• Liks90
    1.9k
    20.32h

    34.512 clanova
  • ZgDLions
    395
    Meni vrag ne da mira, ali naviknuli bute se na to.
    Jel bi moglo od iduće godine npr članska da bude normalna, tipa ista fora 20 ojra, a nemam pojma marketing bi to sigurno bolje nazvao i osmislio, neka zlatni donator, ponosni super član, pomagatelj kluba … da bude recimo druge boje i dizajna i da košta 50ojra.
    Ono da više pomognemo klubu, ja bi familiji uzeo obične, a sebi zlatnu.
    Može i na zoni uz avatar stajati neki logić vip član ili neka fora npr u fan shopu jednom godišnje neka kupovina sa 50% popusta, marketing bi svakako to dobro odradio.
    Primjer, mi smo se na Detroit Lions forumu dogovorili da nas ne tlače sa reklamama i svaki smo dali 50$ i to je funkcioniralo.
    Recite da mi je bar dobar pokušaj, a možda se i realizira pa nitko sretniji od mene.
    :smile:
  • deda
    32.6k
    GNK Dinamo 22. srpnja u 15.00 sati broji

    34.600 članova.
  • mali M
    5k
    Da li ce se dolasci brojati i negodisnjacima?Dinaminjo

    pa logično! ja se nadam da će se brojati svim članovima, svakome tko ima člansku, sve što rade. sve kupujem online i preko svoje članske. naravno da očekujem ako sustav registrira da sam došao na sve domaće da imam prednost iduće godine u kupovini godišnje, ako se na nju odlučim.

    Ja nemrem vjerovat kaj čitam za ove godišnje. Pa ekipa već unaprijed kuka jer zna da neće dolaziti. Meni je sasvim okej i logično da jedan "negodišnjak" koji dođe na sve domaće ligaške tekme iduće godine ima prednost za kupovinu godišnje u odnosu na godišnjaka koji je bio na 3 tekme. Taj koji je bio na 3 tekme si može i kupiti pojedinačnu kartu jer mu očito nije stalo previše da dolazi. Ove fore pa financijski je najbolje imat godišnjake koji ne dolaze i prepuštaju ulaznicu je bezveze i žali bože da nam uprava ikad bude tako razmišljala. I bez patetike molim za one koji prelaze 16.749 km da bi došli na tekmu jer se očito na njih ne referiram.

    btw. kad smo kod te teme već, @deda @Pop corn i oni koji bi mogli znat, kako napreduje aplikacija koja bi sve trebala objediniti i koja će nam biti baza za sve što radimo?
  • Papastrumf
    12.2k

    Aplikacija i cijeli loyalty program ce biti predstavljeni prije pocetka sezone.
  • mali M
    5k
    Aplikacija i cijeli loyalty program ce biti predstavljeni prije pocetka sezone.Papastrumf

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ubijate me sa tim "prije pocetka sezone." Znači najkasnije otprilike za 12 dana. Nadam se da će biti par dana prije Istre da si stignem sve pospajati i narihtati ako će biti problema...
    Ajde, idemo vježbati strpljenje... :lol:
  • Marley
    1.6k
    bas se nalazim u ovome sto si napisao. Ove godine mi jos nazalost nije bila opcija godisnja, ali planiram zaista biti redovita. A iducu sezonu onda ako budu financije dopustale (citaj; ako me uzmu za radit u fan shopu :lol: :lol: ), bi onda rado dosla do godisnje.
    Tako da se svakako nadam bodovanju i negodisnjaka.
  • jedan u nizu
    8.2k
    GNK Dinamo 22. srpnja u 15.00 sati broji

    34.600 članova.
    deda

    bio sam skeptican prema zadanom cilju od 42k ove godine.
    Ali ovaj tempo i ove brojke su genijalne. :cool:
    Jos kad pred prvi derbi 14.9 samo clanovi budu mogli kupiti kartu, ici ce to jos gore.

    btw. bilo bi dobro kada bi klub jos par puta prije tog derbija (ne samo tjedan dana prije, vec recimo i sada) objavio da za derbije kupnju ulaznica mogu obaviti samo clanovi.
    Informirati ljude na vrijeme, da ne kukaju kao u 12. mj kada odjednom nisu mogli svi kupiti kartu.
  • Paggini
    19.6k
    Još dva-tri Dinamovo eventa po Zagrebu, Plava Noć u Mostaru, možda još uvalit i Plavu noć u Čapljini/Čitluku i tu smo negdje.

    Koji će to uspjeh biti!
  • BW1986
    112
    Plavu noć u Njemačkoj kad bi se moglo negdje ubaciti, trebala bi nam arena jedna.
  • DrawTube
    4.7k
    To napraviti najkasnije do kraja osmog mjeseca. Ne bi me čudilo da tovarija poveže 2 i 2 i krene se učlanjivati početkom 9og. Vidjeli smo kod godišnjih u Loksi koliko su ludi. Onda zatišje i samo dan prije početka prodaje onemogućiti dolazak ljudima koji se do tad nisu učlanili kao i prošli put. Tad će već biti 40 000 članova i neka svatko može povesti MAX još 1 nečlana.


    Garantiram da će tako Tovara izvan juga biti u tragovima


    Inače, zna netko koji je razlog spominjanja cilja od 42 000 članova?

    Je li to rekord iz 82'?
  • Neron53
    589
    Nadam se da bodovanje preko kupovine suvenira nece donositi prednost pri kupovini godisnjih i pri nabavi ulaznica opcenito.
    Takvo brkanje krusaka i jabuka ce se, bar se nadam , izbjeci
  • Peškaman
    4.2k
    Plava Noć u MostaruPaggini

    U Mostaru će biti utakmica sa Zrinjskim a "Plava noć" vrlo vjerojatno izvan Mostara,vjerujem na području Čitluka/Čapljine/Ljubuškog.
  • Cagica111
    57
    sigurno nece bit plava noc u Mostaru pa onda u Čitluku/Čapljini
    Bit će jedna na lokaciji za koju se svi sloze da he najbolja za Hercegovinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.