• Simpatizer
    270
    Od prilično pouzdanog izvora sam čuo da je između Jakobušića i NO puklo zbog dolaska Uremovića.Captain America

    A reci mi da je hajduk osvojio titulu, bi li ostao jakobućić PU?

    Za usporedbu, sada pokušavaju dovesti islužene veterane slobodnih papiraCaptain America

    Slažem se da zasad troše manje nego prošlog ljeta, ali i Rakitić i Džeko nisu došli slobodnih papira, znam da Džeko ipak neće doć ali nije slobodnih papira (upravo zato vjerojatno ni neće doći)

    Rakitić je imao €15mil u SA

    U nekoj normalnoj sredini da. U sredini gdje predsjednik daje intervju ispred rastrganih stolica sa sjeverne tribine ne.Captain America

    U tom slučaju se nadam da ako stvari krenu po zlu za hajduka da će on otići mirno jer koliko god ne volim hajduk on mi se čini kao drag i dobar čovjek
  • Mali Zeus
    12.7k
    U tom slučaju se nadam da ako stvari krenu po zlu za hajduka da će on otići mirno jer koliko god ne volim hajduk on mi se čini kao drag i dobar čovjekSimpatizer

    Čekaj.

    Što? :grin:
  • Peškaman
    4.2k
    Meni stvarno nije jasna ova njihova politika dovođenja igrača,ljudi tjeraju Dajakua,Benraua i Sahitija a planiraju dovesti Sanyanga iz francuskog drugoligaša i petu rezervu Shakhtara Newertona na pozajmicu.
    Ja iskreno ne vidim da je taj Sanyang iole bolji od Dajakua/Benraua.
    Pritom, taj Newerton igra na poziciji Perišića.
    Zar ljudi stvarno misle da su ovo pojačanja ili jašu na euforiji dolaska Rakitića.
  • hardek
    2.8k
    Preporučam ti da poslušaš Štimca na Inkubatoru. On je rekao da po njegovim informacijama prodaje Sigura i Pukstasa su već potrošene, drugim riječima rečeno pare koje dobiju za njih idu odmah dalje.

    Razlog zašto nikoga do sad nisu dovodili je vjerovatno to što su čekali da sjednu novci od prodaje godišnjih.

    Rakitića možda ne plaćaju direktno već možda zarada od prodaje njegovih dresova i slično ide nekoj trećoj strani pa će si tu smanjiti prihode.

    Samo iskoristi malo zdrav razum, stavi sve na papir pa ćeš vidjet da ovaj način poslovanja jednostavno nije održiv. Možeš ti stvari jedno vrijeme gurati pod tepih ali kad tad će sve izaći na površinu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Evo pročitaj si o njemuSimpatizer

    Neka, hvala.

    Već sam nešto sitno čitao, čuo.
  • Simpatizer
    270
    Možeš ti stvari jedno vrijeme gurati pod tepih ali kad tad će sve izaći na površinu.hardek

    A ja čekam taj dan i zbilja se nadam da će što prije doć

    Neka, hvalaMali Zeus

    Želim reć da mi se čini kao da je dobra osoba, to je sve.
  • NitkoBitan
    17k
    Nadam se da ce Rakitic u derbiju malo dobit po nogama da osjeti kaj znaci rivalstvo te da nije sve med i mlijeko kao u Svicarskoj.

    Potrebno je raditi na bazi navijaca Dinama u dijaspori i svjesnosti rivalstva. "Dva su kluba bratska" je proslo svrseno vrijeme.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Šteta da nije Brekalo igrao na Maksimiru, al Rakitiću bi trebalo prirediti fini doček. Onak 2, 3 počkaljivanja odmah na početku za dobrodošlicu pa dalje.
  • Keyser Soze
    10k
    Zašto su svi tu toliko jalni oko ovog transfera? Ja sam više na tragu onog što kaže @Juznjak , nije mi drago da su ga doveli, ali oni očito mogu dovesti takva imena i to im je postalo normalno, druga stvar je sad njihova starost. Ono što ja garantiram je da ga je Dinamo zvao, odjebao bi nas, isto i za Džeku mislim, al na kraju krajeva mi nismo klub koji kupuje takve igrače.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Evo čitam neke komentare, usporedbe s Modrićem, kao Modrić nas odjebao, a Rakitić se vraća 'tamo gdje pripada'.
  • Daliban
    1.6k
    Neka što više velikih imena dođe u HNL, podižu rejting lige. Nema veze ako dolaze u Hajduk.

    Isto mislim za europska natjecanja, neka se što više naših klubova kvalificira za koeficijent.

    Na nama je da radimo na tome da ostanemo najbolji.
  • čovjekjogurt
    617
    Ja sam mislio da će Rakitić imati plaću od barem 2-3 milijuna eura pa da ga zato moraju plaćati sponzori. Sada smo saznali da će imati pišljivih 600 tisuća. Ako kao klub ne možeš samostalno isplatiti 600 tisuća nego ti to mora plaćati sponzor onda očito financije ne stoje najbolje.

    Drugi pokazatelj loših financija je izjava Gatussa koji je izjavio da žele dovesti igrače ali da klubovi traže puno novca.

    Treći pokazatelj loših financija je da Hajduk još nije doveo nijednog igrača a za tjedan dana im počinje sezona.
  • Simpatizer
    270
    Ako kao klub ne možeš samostalno isplatiti 600 tisuća nego ti to mora plaćati sponzor onda očito financije ne stoje najbolje.čovjekjogurt

    Hajduk će mu plaćati 600k, sponzor će ga "dodatno nagraditi"
  • Lynx17
    4.1k




    Kada sam prvi put vidio post/slika od Romana za Rakitica, stvarno nisam znao o kome je rijec. Mislio sam si, pa tko su oni sada doveli? wtf :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.