• deda
    32.7k
    Mi smo sinoć zaključili da su naši malo pali ipak ili jednostavno nedostaje motivacije za ove male utakmice. Sljedeće tri tekme će nam pokazat koja varijanta je točna. U svakom slučaju neće biti nikakve rasturačine u niti jednoj od njih.
  • xavier
    12.1k
    pa i te 3 utakmice su "male". Igramo protiv 2 loša HNL kluba i protiv najlošijeg kluba naše skupine koji više nema šanse za prolazak :joke:

    Šalim se malo, ali bilo bi vrijeme da i mi nabijemo Hajduk. Svi drugi ih nabijaju :blush:
  • 000
    946
    Kao da su malo povukli ručnu nakon prolaska u sljedeću fazu EL.
    Osim dvije Olmove minijature i fantastične Šunjićeve obrambene role nije se puno toga vidjelo.
    Kontra kojom su ubijali do nedavno negdje se usput pogubila. Možda je djelomično i do oružara, onoliko proklizavanja na domaćem terenu dugo nisam vidio.
  • reziser
    6.8k
    nekako mi djeluje da baš nismo u formi zadnjih utakmica, ali bitno je da se pobjede i bodovi skupljaju!

    sad dvije utakmice za gušt i nadamo se pozitivi.
    Tko nema godišnju je idealna prilika 2 takve tekme za 49 kn (odlična ideja s 49) :up:
  • dinamo vitez
    319
    Sad tek gledam sažetke sinoćnje utakmice i odmah mi pada u oko kako nam je gol bezveze poništen, a nije sviran ni čisti penal iako je sudac bio oči u oči dva metra od igrača.

    Ono što me smeta već godinama jest to kako to ni u jednim novinama ne piše, nego sam sinoć samo u SN uspio pročitati kako vrišti s naslovnice u jednom trenutku nešto tipa 'Dinamov gol iz dvojbene situacije'. Realno, ne da je Dinamov gol bio savršeno čist, nego umjesto da dobijemo 3-0 i pošaljemo Farmaceute natrag da prodaju lijekove, njihov trener ima obraza nakon utakmice izaći pred mikrofon i reći 'bili smo puno bolji od Dinama u drugom poluvremenu'. I to nakon glupe kup utakmice u kojoj jedino bitno da ti se nitko ne ozlijedi.

    I onda kad se dogodi sudački previd u našu korist, dižu se 1950 km/h, NH, FARE, B.A.B.E i ne znam ni ja koje više fantomske organizacije i pljuju po Dinamu. A o greškama sudaca protiv Fenera, Young Boysa i sličnih nitko ni riječi. Zato smo i mi Dinamovci krivi što to ne potenciramo dovoljno.

    Znam dosta plavih momaka i u mom rodnom gradu u Bosni koji su poprilično nijemi i povučeni kad je u pitanju artikulacija ljubavi prema modroj boji. Ima nas vjerojatno koliko i Torcide, možda i više, ali kad dođeš u grad imaš osjećaj kao da si u Solinu ili Omišu. Na sve strane Hajdukovi grafiti, naših obilježja nigdje.

    Evo sažeci u HD ako netko nije vidio:

    Sažeci
  • deda
    32.7k
    Budite se viteze, što drugo reći.
  • reziser
    6.8k
    viteze,
    ovako nekako je govorio i onaj čije ime ne spominjemo :cool:
  • deda
    32.7k
    PRIOPĆENJE GNK DINAMO
    Ovim putem izvještavamo javnost kako je GNK Dinamo, radi zaštite interesa kluba, dao punomoć odvjetnicima da se podnese kaznena prijava protiv obitelji Hasić iz razloga postojanje osnovane sumnje da su počinili kaznena djela prijevare (članak 236. stavak 1 i 2 kaznenog zakona RH) i krivotvorenja (članak 281. stavak 1 kaznenog zakona RH).

    Isto tako, pred Arbitražnim sudom Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) pokrenut je postupak radi zaštite prava GNK Dinamo.

    O ishodu spomenutih prijava javnost će pravrovremeno biti obaviještena službenim komunikacijskim kanalima GNK Dinamo.

    Uprava GNK Dinamo
  • Infinity
    16.4k
    Ima nas vjerojatno koliko i Torcide, možda i više, ali kad dođeš u grad imaš osjećaj kao da si u Solinu ili Omišu. Na sve strane Hajdukovi grafiti, naših obilježja nigdje.dinamo vitez

    Ja znam dva covjeka iz Viteza, jedan navija za Hajduk, drugi za Dinamo. Za mene ste 50-50 :razz: Al stvarno, stjece se dojam da gore taj cijeli kraj navija za Hajduk, a ustvari onako kroz pricu shvatis da to i nije bas istina, nego su samo ovi malo agresivniji kad je rijec o obiljezavanju teritorija, da tako kazem.

    I mislim da mi svakako ne trebamo puno potencirati na pogreske sudaca. Ne kmeci mi se na pogresno izveden aut i slicno. Isto tako mislim da se mogu napusit dok dobijamo. Ovo sad je nesto sto se dogodi svakome, suci su jednostavno losi i grijese, ali ako ce jedna pogreska odrediti prvenstvo neka ga onda odredi. Dinamo je dovoljno dobar za kompletnu igricu, jaci je od drugih ekipa i dobit ce ih i kad suci grijese na stetu Dinama. Ako jednom ne dobije to nece biti kraj svijeta, jer Dinamo nije bolji od drugih za bod ili tri, nego za deset i vise. A kad bude u bod, tad ce biti gresaka i na stetu tog suparnika.
  • Infinity
    16.4k
    PRIOPĆENJE GNK DINAMO
    Ovim putem izvještavamo javnost kako je GNK Dinamo, radi zaštite interesa kluba, dao punomoć odvjetnicima da se podnese kaznena prijava
    deda

    Jesam li jedini kojem je srce zaigralo od pomisli kako slijedi neka tuzba Mamicu nakon ovog uvodnog teksta?
  • deda
    32.7k
    :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Bolje da se ne potenciraju greške ako vidiš da nisu namjerne jer će time sam dolazit do svađa i netrpeljivosti.
    Jedino šta sam ja sad primijetio je da se sudci više ne boje tolko sudit neš protiv nas pa se i na našu štetu griješi.
    Al doć će VAR kod nas sad pa će valjda bit bolje kad već nema kvalitete.
  • Infinity
    16.4k
    Zbog VAR-a cemo moci uzivati tri sata na utakmici :lol:
  • xavier
    12.1k
    Jesam li jedini kojem je srce zaigralo od pomisli kako slijedi neka tuzba Mamicu nakon ovog uvodnog teksta?Infinity

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • 000
    946
    OfwTofW.jpg

    Ima tko hoće. A sada u klubu sa Hasićem imaju predložak za ostale.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.