• dinon7
    849
    Ako je budala, s 21 godinom će otići u Al Nassr.
    No kako bilo, nadam se da imamo rjesenje za krilo. Sezona kreće za 10 dana
  • Dzoni
    616
    Sam je odbio MLS jer tamo nema tako dobrog razvoja igraca, unatoc tome sto je vise love. Valjda ima dovoljno mozga da razmisli da od karijere njegove ne bu nista ako ode u SA.
  • San Lorenzo
    15.3k
    No kako bilo, nadam se da imamo rjesenje za krilodinon7

    :cool:
    spikic_web_d8ac0d2d-bcc9-42f1-a42a-ab03649e33fb_1200x799.jpg
  • Haza
    4.1k

    Povlačim se i ja iz rasprave ako si zaključio na temelju odigranog da je Ogiwara pojačanje. Jer jednostavno je nemoguće išta zaključiti na temelju ono malo šta je odigrao. Da on nije Japanac, da je neki Čabraja iz Gorice, vjerojatno bi već dobio pedalu iz Dinama, i svi navijači bi ga otpisali, očito svi imamo više kredita za strance...
  • DiddyGuela
    2k
    Ante Crnac otvorio sezonu sa golom i asistom u Poljskoj. Samo kazem, prije nego nam postane nedostupan...
  • austrijanac
    4k
    Dao si truda pročitat komentare za ovog Ruiza i sad mi žao.

    Svi govore isto, da više nikad neće bit stari i da ga nosimo.
  • Zg123
    212
    Zar nismo u Slavenu imali neku klauzulu kojom smo ga mogli vratiti? Steta sto smo ga tako olako pustili, lijepe brojke je imao prosle sezone u poljskoj ligi i jos je ljevak...
  • Orc123
    7.8k
    o cemu ti pricas frende? Decko je tu pola godine! Kakav kredit? Jel odigrao koju losu uzakmicu ili je kriv sto je bio ozljeđen. Da otpisemo onda i Stojkovica jer je bio ozljeđen ili ima vise kredita jer je domaci? Po toj logici igrac se nesmije ozljediti? Reci mi jednu losu utakmicu Ogiware kad je igrao ili da nas je kostao kojeg gola ili boda? Dapace, donio nam je naslov u suradnji sa Hoxhom i to je gola cinjenica! Kakve veze ima sta je Japanac...jel decko ne zasluzuje sansu do zime da bude zdrav i da igra pa da se pokaze jel vrijedi ili ne!? Koliko godina je Kule bio uzasan, Spika, Bulat.....jel onda Stranci imaju vise kredita ilu manje? O cemu ti......
    Po kome se vise sere cijelu sezonu neosnovano, primjer Max, Kaneko i napali Torrentea nakon 30minuta prijateljske utakmice iako je bio jedan od boljih i ni malo kriv za golove.
    Tko ima manje kredita kod nas od stranaca? Prvi su na tapeti uvijek a dovođeni za kikiriki a s druge strane smo po hnl preplacivali svakakve panjeve!
  • Ivdzo11
    4.2k
    Što je dobra vijest za Dinamo, Cordoba, navodno, jako želi doći u Europi, kao i svaki 'pošteni' Južnoamerikanac, već je odbijao MLS i neke druge izvaneuropske zemlje.

    Od prije par dana clanak
  • Omake
    2.5k


    Prva vijest o Cordobi je bila 6.7. Oteglo se više nego Arsenal i Calafiori.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ja ne znam čemu drkica na strane igrače bez pokrića, a pljuvanje na domaće sličnih kvaliteta. Ogiwara se do aada pokazao više ko mačak u vreći nego ko pojačanje. Nema razloga da ga otkupimo ako ovu polusezonu ne pokaže konačno nešto.
  • Nogo
    3.6k
    Treba dati ovima ultimatum i okrenuti se drugim opcijama jer sezona samo šte ne počne.
    Kako je krenulo opet će nam Špika biti broj 1 i Perković na beku.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Beš mi sve, na kraju ćemo opet Špikića gledati u prvih 11! :lol:
  • CastAway1986
    1.4k
    onda ima budala i kod nas , zar si zaboravio gdje je otišao Katinić?
  • Haza
    4.1k

    Čekaj malo, stvarno si napisao da nam je donio naslov, jel ovo vic ili?
    Pokraj svega šta se događalo, baš nam je Ogiwara dao naslov?
    Ja nisam rekao da ga treba otpisati, treba čitati šta se piše, nego da je netko drugi bi ga otpisali, kao što Šutala i Bulata jesmo.
    Drugo, protiv Lokomotive 2-2 tekmu koju smo igrali je bio koma.
    Odigrao je u prvenstvu ukupno 6 tekmi, i sveukupno 250 minuta.
    Dakle na temelju ničega, se javio pozamašan broj forumaša koji tvrde da nam je donio naslov, da je top igrač itd.
    Daj Bože da bude pojačanje, ali ovdje je pola godine, ima od mogućih 20 utakmica 6 tekmi u HNL, i to 3 minute protiv Lokomotive, 22 minute Varaždina, 21 minute protiv Rijeke, 1 minuta protiv Hajduka, i prve dvije tekme kad je tek došao po 90 minuta protiv Gorice i Lokomotive.
    Svaka čast svima koji su u ovih 250 minuta vidjeli igrača koji nam je donio naslov prvaka. Svaka čast svima koji su za igrača koji je odigrao 22 minute u derbijima, zaključili išta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions