• ShanKu
    736
    Do sada imao broj 3, 3 je zauzet.. možda 4?
  • Kile
    14
    4 je uzeo torente
  • nemapredaje
    3.2k
    Ulažem 10€ na 13
  • bongo
    842
    Da nema Nevistića brijem da bi bio 33 na dresu...ovak vjerojatno 13
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Koji će onda Mierez uzet hahahaha
  • ShanKu
    736
    Mierez na aparatima :sweat:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Hrvatski mu je odličan.
  • Big Daddy
    1.1k
    Mislim da je veliko pojacanje, nesto kao Cufre.
  • NitkoBitan
    17.1k
    KTC - Godine cine svoje, zadnja i vjerojatno posljednja godina (skromnog) ugovora. Necemo se lagat, iako je u prosjeku dobar ima i dosta zutih minuta koje uglavnom dolaze u krivom trenutku.

    Max - Za HNL dovoljan. U europskim utakmicama ga je opasno drzat jer je slab u duelu i skok igri. Postavljanje mu nekad nije na najvisoj razini.

    Peric - Dosta pao i jos k tome cesto ozljeden tak da se nadam da cemo ga se nekako rijesit.

    Perkovic - Luta izmedu stopera i beka, jos se trazi.

    Torrente - Nepoznanica.

    Tako da sve u svemu mislim da ce Mmaee vrlo lako pronac mjesto u pocetnih 11, a nadam se da ce ta prica zapocet vec na prijateljskoj utakmici protiv Shaktara. 3 tjedna su dovoljna (i potrebna) da se uigra za play-off LP. Previse smo prosle sezone patili zbog raznoraznih kombinacija na stoperskim pozicijama... ne smijemo ta lutanja ponovit ovu
    sezonu.
  • scooniepenn
    3.3k

    Teophillea si jako potcijenio i krivo procijenio. Dr. Teo ce jos neko vrijeme odrzavati svoju dominaciju tebi u inat. Lani da ga nije bilo naslov mi ne bismo vidjeli.
  • Droljo
    8k
    Max - Za HNL dovoljan. U europskim utakmicama ga je opasno drzat jer je slab u duelu i skok igri. Postavljanje mu nekad nije na najvisoj razini.NitkoBitan

    Mali, slab, postavljanje mu nije jača strana... Da nije dečko promašio sport i poziciju koju igra?
  • Brusa
    1.5k
    Jako se po medijima i na ovom forumu nažalost podcjenjuje Maxa i umanjuje njegove dobre igre. Nije dečko Beckenbauer, al nije baš ni tako loš kako mu se pripisuje,ja sam osobno vrlo zadovoljan sa njegovim igrama prošle sezone.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Max nam je bio možda i najbitniji igrač kad smo se prebacili u formaciju s 3 stopera. Novinarima bi poručio da dečku sjašu s k, jer će nam i sljedeće sezone biti bitan igrač, siguran sam.
  • Jurki
    11.7k
    dal se treba cuditi tome kaj se pise za Maxa?
    Kad velika vecina piskarala jednog KTC-a proglasava panjinom i kikserom?
    A covjek je supotpisnik najvecih Euro uspjeha zadnjih 50 godina.
    Ista stvar s Maxom.. zahvalan stoper koji svoje odradi na nivou.
    Kad bi svi igraci koji obuku Dinamov dres odradili svoje role na nivou kluba kak je Dinamo.. imali bi preslatke brige.
  • mbzg
    96
    Frend jučer bio u Maksimiru i gleda Mohu, Stojkovica i Mmamee i veli da je čovjek 80 kg čistih mišića, citirat ću ga, kaže izgleda kao “nadčovjek” hehehe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.