• Mali Zeus
    12.5k
    Pišu 24 sata da Rakitić dolazi do kraja tjedna, ali i da će sponzori pokrivati dio ugovora :lol: :rofl:Keyser Soze

    Zar nije bilo prošli tjedan da dolazi do kraja tjedna?
  • čovjekjogurt
    617
    Rakitić, Livaja, Perišić...njihov nedostatak trke ne bi moglo nadoknaditi 7 Jakića.
  • Paggini
    19.6k
    Tko će njima trčat kad ode Pukštaš? Krovinović hahaha?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Oni nemaju monokromatski grb na sva tri dresa kolko mi se čini...Nolifer

    Pa monokromatski ide tamo gdje ima smisla, nije da mora negdje biti. Imali su ga prošle godine na zelenom, ove godine imaju sva tri dresa u svoje tri primarne boje i nijanse.

    Naravno da je generični dresmokoxax468

    Zapravo uopće ne bi bila nikakva tragedija da nisu skvičali kako su oni viši rang od nas i kako će dobivati jedinstvene dresove kakve mi nismo mogli dobiti. Na kraju su dobili jednako generične dresove iz kataloga kao kaj smo imali i mi, samo uz blagi užas od ostalog asortimana koji je stajao negdje u outletu dok na njega nisu nalijepili Hajdukove grbove.
  • NORTE
    11.4k
    Pišu 24 sata da Rakitić dolazi do kraja tjedna, ali i da će sponzori pokrivati dio ugovoraKeyser Soze
    Meni ovo zvuči uvjerljivo.
    Supersport, tommy, otp banka.

    Inače Rakitić je bio "zaštitno lice" favbeta prije 2-3 godine.
  • M94
    1.2k
    Pišu 24 sata da Rakitić dolazi do kraja tjedna, ali i da će sponzori pokrivati dio ugovora :lol:Keyser Soze

    Bogdanovic ce bankrotirati ovim tempom.
  • Nolifer
    8.1k
    Pa monokromatski ide tamo gdje ima smisla, nije da mora negdje biti.Bosskovitz

    Htio sam ti nadopisati ovo da nemora biti, jer u biti nigdje nema pravila da baš mora biti na dresu. Zašto se onda to forsira kod nas, ako smisla nema jer se radilo i krivi monokromatski.

    Recimo ja grb nebi dirao, već bi prilagodio samo logo od sponzora na dres, a grb bi ostavio ovakav kakav je, valjda je i to stvar ukusa, nekome se svidja, nekome ne...
  • rioda
    4.8k
    Ovo je vjerojatno prvi put da javno izlazi informacija o takvom dogovoru oko financiranja igrača, a siguran sam da sigurno još par trenutnih igrača ima neke dogovore van okvira kluba
  • Paggini
    19.6k
    al će se rakitić reklama za tommy nasnimat...
  • Nolifer
    8.1k


    Pogotovo za fritule :smile: :lol:
  • eol12
    588
    Evo jedan primjer idotarija od Gabelica i ostalih, Ivan Rakitic rođen je 10.3.1988. sto je po meni 36 godina, il kak se veli da je u 37-oj godini života, no Gabelic napise da je Rakitic(35) pa me bas zanima dal je to slučajno ili…
  • Bosskovitz
    11.7k
    Zašto se onda to forsira kod nas, ako smisla nema jer se radilo i krivi monokromatski.Nolifer

    ne vidim od kud zaključak da se to forsira kod nas? Od kad smo na Adidasu, imali smo ga u prosjeku na jednom od tri dresa u sezoni, i to nikada na domaćem dresu. A uvijek kad je bio, bio je jer vizualno bolje izgledalo tako nego da ide grb u bojama. Meni bi iskreno - iako generalno ne bih takav dres - i ovogodišnji gostujući bio ljepši da je ovakav, pa crne kratke i možda štucne na pruge:

    temp-Image6-Xg-Kgy.avif

    Ali nema tu točnog i netočnog. Netko voli ovako, netko voli onako.

    EDIT: Od kud ti ovo za krivi monokromatski? Samo je prvi adidasov prije 5 godina imao krivi monokromatski grb, a i to je upitno jer ne znam kad je napravljena knjiga standarda.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ovaj žuti s ovim grbom mi čak bolje izgleda
  • javolimtebejako
    1.5k
    meni isto ovo bolje izgleda. jednostavno mi boje našeg grba ne pašu niti malo na ovaj kričavi dres, još iznad njega zlatne zvjezdice na kričavu žutu.

    al da mogu birat drugu boju dresa ili monokromatski grb, svakako bi drugu boju dresa
  • don
    5.5k
    pervezno kako dobro izgleda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.