• Paggini
    19.6k
    Stari moj, da mi klub vodi SD koji cijelo ljeto dovede propalog trenera kojeg bolesno preplati, Rakitića iz Saudijske arabije i neke mufljave anonimuse koji su zajedno zabili dva gola u seniorima, ubio bih se.

    Ali zato Adidas njima radi dresove na dalmatince brajo gori sve šta si luuuud

    Iskreno mislim da su prošle godine imali bolju ekipu i veći potencijal za ozbiljne stvari. Ali eto!
  • Rex Ramae
    2.8k
    Previše gledate njih dolje a znate i sami kako uvijek priča završi - mi na tronu, a oni će biti prvaci dogodine.

    Drago mi je što Rakitić dolazi u HNL, veliko ime sa velikom karijerom i to može samo dobro donijeti ligi i imidžu lige.

    Međutim, drago mi je i što nije došao k nama niti što ne razmišljamo uopće o dovođenju has been igrača, definitivno radije biram duo Sučić - Mišić nego npr. Brozović - Rakitić.

    Neka dovedu i Džeku pa neka igre započnu.
  • Droljo
    8k

    Ti si latentni tovar...
    :razz:
  • Paggini
    19.6k


    Čekaj kad kalinić objavi iduće pojačanje, isto dinamovca - PAGGINI PRELAZI NA SPORTNET FORUM
  • Droljo
    8k
    Jel rakitić uopće potpisao ugovor dole?
  • Kruno
    307
    Jel su im iduca pojacanja Ronaldinho i Brazilac Ronaldo?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Čekaj kad kalinić objavi iduće pojačanje, isto dinamovca - PAGGINI PRELAZI NA SPORTNET FORUMPaggini

    Bili kutak na forum.hr
  • Krulek
    440

    Ako ne ide u Hajduk zbog ljubavi zbog čega onda ide? Uvijek su govorili da su Rakitić i njegovi dinamovci pa mi nije jasno. Očito novac nije u pitanju jer ga gubi, žena mu ne dolazi u glamour okruženje, jedino je ljubav najveći razlog.
  • Jurki
    11.6k
    mozda kumu jebava zenu.. pa da kum drzi jezik za zubima i da Raquel ne sazna.. je potpisal za ove dole.
  • GOAT
    1.2k
    Koji ce mu jos klub ponuditi status bozanstva bez da on za njih ne mora napraviti nista?
  • Krulek
    440

    Status božanstva je već imao i u Barci i Sevilli, šta će mu to u nekom regionalnom beznačajnom klubu...
  • Krulek
    440

    Po pričama prevelik je on papučar za tako nešto.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Molim sve koji imaju Instagram da pogledaju story od Nk Croatie Zmijavci. Igrali su protiv Hajduka, na videu možete vidjet igrača s brojem 4 koji je igrao u PRVIH 11 reprezentacije na Euru. Javite mi jel mislite jel to slowmotion snimka ili je neki veteran obukao dres s brojem 4.
    Lp
  • GOAT
    1.2k
    Status božanstva je već imao i u Barci i Sevilli, šta će mu to u nekom regionalnom beznačajnom klubu...Krulek

    Ne ne u Barci je to izgubio jer je priznao koliko je Modric dobar igrac i kako je Real trenutno iznad Barcelone

    Sevilla druga prica, igracki im je dao sve sto je imao, bio kapetan a kad je dosao drugi trener zbog ocajnih rezultata, sve starije igrace je potjerao. Tamo im je valjda najdrazi

    A sto ce to tovarima pruzit osim imena? Mislis da ce ginut za grb ili trenirat kao da mu je zadnji dan? Taj dio karijere je debelo prosao i u tom smislu govorim da im nece pruziti nista a jedini ce ga gledati kao u Boga
  • serbus
    4.1k


    Evo imamo za derbi "Kum ti jebe ženu, dok si na terenu "...
    da vratimo pjesmu posvećenu murjaku malo u život..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.