• vjeko1701
    7.9k
    Lijepo iduće ljeto ulazi u zadnju u ugovora, ako ove sezona nastavi tamo di je stao prošle može biti realna meta.

    Uostalom, nije on izjavio da mu jedan od ciljeva u karijeri vratiti se u DInamo?
  • emilperska
    5.4k

    Bas nevjerojatno..
    Nama je postalo dovest pravo desno krilo manje vjerojatno od prezimit u LP, slicna stvar s lijevim bekom. Covjek bi rekao da vlada deficit bekova i krila, ali ne..

    A i skola nam je unazad 15 godina isto postala specificna. Stoperi, centralni vezni, golmani i to je to od ove ozbiljnije razine.
    Na kraju ce Jurisic ispast najozbiljniji bek kojeg smo proizveli od Vrsaljka..
  • Facke
    3.6k
    Nami bi i Petrusenko dobre dosel na sestice. Jeden levi bek , sestica i desne krile nam trebaju. Bar tak ja mislim kad pogledam momcad.
  • vjeko1701
    7.9k
    Kažem, ako nastavi di je stao prošle sezone, iduće ljeto je idealna prilika da se krene po njega.
  • Haza
    4.1k

    Djeluje čak nestvarno koliko smo fulali na tim pozicijama.
    Čabraja, Štefulj i Bočkaj, plaćeni 6 plus milja, prva dvojica nisu zajedno skupili 10 tekmi za klub, treći došao kao lijevi bek, pa Čačke kaže nakon prvog treninga Bočkaj nije lijevi bek hahah
  • emilperska
    5.4k

    A place milijunske kad se zbroje..
    I svima ce ugovori bit raskinuti na nasu stetu..
  • Facke
    3.6k


    Kad je upravu Cacke. Bockaj nije levi bek.
  • Yovitssa
    624
    Tko zna kakav bi bio kod nas, ali baš mi se dopao ovo proljeće.Haza

    Ja ga se sjećam u juniorima i pohodu te genaricije na Ligu Prvaka (pisao sam već o tome u jednoj temi), bio je strašan na lijevom beku! Defanzivno neprelazan, a naprijed je radio dar-mar, dobar centaršut, ma sve... Jedino je bio malo sitniji od vršnjaka. I reko, to je to, imamo LB za budućnost. Ne znam kaj se desilo, otišao je u Rijeku u onoj nekoj trampi bez dobivene šanse u prvoj momčadi, kasnije Austrija, ne znam gdje sve ne i evo ga u Osijeku, igra dobro. Eh sad, da li je za nas ili ne, ne znam. I Barišić je bio odličan u Osijeku...
  • Orc123
    7.8k
    Zasto se Ogiwara otpisuje? U moru bekova koje smo imali on djeluje najpotentnije i ove godine ako ce imati kontinuitet pokazat ce da je odlican bek .....
  • Zagi
    7.6k
    Ne otpisuje Ogija nitko ali ne možeš ignorirati činjenicu da je svako malo odsutan .
    Nitko sretniji od nas da se standardizira ali...
  • Haza
    4.1k
    Ogiwara je u Dinamu pola godine, pamtim ga samo po pokušaju pjevanja Marine.
    3 mjeseca vukao ozljedu gležnja, ove pripreme temperatura, dečko je zanimljiv, ali potpuna nepoznanica.
    Volio bi da postane top, ali daleko je od toga. Čekam da poveže tri tekme da bi uopće mogao imati mišljenje o njemu.
  • Omake
    2.5k
    Nova ponuda za Cordobu. Daju više i igraču i klubu od Dinama, navodno.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Daju više i igraču i klubu od DinamaOmake

    Tko?
  • Nino Bule
    13.4k
    Ogiwara je u Dinamu pola godine, pamtim ga samo po pokušaju pjevanja Marine.Haza

    Malo pretjerujes, nije bas bio neprimjetan kad je igrao ovo malo minuta sto je odigrao,na kraju krajeva imao top asistenciju hoxhi za 2:1 na rujevici, mozda najvazniji gol u sezoni uz petkov na poljudu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions