• NitkoBitan
    16.9k
    Kad bumo mi objavili bombu nekuPäddy1

    Mi bacamo bombe po terenu, u protovnicke mreze :cool:
  • Päddy1
    78
    Nadam se ... Al ne s Riletom i Ademijem
  • Keyser Soze
    10k
    Kad bumo mi objavili bombu nekuPäddy1

    Ovisi što bi za Dinamo bila "bomba"? Možda glupo zvuči, al Rakitić koji je rekreativac zadnjih pola godine s 36 na leđima nema mjesta u Dinamu kakav mi želimo. Modrić je posebna priča, al za Dinamo bi veća bomba bila dovođenje 23-godišnjeg Kevina Carlosa nego 36-godišnjeg Ivana Rakitića kojem svaka čast na svemu u karijeri.
  • Päddy1
    78
    To stoji da ... al meni bi isto bilo lijepo vidjeti da i mi uspijemo dovest ponekad neku legendu hrvatskog nogometa... jednostavno kao dokaz da mozemo...al jbg

    Ne cudi me to da onda seru po nama
  • eol12
    588
    ja sam zadovoljnji dovođenjem Pjace, dva stopera i nadam se dobrom desnom krilu nego da smo doveli Rakitića, a ovo sto Keyser kažeš za Carlosa bi bila još perverzija, tak da nemojte padat u depru radi ovakvih bomba i senzacija.
  • Päddy1
    78
    Al po cemu je sad taj Carlos neki vrh igrac?
  • Captain America
    17.6k
    al meni bi isto bilo lijepo vidjeti da i mi uspijemo dovest ponekad neku legendu hrvatskog nogometaPäddy1

    Koja legenda hrvatskog nogometa bi imala mjesta u Dinamu danas? Od nama dostupnih igrača imaš Lovrena, Brozovića, Luku i do prije par minuta Rakitića. Lovren zbog poznatih problema otpada. Luka je dobio ugovor u osvajaču LP. Zonaši potpuno opravdano kritiziraju Rilea zadnjih dana. Stavim ruku u vatru da je za Broza i Rakitića Theo po pitanju forme.

    Mandžo i Čarli su se nudili 2018. preko novinara, ali smo bili preozbiljan klub da nam veterani budu "bombe". Meni je na kraju od svih naših reprezentativaca najviše žao što nismo nikada vratili Badelja. Mislim da bi bio pravi dodatak ekipi zadnjih godina.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Kolko ima nerealnih ljudi na ovom forumu to je čudo. Znaci Mmae je čudo pojačanje, bit će ekstra za ovu ligu, a jedan Rakitic neće bit pojačanje jer je igrao samo 7 utakmica u Saudijskoj ligi u polusezoni. Prošle sezone ako gledamo Rakitic je odigrao 19 utakmica u la ligi, 6 u ligi prvaka uz 3 asista i epitet igrača utakmice protiv Arsenala, također je nastupao u superkupu protiv Cityja 120 min i zabio penal. Ukupno je imao 35 nastupa i 2626 min 3 gola i 5 asistencija većinom u najjačem svjetskom rangu nogometa, a ponešto i u samoj Arabiji koja je sigurno bar razina mađarske lige u kojoj je nastupalo naše mega pojačanje Mmaee. Mmae je odigrao prošle sezone 2050 min, dakle 600 min manje u puno slabijem rangu nogometa nego Raketa. Poučak svega i ono sto želim reci, ne trebamo bit ko tovari i bit nerealni. Istina je da ja Rakitic ne pojačanje za hajduk nego najveći transfer u hnl zadnjih 10 godina van Dinama. Igrač koji se nikad nije oslanjao na fizikalije nego na znanje, tehniku, mirnoću, a to sigurno nije izgubio u samo pola god, a ta mirnoća, okret strane i sve ostalo je najviše falilo tovarima jer im je vezni red najslabiji dio ekipe . Isto tako igrao je na jako visokom nivou u najjačem rangu svjetskog nogometa do prije par mjeseci. Tako da bas su glupe i promašene price kako to uopće jije neki transfer. Da to je čudo transfer i svaka čast Hajduku sto uspjevaju dovesti takva imena. Da je Rakitic došao u Dinamo bio bi najsretniji, ali nije i treba biti realan i reci da je to tovarima ekstra potez za ovu sezonu. Isto tako mislim da će i Mmae biti pojačanje, ali njega sam naveo samo kao primjer koliko ovdje nesrazmjera ima u pisanjima. Prije svega uvijek objektivnost treba biti broj 1 kad se nešto piše
  • Mali Zeus
    12.4k
    a tko to sere i zašto? Jer ne dovodimo veterane?
  • Mali Zeus
    12.4k
    pojačanje je top, tu nema spora, pitanje je samo hoće li im to biti dovoljno za borbu na naslov.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec pojačanje je top, tu nema spora, pitanje je samo hoće li im to biti dovoljno za borbu na naslov.Mali Zeus

    To sto ti kažeš to je realan komentar i realno gledanje. A ne ono ja sam navijač Dinama, pa odmah automatski ću rec sta god je od tovara los je potez. Navijanje da, ali uvijek i uz dozu objektivnosti
  • Keyser Soze
    10k
    Ja smatram da je dobro pojačanje za njih, ali isto tako smatram da Dinamo nije klub koji na takve igrače treba ciljati i da svejedno imamo bolju ekipu i bolji transferni rok u globalu.
  • Päddy1
    78
    Dal je Mmae veliko pojacanje, to cemo tek vidjeti...isto kao sto se mora prvo pricekat s kritiziranjem igraca koji jos nisu igrali za Dinamo, tako moramo i sa pohvalama pricekat... decko jos nije odigro ni sekunde, tako da polako
  • Mali Zeus
    12.4k
    apsolutno ovo. Imamo dobru momčad i širinu, njima je momčad jako tanka. Mislim da će biti blizu neko vrijeme ali ne zadugo, a Gattuso ih čini mi se mrcvari. Njihova taktika je naslov posto poto i očekujem da će im se opet obiti o glavu. Samo da mi budemo pravi.
  • Dudu9
    812
    Ne treba baš ciljati ali za 1mil dovesti takvog igrača je odlična prilika slično ko Modrić u dinamu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.