• Mali Zeus
    12.5k
    pa dobro to nije definitivno. :)
  • Eduardo
    19.9k
    +
    Mislim da se još uvijek dobro osjećam, da sam fit i trenutno ne razmišljam o tome, a jednog dana ćemo vidjeti kakve će biti opcije.

    Iako, ako pratimo taj neki moderan trend jako malo igrača se vraća u svoj matični klub iz djetinjstva jer puno radiš, puno treniraš i puno se mučiš u životu i na kraju karijere se trebaš nagraditi, i sebe i svoju familiju.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Vidim po netu naravno priču da je to najveće ime koje je došlo u HNL. Robi u Dinamo s 28 godina, ništa to.Mali Zeus


    pa realno, rakitić je igrački puno jače ime od prosinečkog!

    to je čovjek sa preko 400 nastupa u španjolskoj ligi, ej...400!
    ukupno preko 300 nastupa za ekstremno jaku barcelonu!
    skoro pa 100 nastupa u bundesligi
    skoro pa 100 nastupa u ligi prvaka
    preko 100 nastupa u hrvatskoj reprezentaciji
    ima svjetsko srebro, osvajač lige prvaka, 2 europa lige, svjetskog klupskog prvenstva, europskog superkupa, 4 španjolska prvenstva, 2 španjolska kupa, njemački kup.

    osim nekakvog romatničarskog pogleda na nogomet, ni jedan jezičac ne ide na stranu prosinečkog.
  • Brusa
    1.5k
    to stoji, samo je Prosinečki došao u dinamo sa 28 godina i poslije toga osvojio broncu na sp, a Rakitić dolazi sa 36 i pola godine hlađenja jaja u arabiji
  • Mali Zeus
    12.5k
    ja govorim o trenutku dolaska. Jedan je došao u naponu snage, drugi s 36 iz Saudijske Arabije.
  • bongo
    842
    Logično da igrač od 35 naviše godina bez problema može imati bogatiju karijeru nego netko sa 7-8 godina manje
  • Eduardo
    19.9k
    E, sad... pitanje za milijun $ glasi: Bi li Prosinečki došao u Dinamo s 28 godina da nije muku mučio s ozljedama u Španjolskoj?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ako govorimo o imenu, govorimo o imenu, njegovoj jačini i odijeku u trenutku dolaska - rakitić!

    ako ćemo o trenutnoj snazi i što je igrački donio klubu, dolazak oršića iz kie sportage je najveći u povijesti HNL-a jer je čovjek instantno postao ogromno pojačanje, ostavio puno veći trag u dinamu, hrvatskoj ligi i nastupima u europskim natjecanjima od prosinečkog i svega što će napraviti rakitić zajedno pa još puta 2.

    ipak, po meni...najveći dolazak u povijesti HNL-a i hrvatskog klupskog nogometa je dani olmo...jer situacija koja se dogodila je apsolutno suluda, nestvarna i teško ponovljiva. mislim, u dinamu se razvio, stasao, stekao prve nogometne uspjehe (koji su do tada dinamu bili nezamislivi) i igrački sazrio čovjek koji je (po)najbolji igrač i desetka u španjolskoj nogometoj reprezentaciji (zemlji sa uvjerljivo najuspješnijim klubovima), koja je trenutno europski prvak!
  • Dudu 9
    284

    S ozljedama se mučio u Realu, to je bilo 3-4 godine prije nego što je došao kod nas .
    Dakle u Dinamo je došao sasvim zdrav, kao aktivni reprezentativac sa sigurnim ugovorm u primeri.

    To je velika razlika u odnosu na isluženog veterana, koji traži izlaz iz SA, a na zapadu ga nitko više ne želi, pa mu je dobar i Hajduk.
  • don
    5.5k
    Maksimirski izvori tvrde da u Dinamu nisu odveć uzbuđeni, a ni zabrinuti događanjima u redovima najvećih hrvatskih konkurenata. Dapače, uvjereni su da opet imaju daleko najjaču momčad, bez obzira hoće li Ivan Rakitić prijeći u Hajduk, a možda iza njega i Edin Džeko
  • Nolifer
    8k
    Na yutelu 4, opet svršavanje o kitiću :vomit:
  • E46
    634
    Mislim da si u krivu. Nemoguće je bas da od tolikog kontinenta i liga (ne samo Brazilci) ne postoje igraci koji sa 17 18 odskacu u svojim uzrastima i igraju za seniore a da nama nisu pristupačni.
  • don
    5.5k
    naravno da ih ima, ali najveći talenti su već dogovoreni ili popraćeni od najvećih klubova.. Uvijek netko može iskočiti tko nije sa 17,18 ali tko god 'ispadne' tu su već veliki klubovima kojima Dinamo ne može parirati.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Čini mi se da je Rijeka baš u banani… Ovo nikakvog smisla nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.