• BBBaranja
    2.5k

    Po meni je sam sudac ovdje kriv jer nije zaustavio igru zbog još jedne lopte u terenu..
  • The Undertaker
    5.1k

    Izravni slobodni udarac dosuđuje se kada igrač počini jedan od slijedećih prekršaja:....
    - baci predmet na loptu, suparnika ili člana sudačkog tima, ili dira loptu držanim predmetom
  • BBBaranja
    2.5k

    Ali pitanje jekako je ta lopta završila u terenu?
    I zašto sudac nije prekinuo igru jer se blizu te lopte kretala igra..
  • The Undertaker
    5.1k
    Trebao jest odmah prekinuti igru odnosno čim je ''prava'' lopta krenula prema 16 metara ali očito da nije vidio. Greška suca. Međutim, kad je već situacija ispala kako je ispala, onda je, po meni, ispravna odluka.
  • Jaro
    7.3k
    da, jer druga lopta je "predmet" iz gornjeg pravila.
    A zaustavljanje je podlozno subjektivnom sučevom uvjerenju jer se igra zaustavlja ako utječe na igru. Dodatno, da je ovdje zaustavio - lopta bi išla golmanu koji se brani u ovoj situaciji jer je unutar 16m...
  • Keyser Soze
    10k
    Ne znam je li spomenuto, Aek potpisao Erika Lamelu.
  • Izet Hajrović
    2k
    "Strašna bruka finaliste LŠ... danas svi igraju fudbal!
    Borussia Dortmund je danas izgubila od tajlandskog Pathum Uniteda 4:0.
    Da da, dobro ste pročitali, jeste da je za Dortmund igralo samo 5,6 bitnih igrača iz prošle sezone, ali ipak... Pathum!"

    Mislim da imamo novo tržište za pojačanja. :joke:
    Gdje je sad stručnjak Jeličić da procijeni kako su ovi dobili Borussiju ako nemaju skok igru?
  • Logistika
    1.3k
    Real predstavio druge dresove. Obični narančasti dres...
    "...inspirirani zvijezdama koje se pojavljuju na noćnom nebu iznad Santiago Bernabeua..."
    Kako jedu goFna u tom adidasu :)
  • Navijač Dinama
    8.3k
    takav su ako ne i isti imali i prije 10 godina, kad su uzeli LP(2014), odmah mi na pameti Ronaldov slalom protiv Schalkea.
  • miro
    4.4k
    Kaj mislite, možemo li danas u Lublinu očekivati i koju našu zastavu na tribinama?
  • NORTE
    11.4k
    Kaj mislite, možemo li danas u Lublinu očekivati i koju našu zastavu na tribinama?miro
    Moguće, kao provokacija partizanovcima. Nije baš ni da lokalnim Poljacima ona smeta, a očekujem dosta Ukrajinaca na tribinama.
    Gostujući navijačima nije dopušten ulazak, a nisu ni dobrodošli rekao bih.
  • Hnlovac
    1k
    Kako Poljaci dišu po pitanju Hrvatska - Srbija?

    Nekom logikom bi zbog katoličanstva trebali biti za nas, ali uvijek vidim da navijači prije spominju i hvale Srbe nego nas
  • dzg7
    297
    Znaci zabrana za grobare ?
  • NKDZ86
    1.4k
    Kad od nas uvijek dobiju po tamburi
  • NORTE
    11.4k
    To je sve individualno.
    Generalno neki nas doživljavaju kao katoličku braću.
    Srbe pak podržavaju zbog Kosova, a s druge strane većina je antiruski nastrojena, za razliku od Srba.

    Poljaci imaju međusobnu navijačku mržnju.
    S navijačke strane neki cijene Boyse zbog sukoba s Lechom i Legiom, a mnogi naravno baš zbog toga mrze.

    Uskoro će bit Poljska-Hrvatska u Varšavi i očekujem da će im neke naše navijačke skupine bit velika meta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.