasalic minimalno duplo skuplji, a 3 godine stariji sa slabijom seniorskom karijerom....
  • Jurki
    11.7k
    mislim da taj vlak lagano prolazi.. i odlazi.. imamo jos nekaj balasta za utrapiti..
    a kad se to pocisti do kraja... nebu ni za Miska vise autobus igraca svake godine..
  • Dinaminjo
    929
    Maric doda gas i 3 igraca Bordeauxa su nasi 4 free
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions