• Paggini
    19.6k
    Pasalic namjerno los da miskovic izgubi poziciju u pregovorima i pristane na 2 milje

    4d šah
  • Daliban
    1.6k
    Rijeka kriminalna. Ne razumijem kako im je Sopić i dalje trener.

    Što je s Frukom? Je li neka ozljeda ili?
  • xavier
    12k
    Rijeka kriminalna. Ne razumijem kako im je Sopić i dalje trener.Daliban

    Treba treneru koji je uzeo drugo mjesto prošle sezone i pritom bio i vodeći pred kraj prvenstva, dati otkaz nakon jednog poluvremena nove sezone. Logično.
  • Daliban
    1.6k
    Treba treneru koji je uzeo drugo mjesto prošle sezone i pritom bio i vodeći pred kraj prvenstva, dati otkaz nakon jednog poluvremena nove sezone. Logično.xavier

    Meni on igra loše.
  • Krizy
    43.1k
    Meni on igra loše.Daliban

    Nisam znao da je trener-igrač.
  • austrijanac
    4k
    Paksi i oni su namjestili prvu tekmu s brojem golova u prvom poluvremenu.

    Mogu oni bit druga liga ali su i dalje mutni ko i ostali pripadnici slabijih europskih natjecanja koji potječu iz sličnih zemalja.

    20240725-195525.jpg

    Inače, samo jedna kladionica u kratkom vremenu, a ima se još hrpa dokaza (javno dostupnih, da nebi bilo da javno iznosim).


    Inače, ako nekoga zanima ove stvari mogu uvijek iznosit s obzirom da su javno dostupni na raznim exchange "kladama"
  • Sunja86
    1.2k
    Kolega radiš za kladionicu, protiv nas postenih ljubitelja sportske prognoze hahahah?
  • austrijanac
    4k
    if you cant beat them, join them.

    Salu na stranu, ne radim direkt za kladionicu nego za firmu koja je valjda započela trend online klađenja i svega ostaloga, ali nebitno to di sam ja.


    Ja kladu gledam kao tržište dionicama i poštujem iznimno ljude poput Ksapija koji mogu živjet od toga. Klade bi trebale za to i služit, ako imaš znanje, zaradi.
  • Sunja86
    1.2k
    Ma naravno, znam, zezam se malo.
  • don
    5.6k
    gostujući sektor na Poljudu produžen odnosno ograda pomaknuta prema desno još.

    Ne znam da li je samo za ovu utakmicu (i ako je, zbog kojeg bi razloga bilo?) ili za sve što mi ima više logike.
  • Droljo
    8k
    Evo i osijek dere...
  • Marcinko
    595
    Neka daj pare za Čavlinu, a Mierez je precijenjen.
  • Droljo
    8k

    Da. Lijevom u kontra kut sa 16 metara...
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Da li si to gledao tekme Rijeke prosle sezone protiv nas?
  • hardek
    2.8k
    Zamisli taktike, stoper doda beku, bek daje dugu loptu na krilo :lol:

    Nevjerovatno mi je koliko malo koriste Selahija u izgradnji igre, nemam dojam da je baš tolika panjina od igrača da ne može ništa preko njega ić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.