• Neki tip
    21.3k
    Kranjča je realna, ali naprosto ne mogu vjerovati u Maksimir 2024.Bosskovitz

    Ni ja, mada ak se ostvari, onda nam Kranjča nije ni potrebna.. :strong: :lol:
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne misli se na početak 2026. kao godine, nego početak negdje u 2026.
  • NitkoBitan
    17k
    aha, ma svejedno djeluje mi nerealno da ce bit tako "azurni". U najboljem slucaju krenut ce se s Maksimirom godinu dana iza zavrsetka Kranjce. U najgorem slucaju Kranjca bu nova Rujevica...
  • mali M
    5k
    Ne misli se na početak 2026. kao godine, nego početak negdje u 2026.nemapredaje

    vjerojatno se isto misli i na početak Kranjče, sumnjam da će u sječnju 2025, možda ipak nekako bliže 5. mjesecu... al idemo dalje, veselimo se jer nas još samo 4 mjeseca djeli od početka gradnje Kranjče.. I to kad ju izboksaju u godinu dana bit će dernek! Baš se veselim...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ni ja, mada ak se ostvari, onda nam Kranjča nije ni potrebna.. :strong: :lol:Neki tip

    Doduše da, mislio sam na 2026. Tipfeler, jbg :D
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bome kad vidim prve bagere na Kranjči napit ću se ko majka.
  • Neki tip
    21.3k
    Bome kad vidim prve bagere na Kranjči napit ću se ko majka.Mali Zeus

    Bome ne znam koja ti je odluka gora.. vezivat slavlje za samu pojavu bagera ili čekat pol godine za pijanstvo.. :grin: :lol:
  • nemapredaje
    3.2k


    Pa nije rekao de se neće i prije toga napiti :lol:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bome ne znam koja ti je odluka gora.. vezivat slavlje za samu pojavu bagera ili čekat pol godine za pijanstvo.. :grin: :lol:Neki tip

    Pa dobro gle, nisam rekao da se neću i do tad napiti. :D

    A ovo drugo, jebiga malo mi za sreću treba.
  • mali M
    5k
    Bome kad vidim prve bagere na Kranjči napit ću se ko majka.Mali Zeus

    šta će tek biti kad vidiš kuglu za rušenje na Maksimiru!!!???? :rofl:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bit ću na ispumpavanju negdje.
  • građanin
    18
    Ak se napravi mali polivalentni stadiončić, to će bit mrtva romantika u samom centru grada. Garantiram da će sva ona ''istok'' ekipa i ekipa s tekmi propalog khl medvešćaka, njih jedno 3-5k kupit godišnju, tako da mislim da bi mogli poduplat godišnje ulaznice, samo da dobijemo iole normalan stadion...

    a što se pijanstva tiče, ide ispumpavanje kolektivno cijele moje ekipe, čim vidimo bagere, čak se dobrovoljno javljam da komadiće kranjče i maksimira pospremim negdje kod sebe ko suvenir. :halo:
  • mali M
    5k
    tako da mislim da bi mogli poduplat godišnje ulaznicegrađanin

    ma hau jes nou, ajmo 70% stadiona stavit u godišnje... sad ih već imaš kolko 5.000? nek me ispravi tko ima točnu info, a to ti je skoro pola kranjče. Stavi još 5.000 to je 10.000 godišnjih na stadionu kapaciteta 12.000.. daj ajde, budite malo i pametni...
  • građanin
    18


    ma naravno da neće ić u prodaju toliko, ali kažem, borit ćemo se za ''godišnje'' čim dobiješ iole normalan stadion koji liči na nešto. :strong:
  • mali M
    5k
    to se slažem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.