• marcio amoroso
    36.4k
    Ja sam jučer stekao dojam da nam Kačavenda ne može nikako pomoći na desnom krilu. On je sigurno dobar igrač i uvjeren sam da nam može pomoći u nekoj rotaciji u veznom redu, ali na krilu je beskoristan.
  • deda
    32.5k
    I meni je on jučer izgledao najbeskorisniji igrač na terenu. Mislim da će ga se vratit u Loksu.
  • Olmic
    3.6k
    ko da smo gledali drugu tekmu, meni se bas svidio, bio agresivan, okomit, imao 2 udarca.. njega treba ostavit, a posudit vrbancica jer on kvalitetu za Dinamo trenutno nema
  • deda
    32.5k
    Agresiva i volja su tu. Ali sirovost, nerafiniranost su mi prvagnuli dojam.

    Osim toga Vrba je naš igrač. Mozeš ga poslat na posudbu ali Kaču moraš platit.
  • serbus
    4.1k
    Meni je on za dinamo , ali čemu ga sad kupiti bolje da odigra jebačku sezonu u Lokomotivi pa ga dovedemo za duplo iduće godine...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ne znam koliko Lokomotiva trazi za njega, ali ako bi mogli ga uzeti za neku sitnu lovu i %, uzeo bih ga i ostavio na posudbi u Lokomotivi da uhvati kontinuitet utakmica
  • deda
    32.5k
    Meni je logično jedino da Šika pristane na još godinu posudbe. Ja sigurno ne bih dao 3 milje za njega u ovom trenu. Ni slučajno.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    3 milijuna je i dalje cijena?? :gasp: Ja sam sokeran. Taj novac ne bi dao za njega, nikako.
  • emreli21
    31
    Ma Kačavenda puno manje od 3 milje, ni blizu nije ta cifra...
  • blubach
    231
    3 milje je bio otkup kod posudbe, nakon propuštene sezone i rizika od ozljede trebao bi biti daleko manje...
  • Nino Bule
    13.4k
    Pitanje je je li lokomotiva ima ikakvih ponuda za njega nakon dvije ovakve ozljede, jos igrac u zadnjoj godini ugovora, ja bi im ponudio 700k eura i 50% od sljedeceg transfera
  • deda
    32.5k
    Lukas je jučer potpisao produženje ugovora s Loksom za još jednu godinu. Znači ugovor mu traje do 6/2026,
  • Sajla
    5k
    još jedna godina posudbe - samo pod uvjetom da unaprijed dogovorimo prihvatljivu cijenu otkupa, a to mora biti prilično mala cifra kad se sve uzme u obzir.
    otkup sada pa posudba - koja je to sredina koja će vraćati tuđeg oporavljenika u formu? je li loksa zbilja pravo mjesto za njega? još jedan primjer gdje nam je filijala (u Sloveniji) neophodna.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ja sam jučer stekao dojam da nam Kačavenda ne može nikako pomoći na desnom krilu. On je sigurno dobar igrač i uvjeren sam da nam može pomoći u nekoj rotaciji u veznom redu, ali na krilu je beskoristan.marcio amoroso

    Slažem se. I s tobom, i s Dedom. Nezahvalna je situacija jer ako ga vratiš u Loksu i tamo bude brutalan - ispast će da si se zajebao i krivo procijenio te će poskupiti, a ako ga uzmeš - gotovo sigurno neće dobiti dovoljno prilika.
  • Dinaminjo
    929
    Ako ga se uzme, moze ici na 1m plus 2 od prodaje, sve drugo bi bilo previse, na zalost.

    Drugi model je da je igrac Lokse i igra za njih ali imamo prabo prvokupa za razumnu cifru ako eksplodira
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.