• Droljo
    8k
    Kae to? Darwil ili omega?
  • Mrvica
    3.9k
    +1 u kolekciji
    Dinamo - Astana 5:1 sa certifikatom o autentičnosti.

    05ab8d87-f0c8-41f9-9e7b-43809230cafe.jpg

    a77714d6-d2ce-4024-ae8f-e002ceedd3c3.jpg

    9d431c18-a4f7-4a30-b084-5649de330cb0.jpg
  • Mislav
    11
    Pozdrav...ima li netko šal BBB Sinj na prodaju? CIjena nije bitna, koju got izrečete bit će vam plaćena. Mislim da je priložena slika jedini dizajn šalova koje su momci radili, ali nisam siguran. Ako netko ima i voljan je prodat nek se javi.

    6g5Wv7g
  • Filip
    76
    ne vidi se slika koju si stavio, bar meni..
  • Mislav
    11
    a evo i ja sad vidim, hvala što si rekao, valjda će sad biti okej
    cjlGxV1.jpeg
  • ZGV
    3.3k
    Koliko realno ima BBB u Sinju da se rade takvi šalovi??? Ja osobno poznajem možda dva simpatizera isto kao i Split, Zadar itd itd...
  • NKDZ86
    1.4k
    Vjerojatno jedan lik, taj ko je radio haha
  • De Oliveira
    1.1k
    Koliko ja znam iz prica Sinjana udio Dinamovaca u Sinju je 10-15%. Postoji i udruga navijaca Dinama.
  • masacusec
    3.5k
    Sorry kaj ubijam kolekcionarski duh, ali ovakvi šalovi mi nemaju neki značaj.
  • Marley
    1.6k
    Porijeklom sam od tamo, imam stvarno puno rodbine i poznanika, ali nikad nisam upoznala cak ni simpatizera Dinama. Znam samo ovako iz prica, da ipak postoje ti ljudi.
    Tako da mi je precudno i vidjeti ovakav sal :grin:
  • Mislav
    11
    ma nebi ni meni bili da nisam iz tog kraja, što se tiče šalova izrađivani su u 80+ komada zato što čovjek manje ne radi, ne znam od kada datiraju, vjerojatno s osnivanja BBB Sinj 2009. Ja ih tražim da nastavim popunjavati dalmatinsku priču jer imam Zadar, Split i Dubrovnik, pa trebam još Sinj, Metković i Šibenik.
  • LM1995
    1.8k
    Ja ih tražim da nastavim popunjavati dalmatinsku priču jer imam Zadar, Split i Dubrovnik, pa trebam još Sinj, Metković i Šibenik.Mislav

    Za popunjavanje dalmatinske priče (ako pričamo o Dinamo šalovima) će ti trebati još Vir, Karin, Knin i Hvar
  • ZGV
    3.3k
    Pazi BBB HVAR, kaj s glavom
  • LM1995
    1.8k
    Mislim da je jedan lik radio sve te šalove jer su svi na istu istu foru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.