• vjeko1701
    7.9k
    Nova tipkovnica, još se navikavam xD
  • Paggini
    19.6k
    Al fascinantna mi je razlika između dinamovaca i hajdukovaca preko ljeta.

    Kod njih je apsolutna euforija svako ljeto iako nisu kurca osvojili 20 godina, a kod prosječnih dinamovaca "propadamo gotovo je šta se od kluba napravili" svako ljeto.

    Nije da jedan klub uništava ligu i stvorio si je renome u europi, a drugi ispada od mljekara i knaufera...
  • Captain America
    17.6k
    Ali ovo se već na ovom forumu spominje godinama, hajduk pred kolapsom, hajduk grca u dugovima itd itd

    I iznova oni odnekud nađu novac i dovedu ovakva imena (Perišić, Brekalo, Rakitić, Gattuso itd)
    Simpatizer

    Perišić ima takav ugovor da je tražio klauzulu od 200K eura da može otići u svakom trenutku. Jbt Kalik je došao kod njih za veći iznos :lol: Brekala su platili nekih 500K kad su bili uvjereni da je on karika koja nedostaje za napokon uzeti naslov. Rakitića plaća sponzor. Pojedinosti Gattusovog ugovora niko ne zna.

    Mnogi europski klubovi su plesali po rubu godinama pa su pali preko ruba kad su najmanje očekivali. Mi smo u daleko boljoj financijskoj situaciji pa se prijelaznom roku pristupilo oprezno, možda i preoprezno za moj ukus.
  • vjeko1701
    7.9k
    možda i preoprezno za moj ukus.Captain America

    Po meni to pokazuje ozbiljnost nove garniture jer nijedan ozbiljan čovjek neće srljati u rizike dok još ni sam nije do kraja upoznat sa situacijom.

    Mislim da će se s vremenom neke stvari dići na razinu više kada ljudi koji vode klub znaju da stoje na čvrstoj zemlji i mogu ulaziti u dobro informirane rizike.
  • Simpatizer
    270
    Rakitića plaća sponzor.Captain America

    Plaća li ga hajduk ili sponzor hajduka je ista stvar, ako čovjek traži 1-2-3mil da igra u Hajduku, hoće li ga platit hajduk ili Tommy/Adidas je sasvim svejedno

    Zašto nama onda favbet ne plati nekog igrača?

    U svakom slučaju, da je hajduk u financijskim problemima, ne bi potrošili ovolike novce ovo ljeto, a ni u siječnju.

    Čim je Bilić postao PU je rekao da se budžet za momčad neće smanjiti, da će se možda čak i povećati.

    To ne zvuči kao netko tko je na čelu kluba koji je financijski nestabilan

    Dinamo je bogatiji i vjerojatno u boljoj situaciji ali to nije poanta
  • Paggini
    19.6k
    Zanimljivo je ovo s Tommyem i keširanjem za Rakitića, pogotovo kad se uzme u obzir neke priče koje su mi pričali đakovački torcidaši kad popiju.

    Torcida i NH NAVODNO ne dopuštaju nikakav ulazak većinskog dioničara u privatnom vlasništvu u klub, ala Tommy, koji je navodno i stukao neke pare s tim planom, pa su mu se prijetili razbijanjem dućana ako ne odustane od te nakane...

    Moguće da je ovo samo dodatna igra da Tommy uđe snažnije u klub, tko će ga znati, ali svakako je zanimljivo jer ne vidim realan povrat tog milijunskog uloga.
  • Captain America
    17.6k
    Plaća li ga hajduk ili sponzor hajduka je ista stvar, ako čovjek traži 1-2-3mil da igra u Hajduku, hoće li ga platit hajduk ili Tommy/Adidas je sasvim svejedno

    Zašto nama onda favbet ne plati nekog igrača?
    Simpatizer

    Upravo to ti pokazuje da ne stoje bajno. Neće sponzor plaćati takvog igrača bez traženja protuusluge.

    ne bi potrošili ovolike novce ovo ljeto, a ni u siječnju.Simpatizer

    Posudba Perišića, Kleinheislera i Brekala su velika potrošnja u siječnju? Sad su samo doveli trenera čiju plaću ne zna nitko.

    Čim je Bilić postao PU je rekao da se budžet za momčad neće smanjiti, da će se možda čak i povećati.Simpatizer

    Prva izjava zajednici kojoj je populizam važniji od kisika u kojoj najavljuješ rezanje budgeta nije najmudrija.
  • Nolifer
    8.1k
    Ovaj komentar je vrh

    "E jos samovojsku dovedite u redove i mjenjajte ono hnk u dom za starije i nemoćne ajduk split" :rofl:
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Možda vrate i Senijada Ibričića, vratio se iz igračke mirovine :)
  • DrawTube
    4.7k
    "gotovo je šta ste od kluba napravili" počelo je tek nakon dolaska novih vjetrova u klub

    Znamo i zašto je od tad Inflacija takvih komentara
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja se samo nadam da im HNL nece pokazivat previse respekta.. 0 duela i 0 pretprljenih faulova Ivana Perisica se ne smiju ponovit.
  • Ivdzo11
    4.2k
    ABDOULIE SANYANG (25) bi uskoro trebao postati novi igrač Hajduka, pišu francuski i gambijski mediji. Radi se o reprezentativcu Gambije koji igra na poziciji desnog krila, a njegov trenutni klub je francuski drugoligaš Grenoble. Sanyang ima važeći ugovor do ljeta 2026. godine, a Transfermarkt njegovu vrijednost procjenjuje na 600 tisuća eura. Navodi se da je već napustio Grenoble i otputovao za Split.
  • Noel
    5.9k

    Odličan. 1 gol u 30 nastupa u 2.Francuskoj ligi. Kapitalac! Hehe.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Njega isto Tommy plaća?
  • Mihaljević
    9.8k

    Jedina Raketa na Poljudu koju priznajem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.