• mali M
    5k
    sigurno je Petko pomislio:"eto ti ga na, nisam trebao ić na jednostavno riješenje!" :lol:
  • Mrvica
    3.9k
    100% prva stvar šta mu je prošla kroz glavu je bila ''aa di ga ne zakomplicira sad!'' :lol:
  • Patak
    2.9k
    Petko je novi Mandžo.
  • Zagi
    7.6k
    Na 4-5 : 0 udara zrak jer mu je sudac sudio faul u napadu.
    Sandro se ne miri sa ulogom drugog napadača.
    Samo jako Kule! :strong:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Maestralan Kule danas. Nerijetko sam bio kritičan prema njemu, argumentirano, ali ovo danas je bila vrhunska partija. Zalaganje na razini kao i uvijek, dva prekrasna gola - čista desetka.
  • Georg Koch
    4.5k
    Kuletu zalaganje, pozrtvovnost i ljubav prema klubu ne moze nitko zamjeriti.
    Od svega najbolje je sto radi upravo ono sto bi napadac trebao.
    Zna otvoriti prostor, nalazi se u prilikama, i - puca.
    Mozda smijesno zvuci, ali hocu reci napadac je koji voli sutnuti bez razmisljanja, i neka, samo pucaj Kule!
    Nece u njega konverzacija iskoristenosti prilika biti ne znam, na razini lupam Dudua, kao ni neka tehnika, ali nekako on to "nadomjesti" trkom i zalaganjem.
    Za HNL itekako dobra opcija.
    I sto je najvaznije, ja vidim dobar napredak u odnosu na proslu sezonu.
    Samopouzdanje mu je naraslo do neba, i vjerujem debelo dvoznamenkastoj cifri golova na kraju sezone :100:
  • Patak
    2.9k
    Kule se često nađe u prilikama, a to isto treba znati. Možda mu postotak "konverzija" neće biti velik, ali računaju se golovi, a tu očekujem 20+ ove sezone od njega.
  • Juznjak
    3.8k
    Treba mu se i priznati da je jučer iskoristio prvu priliku i to je po mojemu mišljenju poprilično kvalitetno odradio. Šteta one prilike s kraja poluvremena, ta se situacija činila možda čak i najlakša za zabit kad bismo uspoređivali nju i ove dvije kad je uspio postići gol. Ja sam optimist i vjerujem da će i ta realizacija ići na bolje i da ćemo sve manje morat pričat ono da Kule prvo mora promašit 1-2 prilike pa tek onda možemo očekivat gol. Dobro je i zbog samopouzdanja da je ovako otvorio prvenstvo.
  • Brusa
    1.5k
    Zabio je dečko dva gola jučer, pustite kritike odmah ujutro...
  • Paggini
    19.6k
    Nema napadača na svijetu koji zabija svaki zicer, ali nema ih ni toliko koji znaju zavući to što je Kule zavukao jučer...

    Svi zaboravljamo da Kule ima tek 24 godine, ispred njega su tek najbolje godine, odluka da ga se potpiše na novi ugovor bi se jako brzo mogla pokazati fantastičnom.

    A i kad smo kod godina, Kule ima jednako godina kao famozno desno krilo s jednom prosječnom sezonom...
  • vjeko1701
    8k
    Pošto je Kule toliko oko kluba zaboravljamo da on zbilja nije star igrač i ima još prostora za napredak. Njemu je dugo vremena bio problem psiha dok je nosio dres Dinama. Pa sjećam se suza dok je zabio prvi u Rijeci nakon penala. Ako je konačno dobio na samopouzdanju, dobio onu pozitivnu aroganciju na terenu, bit će odličan u ovoj sezoni.
  • strumfich
    221
    Mirko Maric je nakon maltene jedne dobre sezone s 25. god. otisao u Monzu za 7M EUR. Ne vidim zasto Kule nebi, ako ovako nastavi, mogao iduce sezone negdje za 8M+ uzevsi u obzir inflaciju i da je ipak igrac Dinama.
  • Patak
    2.9k
    Kuleta se ne smije prodati ni ove ni sljedeće godine. Danas u svijetu nedostaje pravih napadača killera, a Kule i s ova dva gola pokazuje da u njemu ima skrivenih potencijala koji se tek trebaju otkriti. Već sam napisao nadam se ostanku Kuleta do kraja karijere što znači barem još 10 godina, preko 200 golova za Dinamo i rušenja svih rekorda osim možda Dražana Jerkovića.
  • flexXy
    2.3k
    Kulaand nastavlja u svom stilu, nadam se da nam Guardiola nece zavirit u dvoriste
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.