• Paggini
    19.7k
    Odlično, jako dobra odluka. Novci koje za njega možemo dobiti su ok, ali on kao backup opcija je zlata vrijedan i uvijek ekstra motiviran.

    Bravo Kule, radujem se svim tim golovima, a možda i eksploziji iduće sezone. :cool:
  • Nogo
    3.6k
    Izuzetno sam sretan i ponosan što sam produljio ugovor s najdražiim klubom. Samo jedno mjesto na svijetu se zove dom, a za mene to je definitivno Dinamo. Ovo je za mene veliko priznanje i motivacija da nastavim davati sve od sebe na terenu. Hvala ljudima u klubu, stručnom stožeru, suigračima i našim nevjerojatnim navijačima na podršci koju mi pružaju. Veselim se novim izazovima i uspjesima u plavom dresu. Zajedno nastavljamo ostvarivati velike stvari, izjavio je Sandro po potpisivanju novog ugovora.

    Kule, kapa do poda na srčanosti i svemu!
    Više bi mi tvoj odlazak pao nego Petkov!
    Ovo je primjer čovjeka koji živi za Dinamo!
    Zasluženo Kule :clap:
  • Jurki
    11.7k
    Cestitke Kulenu na novom ugovoru.
    Igrac koji mozda nije svjetska klasa i za kojega se budu otimali najbogatiji klubovi Europe.. ali igrac koji ima enormnu energiju, koji stisce i prca protivnicke stopere u mozak.
    Isto tak covjek koji je sa zadovoljstvom pristal biti druga špica i koji nebu "jebal po tavanu" zbog manje minutaze. Vojnik kluba koji bu isel glavom tam di neki nebi kopackom.
  • Zagi
    7.6k
    Prije 9 mj , kada je došao...
    Prognoziram Kuletu novi ugovor na kraju sezone i neupitan status drugog napadača.
    Dugu karijeru u Dinamu, status Dine Perića otprilike.
    Zagi

    Bravo Kule ljudino!
  • vjeko1701
    8k
    Koje je vaše generalno mišljenje o ovome? Meni iskreno plus ako bi Dinamo u kadru imao još jednog reprezentativca. Ne znam kolko je realno da bi ikada zaigrao za Hrvatsku.
  • GOAT
    1.2k
    Sad je na vecnoj, manjoj ili istoj placi?
  • Marley
    1.6k
    Najbolji demanti aktualnih novinarskih naklapanja, bravo Kule :strong:

    Slobodno se sad sprdajte na moj racun, ali stvarno mi je medju jako, jako, jako dragim igracima :rofl:
    A budimo iskreni, kome nije ove sezone :wink:
  • vjeko1701
    8k
    Ma mislim da ne postoji navijač Dinama koji ne bi htio da Kule eksplodira i postane neupitna prva špica jakog eurpskog Dinama sljedećih 10 godina. Meni jako dragi igrač i zbilja mislim da je iskren u ljubavi koju pokazuje prema klubu.
  • Mrvica
    3.9k
    Čovjek koji nije samo ostao na priči o ljubavi prema Dinamu, strpljivo radio i čekao svoj red. Prošlu sezonu nagrađen i to zasluženo, baš mi je drago zbog njega i želim mu puno sreće u nastavku. Dečko daje 200% na terenu, ne buni se što je zamjena i veliki je vojnik kluba a takvi nam ljudi trebaju. Jako lijepe vijesti!
  • ibro1986
    150
    nova sezona je kuletova!
  • mali M
    5k
    Točno se kuži na njemu još od prošle sezone da kako je davao više golova, pa kako je davao bitne golove, kako mu raste samopouzdanje i mijenja se cijeli njegov gard. Toliko dugo se njegovo ime već povlači oko Dinama da se uvijek iznenadim kad skužim da nema 34 godine. :lol:
    Ja brijem da je to lik koji bi bio spreman i cijelu karijeru ostat u Dinamu... Baš mu želim da i dalje napreduje i postane legenda kluba, al ono prava, koja će imat svoje murale po gradu.
  • blubach
    233
    Meni se čini da bi nam mogao bit jako bitan džoker s klupe ako ne dovedemo drugog napadača.
    Čovjek da još malo realizaciju popravi, uh...
    Baš zahvalan igrač i jedan od najdražih, makar znam da ću ga pičkarat kad promaši zicer dva na tekmi :)
  • mali M
    5k
    makar znam da ću ga pičkarat kad promaši zicer dva na tekmiblubach

    ah, to nam Petko radi na svakoj tekmi.. Očito Dinamovi "plavi devet" služe da nas drže na iglama, takva nam je služba...
  • Mrvica
    3.9k
    Petka obožavamo kakav god da je, ali ono jučer promašeni zicer baš se vidi da nije htio komplicirat samo je travnjak odradio svoje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.