• Olmic
    3.6k
    Kolikih se Raketa para odrekao zbog Hajduka koji mu ne znaci nista, to treba proucavat…

    Nijedan se nas “dinamovac” to ne bi odrekao, nikad
  • Mrvica
    3.9k
    Rakitić je odlično pojačanje za njih kako na terenu tako i marketinški i mi tu možemo pjevat borbene. Da sam doživio njegov dolazak kao nekakvu prijetnju ili da ulijeva strah ni najmanje. Draže mi je ostanak Petka i Baturine, dolazak Pjace i Rog u akciji nego 10 Rakitića. Ali opet ne možemo baš o njemu pričat kao da je igrač iz 3. županijske lige jbg. Uglavnom možemo mi ovdje ispisivat stranica i stranica o njemu, ali živi bili pa vidjeli kako će igrat u HNL-u. Ne doživljavam taj njihov transfer ni najmanje, niti me briga što su njegovi Dinamovci, to da je on također ili je bio pa se prešaltao na Hajduk, kum tovar i tako to.. Vidim bilo je pitanje kolege kad ćemo mi bacit nekakvu bombu iz Maksimira... E pa, u mojim očima a i u očima drugih bomba je bačena, Pjaca je doma! Mislim da nam je rok odličan, posebno uz Petka i Baturinu... Nek se pojačavaju, a na nama je da dokazujemo da nema većeg kluba od Dinama i nastavit dominaciju bez obzira na njihovo hajpanje i urote. Bitni su mi ko crno ispod nokta.
  • Jaro
    7.3k
    Kolikih se Raketa para odrekao zbog Hajduka koji mu ne znaci nista, to treba proucavat…Olmic

    100 puta ponovljena laz i dalje ostaje laz... Rakitic (tj vjerojatno Rakela) je trazio izlaz iz pustinje kao i mnogi prije njega sto su poletili za milijunima (s time da Rakitic niti nije imao toliko dolara kao neki).
    Jbt, tamo zivis okruzen kozojebima, ova njegova maltene nema kaj radit van kuce - mos mislit kak je sretna a nosi muda u tom braku. Jel Jordan Henderson nasao ljubav prema Ajaxu kako pa ostavio 700 000 tjedno i uzeo 150 000 od Nizozemaca?
  • Logistika
    1.3k
    da Bog im došao i Đeko. Jer uzimanje iduce titule biti ce vijest za europske medije. Da ih sve u talu pošaljemo u mirovinu. Samo još strane sudce u derbije otrest cemo ih kao mačku !
  • Mrvica
    3.9k
    ma što se mene tiče može im doći i Messi, zaboli me donja česma najiskrenije. Mislim da smo itekako sposobni i da nas takva pojačanja ne mogu poljuljat. :strong:
  • Daliban
    1.6k
    Koliko klubova očekujemo u Europi ove sezone? Nekako sam optimističan.
  • mali M
    5k
    Svi mi znamo tko je bio Raketa, s naglaskom na bio! Je to marketinški dobar potez, ali pričati da će 36 godišnjaci donositi titule je u najmanju ruku glupavo. Pa nije cijeli nogometni svijet blesav kad to već smatra debelo veteranima. Kao tu trebamo respektirati dolazak rakete, a nama u prvoj igraju 3-4 aktivna reprezentativca, i još pregovaramo sa bar 2 reprezentativca, zvijeri kao RPG i KTC, pa ja neznam tko je tu lud. Reč da će im bit pojačanje je glupo, jer neće, i oni to znaju, ovo je rekreativno marketinški potez, fala lepa, daleko nas od takvih neambicioznih poteza...
  • plavi devet
    302
    ja barem dva.
    Rijeka ima najveće šanse, Hajduk ako ga posluži ždrijeb s obzirom da nisu nositelji u playoffu, a od Osijeka uopće ne očekujem da izbore grupnu fazu.
  • Brusa
    1.5k
    ja 1 (dinamo). Hajduk ispada od ekipe s Farskih Otoka, Rijeka je smiješna, a i mislim da će dobiti teškog protivnika, a Osijek kao Osijek...
  • Daliban
    1.6k
    Slično gledam. Nadam se 3, ako budu 2 i dalje je super, a ako se i Osijeku potrefi onda smo stvarno na konju. Mislim da bi nas stvarno trebala zadesiti nesreća da opet samo Dinamo bude predstavnik.
  • masacusec
    3.5k
    Predviđam mu blistavu karijeru u tom klubu, nešto slično kao i josipu brekalu
  • Blueshadow86
    1.6k
    Svršavanje je počelo. Šta god otvorim od medija jutros, samo orgijanje po hajduku, Rakitiću, Splitu...papučar će iz paštete iskakati svaki dan. Koji su to bolesnici na kvadrat...
  • Jaro
    7.3k
    ne znam koliko ocekujemo, al znam da prizeljkujem ispadanje ovih od farskootocana svim srcem
  • Ivanmtk
    1k
    Navijam da Rijeka i Osijek uđu. Naravno da Hajduku želim ispadanje i navijam za svakoga ko bude igrao protiv njih. Realnost mi govori da će vjerojatno samo Dinamo igrati na jesen u Europi iako je Rijeka u dobroj poziciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.