• austrijanac
    4k

    Ovo je za mene jako neukusno i debilno od strane trenera, naravno ako je to istinito i točno prevedeno.

    Ti si trener tim igračima, line manager, šef, diša, kako god hoćeš. Tvoj posao je konstantno pričat s njima, radit s njima, praktički živiš s njima.

    Par mjeseci da ne pričate, sramota po meni.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Par mjeseci da ne pričate, sramota po meni.austrijanac

    Apsolutno.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Jakir nije pricao niti sa Sosom cijeli period dok je bio kod nas, a siguran da ni sa Mihkom nije popricao do incidenta sa boksericama,a jos vise vjerujem ni sa Kanekom.

    Znam da zvuci kao cisto seruckanje, ali ocigledno je da sa 'senatorima' prica stalno, i da je valjda koncentriran samo na ona imena za koja misli da ce igrati. Ako je on prosle godine pri dolasku zacrtao svojih 13-14 igraca koje ce rotirati, druge je odmah odbacio.

    Moze on sto puta vidjeti da netko nije kadar za dinamo, ali ako nijednom ne popricas sa igracem, ne kazes mu sto treba poboljsati, na sta treba obratiti pozornost, sto uigrati, ili cisto mu reci 'gle stari, za sada igraju ovi igraci, kada se ti pokazes ili se netko ozlijedi - unutra si' da igrac ima neki motiv.

    Zamislite da ste igrac, dosli ste u klub, trener i sportski direktor su imali viziju za tebe. Dode do smjene trenera -jbg. Taj trener te ni ne pogleda 5 mjeseci, nista, ne progovori rijec sa tobom. Pa otisao bi sljedeci prijelazni rok.
    To se dogodilo Oršiću, a dogada se i kod nas.

    Na kraju su ga spasili igraci s kojima nije prozborio sve dok nije bio 'prisiljen' staviti ih u momcad.

    Po meni samo pokazuje kako nije trener ni izbliza kapaciteta za nas klub.

    Nadam se da Max nece na klupu do sijecnja. A nadam se da nece ni Mmae i Torrente. Igrat cemo dovoljno utakmica, vjerujem da ima dovoljno minutaze za sve njih (+KTC). Ako ne klupu posjedne Torrentea ili Mmaea nakon skrivljenog penala, tocno ce mi zlo biti.
  • Jurki
    11.7k
    nadam se da Jakir nebu tvrdoglava mazga ove sezone.
    Ak se bu pouzdal samo u senatore i s obzirom kak igraju na prijateljskim utakmicama, onda nam se ne pise dobro.
    Za dobro kluba nadam se da je naucio na svojim greskama koje je delal.
  • Daliban
    1.6k
    Max je bio individuano najbolji stoper na pripremama.
  • austrijanac
    4k
    nadam se da Jakir nebu tvrdoglava mazga ove sezone.Jurki

    Pogledaj startne ekipe ove tri tekme i sve ce ti bit jasno.

    Mislim da se on ne mijenja, no zivi bili pa vidjeli. Zao mi je igraca poput Maxa, koji zasluzuju puno vise prilika. Pogotovo nakon ovih priprema.
  • Mrvica
    3.9k
    Nadajmo se da se Jakir opametio. Max mi se sviđa kao igrač i nadam se da će dokazat Jakiru da zaslužuje biti na terenu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Istu stvar je rekao Joaquin Sosa, da trener nije pričao s njim. Gotovo sam siguran da je problem kaj Jakirović ne zna engleski, učit ne želi, a očito i voli udarit na one koji se u tom trenu čine autoritetom najslabiji.

    Neki dan sam bacio oko kako se Joaquin Sosa snašao u MLS-u, i to je jedan sasvim pristojan build up stoper za tu razinu. Ako pogledamo kako smo mi prošle sezone izgledali ja vjerujem da bi nam došao kao korisna opcija. U sustavu s tri vjerojatno još bolje, ali i s četvorkom nazad jer smo se patili živi s tim građenjem igre.

    Dobro je pa sad imamo SD-a koji nije mama i tata igračima, ali definitivno se ne može dovest igrač pa da se s njim ne komunicira i da on nema jasan odgovor kaj i zaš se s njim događa.
  • Patak
    2.9k
    Od tog Sose se lopta odbijala kao od stabla na utakmici s Ponikvama. Uz toliko stopera stvarno nam on ne treba. Pa Max je za tog Sosu virtuoz s loptom.
  • Zagi
    7.6k
    Max je za sve naše stopere virtuoz s loptom.
    MMA je nov pa njega ne ubrajam još. Čini se jako , jako dobar.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Da, a Kulenović je tu tekmu protiv Ponikvi bio glavna sprdnja tribine kako je igrao. Te paušalne procjene igrača na temelju 90 minuta dok se igra na livadi me ne zanimaju.

    Moj komentar nije protiv Maxa jer je Max najbolji stoper lige na lopti. Poanta je da ako se dofura igrač može dobit bar priliku, čak i ako nije taj, može se komunicirat s njim. Nije se Sosu ni moralo otkupit, ali priliku je mogao dobit i možda ga se moglo iskoristit. Max je imao sreće da slučajno upadne u sastav, možda bi to i Sosa iskoristio.

    Na kraju si otpisao Sosu, radi tog dovodio novog stopera - Živkovića. Izgubio pare, Živkovića i možda drugog solidnog stopera.
  • Zagi
    7.6k
    Kako smo izgubili Živkovića? 6mj treninga i par utakmica.
    Nije idealno ali nije nogu izgubio. Izboriti će se za povratak ako je pravi.
    Ako nije, ništa nismo izgubili.
  • Paggini
    19.7k
    Sosa, od izvora ljudi koji su nazočili treninzima i upoznati su sa njegovim igračkim sposobnostima na temelju tih treninga, nije ni blizu, ali ni blizu bio igrač za Dinamo - parafrazirat ću komentar "šokantno je koliko je loš".

    A s obzirom na okolnosti koje smo imali u HNLu gdje je svaka utakmica bila na nož, nije se smjelo riskirati i davati minute igraču koji je na treningu pokazivao zavidno nisku razinu znanja i vještina.

    Slažem se sa sentimentom da Jakir pogotovo drvi po istim igračima i teško daje šansu novim igračima. Ali u slučaju Sose, po mišljenju ljudi kojima vjerujem, nije mu se šansa ni trebala davati.

    Bitnije je pitanje tko je tu posudbu odobrio i čiji je Sosa bio scouting...
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Zanimljivo je kako je uvijek igračima koji ne igraju kriv trener te redovito izjavljuju "trener ne priča sa mnom".

    Sosa je stoper 22. ekipe MLS-a koja bi vrlo lako do kraja sezone mogla srušiti vlastiti negativni rekord u primljenim golovima u sezoni. Vjerujem da bi se statističari u temi transferi opako digli na zadnje noge kad bi pronašli takav podatak te stopera iz takve ekipe ne bi htjeli u klubu, a sad ga se diže u nebesa jer eto, i dalje je popularno spočitnuti nešto Jakiroviću.
  • Mlađi referent
    12.3k
    sad ga se diže u nebesaSjevernaStrana

    pristojan build up stoperMlađi referent

    :sparkle:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.