• Toni90d
    400
    Sav taj PR i hype oko Hajduka, kako oni dovode "imena" prodaju pretplate, imaju euforiju, a mi "nemamo" možemo zahvaliti našim bivšim upravama, koje su stvarale negativu oko Dinama, odbijali navijače. Tu je sva razlika. Radi Mamića, i cijelog sranja koje je napravio, imamo etiketu kakvu imamo. Moramo se pomiriti sa nekim stvarima, dati gas i popravljati stvari, radi kriminalca smo izgubili generacije novih navijača. Da smo bili "normalan" klub, kao sada, imali bi velik broj članova, više navijača na tribinama. Zasukati rukave i delati. Ovi dolje nek pate ide bankrot uskoro.
  • čovjekjogurt
    617
    Netko piše da u Hajduk dolaze ovakvi poput Rakitića a u Dinamo ne dolaze. To je zato što nismo u istom rangu. Mi ciljamo na puno više rezultate i ne patimo od imena. Njima je ogroman događaj kada se Neuer dođe kupati na more pa ga žicaju da se slika sa hajdukovim šalom. Naši igrači igraju protiv tog Neuera, ponekad ga i pobijede i mi ne bi bili impresionirani kada bi Neuer sa 40 godina došao u Dinamo nego bi se pitali treba li nam i je li bolji od Nevistića.

    Dinamo si ne može priuštiti dovođenje potrganih igrača ili igrača od 37 godina koji pola godine nisu igrali ozbiljan nogomet. Dinamo je mogao dovesti Pjacu prije godinu dana pa nije iako dečko još nema ni 30 godina. Rakitić bi došao i u Dinamo da ga je netko zvao. Ne ide sigurno u Hajduk zbog ljubavi prema Hajduku ali srećom naša uprava i naši navijači ne pate od toga da Fabrizio Romano piše statuse o Dinamu jer smo doveli Romarija i Rivalda, ne zanimaju nas marketing ni mitologija nego rezultat. Rakitić sigurno ne bi donio rezultat Dinamu jer ne bi mogao igrati u prvih 11 a neće donijeti rezultat ni Hajduku jer je prestar.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Hajduk će mu plaćati 600k, sponzor će ga "dodatno nagraditi"Simpatizer

    Koliko sam shvatio sponzor će mu isplaćivati plaču, a Hajduk bonuse.
  • Simpatizer
    270


    Prema neslužbenim informacijama kojima raspolažemo, plaća će mu biti oko 600.000 eura godišnje, čime neće biti najplaćeniji igrač momčadi, iako se spominje da u kombinacijama postoji privatni sponzor koji će dodatno nagraditi Rakitića. Ipak, čak i s tim dodatkom neće biti najplaćeniji igrač Bijelih.

    SN
  • NORTE
    11.4k
    Romano:
    "Kalinic as director, Perisić as teammate, Gattuso as coach made difference."

    Ovo.
    To vuče jedno s drugim.

    Sreća njihova i što prvih 5 kola imaju lagan raspored.
    Nadam se samo da će nakon derbija u Zagrebu biti na barem -3 boda zaostatka za nama.

    Prema njihovoj trenutnoj momčadi ne mislim da će im u Hnl-u biti baš tako lako, ali u kvalifikacijama Europe im sve ovisi o ždrijebu.

    Realnost je da trenutno imaju samo lagane suparnike i da će si euforiju dići na vrlo visoku razinu tijekom ljeta.

    U slučaju ispadanja iz Europe ode im Perišić, euforija i pojačanja u 3 pm!
    Zato, naravno, želim da ispadnu, a u hnlu ako kiksaju super.
  • GOAT
    1.2k
    Oni su se pomirili da ce biti drugi ili treci pa kad je vec tako okrenuli su se taktici prodaje dresova i prezivljavanja i dizanja hypea. Adidas im upravo isfurafa outlet majice sa njihovim logom a oni ce kupovat kao ludi jer ipak je to "marka"... udaljilo se to od sporta i zdrave pameti
  • Mali Zeus
    12.7k


    Važno je napomenuti da je priča oko Rakitića posložena na način da Hajduk nije morao posegnuti duboko u blagajnu kako bi ga doveo. Naime, Rakitić nije inzistirao na ugovoru kakav je mogao dobiti u drugim sredinama, dapače, radi se o višestruko manjem iznosu, a saznajemo i kako će veći dio njegovih zagarantiranih primanja biti pokriven sponzorskim ugovorom s jednom tvrtkom, dok će tek manji dio, koji je vezan za bonuse u slučaju trofeja ili plasmana u skupinu eurokupova, podmirivati Hajduk.

    24 sata.
  • GOAT
    1.2k
    dok će tek manji dio, koji je vezan za bonuse u slučaju trofeja ili plasmana u skupinu eurokupova, podmirivati Hajduk.Mali Zeus

    Znaci nista ih raketa ne kosta
  • flexXy
    2.3k
    Ma svi njihovi igraju za 1 euro dok ne izade financijsko izvjesce
  • Simpatizer
    270
    Evo 2 konfliktne informacije od 2 različita portala znači opet ništa ne znamo

    Obožavam HR novinarstvo
  • Ludovic IX
    7.2k
    E kad bi jedan novinar bio dovoljno hrabar da pita rakitica na predstavljanju o izbacivanju nikole kalinics iz reprezentacije 2018-e. S obzirom na to da se Dalic konzultirao tad sa senatorima koji su podržali to. A među senatorima je bio i rakitic
  • vjeko1701
    8k
    Ako ćemo biti realni, ima tu jako puno neugodnih pitanja koja se mogu postaviti ali naravno da se to neće dogodit tako da ne vidim razlog nabrajanju.
  • Juznjak
    3.8k

    Ne znam točno u vezi čega se slažeš sa mnom, ali mi je drago :lol:
    Ma idemo samo jako uć u sezonu i ne gubit bodove dok se ne odvojimo na prvom mjestu s 10+ bodova prednosti. Nema nitko šanse protiv nas ako ćemo bit na visokoj razini i zapravo sve ovisi o pristupu i maksimalno ozbiljnom shvaćanju svake utakmice.
  • Keyser Soze
    10k
    Ne znam točno u vezi čega se slažeš sa mnom, ali mi je dragoJuznjak

    Slažem se oko ovog što si rekao o mentalitetu, oni su ga uspjeli dovest, a neki "naši" kupuju karte za jadranski derbi. Bitno da se sad napokon radi na tome.

    Ja se oko Hajduka uopće ne stresiram, mislim da glatko uzimamo naslov.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ja iskreno smatram da mi imamo dvije jako dobre momčadi trenutno, a da bi i ta druga mogla dobiti tovare. Imamo neusporedivo veću širinu od njih i to vidim kao veliku prednost. Isto tako, mi imamo Baturinu i Sučića koji će ići samo uzlaznom putanjom dok oni imaju starce koji će po svemu ići samo silaznom putanjom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.