• Dzoni
    616
    (Ne)popularno razmisljanje: sva 3 kluba ce izgubiti ovo pretkolo
  • Infinity
    16.3k
    Minimalno dva, eventualno tri.

    Rijeka ima play off ECL na dlanu, a tamo su nositelji. Na prste jedne ruke se mogu nabrojati nenositelji kojih se Rijeka treba plasiti (PAO, AEK, Cercle). Ako ih sutra pomazi zdrijeb nasmijesit ce im se i grupa ECL.

    Hajduk je dobar, nositelji su kroz prva tri pretkola i ako imadnu srece u play offu nece ici na nekakav Chelsea. Vecina nositelja ne bi bili veliki favorit protiv Hajduka, cak je lijep broj onih protiv kojih bi Hajduk bio favorit (Zalgiris, Omonia, HBS, Maccabi Haifa, Legia, Cluj...).

    Samo nesreca u zdrijebu moze utjecati na to da kazem da ispadanje Hajduka i Rijeke u kvalifikacijama nije podbacaj.
  • plavi devet
    302
    ma koliko bi mi drago bilo da ispadnu toliko i želim da prođu što dalje, jer moraju igrati na dva fronta, a nemaju neku širinu u rosteru.
  • Ali
    2.1k
    Sad kad su u hns donijeli odluku da nema odgode utakmica, svim srcem navijam da i Osijek i Rijeka i Hajduk udju u skupine ECL, pa da vidimo kako veteranski splita podnose ritam ned-cet-ned pa jos i kup...bit ce festi domacina na subicevcu, apasu i drozini :lol:
  • Ivanmtk
    1k
    samo nek oni ispadnu boli me briga za frontove
  • Nolifer
    8k
    Bit će ta euforija do Gospe i sve po starom :lol:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Morat ćemo istrpjeti par tjedana medijske ofenzive, jebiga.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ja ne znam kaj vi svi pričate, najjače ime koje je došlo unazad par godina je sigurno Perišić. Došao iz Premiershipa, Tottenhama. A sta je rakitic, stariji, iz SA, pogledajte mu statistiku tamo, ne kažem da neće bit tu dobar, ali Perišić je po meni puno kvalitetniji.
  • Simpatizer
    270
    Perišić je došao potrgan
  • NKDZ86
    1.4k
    I kaj to znači? Oporavio se i sad je fit i još je tamo, nije da će se pokupit ko možda rog
  • Mali Zeus
    12.5k
    Koliko pretkola EL Rijeka igra i što ako ispadnu i kad ispadne?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Znaci igrac bez pretrpljenog prekrsaja koji se boji duela, a sa izlaznom klauzulom od 200 tisuca eura je beton za razliku od Roga koji ore, al ce vjerojatno u sijecnju otic nazad u Caligari? Ako mi budemo pravi do sijecnja, proljece je rutina..
  • jedan u nizu
    8.2k
    Rakitic je jedan od najvecih transfera u HNLu u povijesti, tu nema dileme.
    Nebitno da li je dosao sa 25 ili 36 godina, i da li je dosao iz Barcelone ili al-saudija.

    Najveci transfer, ponavljam.
    Sto ne znaci nuzno najvece pojacanje,

    Da vidimo kakvo ce pojacanje biti, trebamo pricekati par utakmica. Nije dosao polomljen kao Perisic. Nije dosao nakon godine neigranja, makar je pola godine u pustinji. Imam osjecaj da nije pola igraca kakav je bio prije godinu-dvije,ali svejedno ce hajduku biti pojacanje.
    Da li ce biti dovoljno za europu i borbu za HNL, vidjet cemo, mislim da nece, jer im fali dosta igraca, a da li im je pojacanje, definitvno je. Jer budimo realni, njih nije nimalo tesko pojacati kada imaju takav kadar :sweat:

    Vidjet cemo tamo do derbija 14.9 kakvo je pojacanje.
  • plavi72
    831
    Tko god ne shvati ozbiljno suparnik(e)a događaju se problemi,poštivam Raketića(poslije dolaska u Split puno,puno manje(moj problem)),ali naša igračka širina,naša uprava,naš sjever,naš probuđeni Zagreb,općenito navijački puk su snaga da obranimo naslov :strong: !
  • Eduardo
    19.9k
    Svršavanje je počelo. Šta god otvorim od medija jutros, samo orgijanje po hajduku, Rakitiću, Splitu...papučar će iz paštete iskakati svaki dan. Koji su to bolesnici na kvadrat...Blueshadow86

    Čemu toliko čuđenje? U HNL je došao jedan od najvećih hrvatskih igrača u povijesti, igrač koji je s Hrvatskom igrao finale SP-a i igrač koji ima impresivnu klupsku karijeru u kojoj je osvojio apsolutno sve što se osvojiti može.

    Raketa nije ni najzvučnije ime u zadnjih 10 god a ne najbolji..don

    Koje je to zvučnije ime stiglo u HNL, a da je veće od Ivana Rakitića?

    Imam osjecaj da nije pola igraca kakav je bio prije godinu-dvije,ali svejedno ce hajduku biti pojacanje.jedan u nizu

    Bez obzira na godine u tom čovjeku je 1,84m čiste nogometne inteligencije. Ja ga jedva čekam vidjeti u duelu kontra Dinama... Baturina, Petković, Rog i Pjaca na jednoj, a Perišić i Rakitić na drugoj strani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.