• Marley
    1.6k
    a bas sad gledam na rd live, kaze sportklub, uvijek gledam preko rd live. A u sklopu cega ide taj program, kak da dodjem do toga?
  • Ero
    961
    EON, Telemach, Optima.. ako si u BiH imaš i na eronet home tvu
  • Marley
    1.6k
    a fak, sve sto ja nemam :rofl:
    Thanks.
  • Simpatizer
    270
    Smatrate li vi da je ovaj prijelazni rok nekako tih?

    Ne nužno u RH, nego u Europi?

    U Engleskoj od većih klubova samo Chelsea i Villa imaju neke transfere (zbog 30. lipnja deadline pa su si doslovno samo zamijenili igrače da riješe ffp probleme) i evo sad United

    Sezona počinje za manje od mjesec dana, euro je za veliku većinu igrača bio gotov prije nekoliko tjedana i nitko ništa, ajde da je riječ o kupovini samo, ali se igrači nit ne prodaju.

    Prošle sezone je svaki klub ja mislim od velike šestorke potrošio oko €200mil, je li realno za očekivati da će ovo ljeto ti iznosi bit mnogo manji?

    Ostale lige isto, ali u tim ligama se i inače ne troši puno zadnjih desetak godina
  • Dzoni
    616
    Tih je prijelazni rok u Engleskoj zbog FFP-a. Mnogi klubovi su u stvarnoj opasnosti da im se dogodi ono sto je bilo s Evertonom ili Nottingham Forestom prosle sezone
  • Eduardo
    20k
    Pogrančić u Fiorentinu - 15M€.
  • Slavonski Plavi
    40

    Troši tko mora. Ipswich je potrošio preko 70 milijuna zasad i ne planira ostati na tome. Brighton preko 90 milijuna. A i dosta ovise prodaje o tome, npr Fulham mora naći zamjenu za Palhinhu a Palace za Olisea. Rano je govoriti tko i kako će trošiti novac jer prvenstvo počinje za mjesec dana te ima dosta vremena da svatko dovede još kojeg igrača. Ne vidim npr razlog da City troši preko 120 milijuna eura na pojačanje bas kao ni Arsenal i Liverpool jer te ekipe su uveliko posložene. Manchester United, Chelsea, Tottenham su ekipe koje moraju trošiti a mislim da je svaka od njih potrošila minimalno 50 milijuna. Mislim da je rano govoriti za bilo šta jer ima mjesec dana do početka prvenstva i malo jače do kraja prijelaznog roka ali mislim da je mali pad što se tiče potrošnje jer pola te velike šestorke realno ne treba trošiti više od 120 milijuna.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa pitanje je sta ce bit s De Bruyneom, on je navodno na korak do arapskog iskoraka. Pisalo se vec da idu po Olma..
  • Slavonski Plavi
    40

    zato sam napisao da troši tko mora i da prodaja uveliko utječe na kupnju jer povećava budžet i onda moraš tražit novu opciju ( Cityu je svejedno kakav budžet ima). A i nisam se dobro izrazio, pola od te velike šestorka trenutno ne treba trošiti jer su uveliko posložene i zato sam napisao da je još rano govoriti jer ima mjesec dana.
  • Simpatizer
    270
    Arsenalu treba napadač, desno krilo (saka starta 40 utakmica po sezoni), lijevi bek i eventualno zamjena za parteya

    Živo me zanima kako bi oni to mogli sve dovest za €120mil ako samo jedan Ivan Toney ili Osimhen koštaju oko €100mil a Bologna traži €50mil za Califoria ili kak se već zove onaj Talijan

    Chelsea je potrošio preko milijardu u zadnje dvije sezone, od njih se sad i ne očekuje ne znam što sve ne

    City je kategorija za sebe

    Liverpool? Zašto oni nisu ništa kupili? Imaju tim koji se skoro pa skroz raspao ovog proljeća, Klopp je otišao i igrači im stare.
    0€ a 20.7. je pred vratima?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nema transfera, gube pripremne… potjerat sve!

  • Slavonski Plavi
    40

    Arsenal neće dovodit napadača osim ako nekog od napadača ne proda jer ima trojicu. Zamjena za Saku tu moze igrat Trossard, Martinelli i Reiss Nelson a i u svakom slučaju i da se dovede desno krilo, Saka će startati u 85% utakmica. Ne vidim zašto bi im trebala zamjena za Parteya kada je 80% utakmica igrao Declan Rice jer je ovaj bio ozlijeđen a Partey će ja mislim svakako biti zamjena, jedino ako Arteta ne promijeni sistem to jest formaciju. Lijevi bek ne vidim zašto bi dovodili jer imaju stvarno 2 kvalitetna a i ako se ne varam taj Calafiori moze igrati lijevog beka a i nešto se šuškalo da će Arsenal igrati da 3 obrambena.

    Cityu ako treba nešto kupili bi i vjerujem da neće trošiti novac osim ako budu nekakve prodaje

    Chelsea će trošiti ali ne puno

    Liverpool ne kupuje još ništa jer Arne Slot je tek dosao i u nijednom trenutku nije imao cijelu ekipu na okupu zbog Copa Americe i Eura gdje je Liverpool imao 6-7 u završnicama tih natjecanja te mora vidjeti kako i šta i mislim da tu ozbiljnih transfera neće niti do početka 8. mjeseca.

    Napominjem, ovo je trenutna situacija i sve se moze okrenuti zbog ozljede ili nekog odlaska. Ja stvarno ne vidim da će Arsenal potrošiti 100 milijuna eura na centarfora ovo ljeto.
  • dzis
    807
    Olmo blizu Barce. Odmah po dres
  • Eduardo
    20k
    Genijalno :sweat:

  • jedan u nizu
    8.2k

    ne znam jel ovakva situacija igdje postoji u pravilniku :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.