• Daliban
    1.6k
    Sosa je bio kriminalan, vidjelo se u svakom dodiru s loptom.
  • SjevernaStrana
    1.8k


    nije ni blizu, ali ni blizu bio igrač za Dinamo - parafrazirat ću komentar "šokantno je koliko je loš".Paggini

    Od tog Sose se lopta odbijala kao od stabla na utakmici s Ponikvama.Patak


    sasvim pristojan build up stoperMlađi referent


    :smile:
  • Mlađi referent
    12.3k


    Moram pitat, gdje je tu dizanje u nebesa?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Možda pretjerano od mene i mogu se složiti, ali za nekoga od koga se "odbijala lopta i bio je kriminalan te nije ni blizu za Dinamo" do "pristojan build up stoper" se to i može reći...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pa ok, kolege imaju jedno mišljenje i to je pošteno, ja ga u Dinamu nisam gledao (jer nije ni igrao je l’), ali da nam dolazi s ovim brojkama sad iz MLS-a, mnogi bi ga drukčije gledali, to garantiram.

    Meni je indikativno da su ti otpisani poprilično brzo stali na noge čim su otišli u ekipe gdje su dobili kontinuitet, a Max je ovdje stao na noge čim je dobio kontinuitet.

    Svakako, vjerojatno je ovo previše tipkovnice izlizano na Sosu koji je bio 6 mjeseci ovdje i odigrao 90 minuta, a sigurno je i pogrešna tema za to, ali i dalje stojim da ovo nije način na koji se prema igračima treba ponašat.
  • Zagi
    7.6k
    Ako je odlazak u više nivoa slabiju momčad i onda standardno igranje definicija "stati na noge", onda je i Štefulj stao na noge.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Isporučivati kontinuirano na MLS nivou nakon kaj ovdje ne možeš dobit 15 minuta, zauzeti mjesto u prvih 11 poput Maxa ili zaslužiti poziv na EURO poput Mykhe je za mene stati na noge
  • jedan u nizu
    8.2k
    Na oranici protiv Oriolika se toliko ismijavalo Kulenovica da je brdo.
    Bio je onaj frajer blizu kamere koji je vikao 'ćuuuu ćuuuu'. Bilo je tu ekipe koja ga je pljuvala i govorila da ga treba stapom tjerati, da nikad takvo drvo nije bilo u nasem klubu.

    Nakon gola Hajduku je postao igrac sezone.

    Dobro je znano da se generalno misljenje dobrog dijela korisnika ovog foruma mijenja kako vjetar zapuše, a siguran sam da bi tako bilo i za Sosu.

    Dobio je toliko negativnih apetita nakon te iste oranice na Orioliku, a osim toga nije odigrao nista u dinamu (mozda nesto minuta protiv Ponikvi). Negdje je isplavala ta famozna insajderska da je toliko los da tu nema sto raditi. U to ne da ne vjerujem, nego nema sanse da je toliko los da netko sa strane gleda i tako izjavi. Nitko u dinamu nije takav bedak, nitko tko ga je doveo nije takav idiot, bio to Simic, Maric, Vlatka ili Jakir. Nema sanse. Mozda je imao fazu prilagodbe gdje sigurno nije pokazivao svoj potencijal. Mozda je imao los dan, los petak, los tjedan, los mjesec. Sigurno na njemu lezi krivica zasto nije tako. I da je imalo drugacija situacija, i ja bih tvrdio da je najgore pojacanje ikad.
    Ali imamo trenera koji je sikanirao sve sto nije u njegovih prvih 14 igraca. Covjeka koji je mijenjao sve zivo i nezivo, i ovoj 14-ici oprastao velike kikseve i stavljao ih opet u momcad, a ostalima je nakalemio sve moguce greske i slao ih na klupu mjesecima. Za to su primjeri koji su izvukli nasu sezonu najvise, vise od polovice startera.
    Kaneko nas je nosio na ledima 2-3 mjeseca, a sjedio je na klupi, sikaniran od svih, od igraca, novinara pa i javnosti. Dobio je priliku kada je Jakir ubacivao unutra svakog igraca kojeg rdo tada nije nadajuci se da ce pogoditi Joker, ili barem opravdati njihovo sjedenje na klupi, kao da je cekao njihov kiks da kaze 'evo, vidite zasto ne igra'.
    Max je isto proveo na klupi neopravdano, upa je iskljucivo nakon brdo ozljeda u obrani, nakon vise mjeseci ne igranja. Upao je na najtezu utakmicu sezonu, protiv jednog Betisa, gdje smo prvi put u sezoni igrali defanzivno. Izvukao je obe utakmice doktorski. Skoro pa sam spreman garantirati zivotom da bi opet zavrsio na klupi da nije bio takav, da je iole odigrao prosjecno, ne da je skrivio penal, direknto skirvio gol, nego da je odigrao onako prosjecno, i da bi ostatak sezone gledali Boska Sutala na terenu.
    Sa takvim trenerom sam uvjeren da krivica nije samo na Sosi.
    Ja cu sa zanimanjem pratiti njegovu karijeru jer bas zelim vidjeti koliko je istina da je toliko kriminalan los, ili je stvarno dobio tako los tretman.
  • Jurki
    11.7k
    jedino kaj je istina da Jakir ako nastavi ignorirati igrace.. nebu docekal nove pripreme na nasoj klupi.
    Nadam se da su taj problem detektirali i ljudi iz kluba i da su mu objasnili neki kurac.
    Klub placa te igrace na kraju krajeva.
    Nitko ne tvrdi da xy igrac mora igrati pod mus, al da ga se ignorira to je sramota.
  • Zagi
    7.6k
    Jakir je rotirao više nego Igor i Čačke prije njega zajedno.
    Fascinantno je koliko vam je malo potrebno da ga potegnete.

    Vidjet ćemo kakav status će imati Ademi i Rile. Tu će proći ili pasti k'o kruška.
    Rotacije definitivno nisu problem.
  • Neki tip
    21.3k
    Dobio je toliko negativnih apetitajedan u nizu

    Ima, doduše, ekipe za koju bih bio ziher da je ovo njihovih ruku djelo, ali nekak mi se kod tebe čini da bi si trebao isključit automatsko dovršavanje riječi na mobu. :grin:
  • jedan u nizu
    8.2k
    ma, doduše, ekipe za koju bih bio ziher da je ovo njihovih ruku djelo, ali nekak mi se kod tebe čini da bi si trebao isključit automatsko dovršavanje riječi na mobu. :grin:Neki tip

    :rofl: :rofl:

    a nikad ne znas, mozda mu je nakon toga prisjetio svaki obrok pa covjek izgubio apetit :rofl:
  • Neki tip
    21.3k
    nakon toga prisjetio svaki obrokjedan u nizu

    :ok: :strong: :rofl:
  • jedan u nizu
    8.2k


    jao :groan:

    jel postoji opcija da editiram svoj post, a da se edit vidi i na citatu mog prvotnog posta? :sweat:
  • Neki tip
    21.3k


    Podsjećaš me na jednog frenda koji prati Zonu neregistriran, a Iphone mu sve "prevodi":

    IMG-20230821-WA0017.jpg

    IMG-20230822-WA0014.jpg

    :rofl:

    Auto Kaktus bi bio kolega @Kaktus Car :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.