• dzg717
    1k
    aha onda ipak niš :)
  • Eduardo
    19.9k
    ae gušta brale... Da mi je znati kako sad na ovo gledaju hejteri koji su izrugivali i klub, i stadion i ljude koji su pokrenuli ovaj projekt. A bilo ih je u svim taborima, kako našima tako i u protivničkim.
  • ZgDLions
    395

    Naravno da smo mi izvisili, mislim da je tu nekaj namješteno.
    Ima možda u planu još koji termin za sirotinju koja radi pa tek od 17 i 18 može u obilazak?
  • Pop corn
    8.1k
    Naravno da će biti još termina i da ćemo projekt ovisno o mogućnostima gurati dalje.

    A o namjestanju molim te nemoj, svaka takva pomisao i napis malo vrijeđa. Toga u klubu više nema i stvarno nije u redu tako diflamirati nekoga jer nisi osobno zadovoljan.
  • ZgDLions
    395
    Ma ja sam vIše nego zadovoljan što su stvari otišle u dobrom smjeru, ne smeta mene ak koji put izvisim.
    Fora mi je to sa obilaskom, nadam se da marketing sprema još ugodnih iznenadjenja.
    Bio bi razočaran da se stane sa projektima.
  • masacusec
    3.5k
    Obilazak stadiona je vrlo jednostavna, a istovremeno brutalna ideja zbližavanja kluba i navijača/građana, prvenstveno klinaca kojima je edukacija o slavnoj prošlosti kluba i stadiona prezentirana iz prve i to na licu mjesta. Tak da, pilot projekt je, očekivano, više nego uspio.
    Moja sugestija jest intenzivirati termine!!!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kakva je meni fascinacija kao klincu bila ona opcija na webu Dinama gdje si mogao “proći” po stadionu, poput street viewa.

    Mogu mislit kakve osjećaje onda ovo stvara klincima, top ideja.
  • mali M
    5k
    škole kao dio tzk recimo jednom godišnje..
  • NitkoBitan
    17k
    škole kao dio tzk recimo jednom godišnje..mali M

    Dobra ideja za organizirane posjete skola/razreda. Cesto vidam buseve i djecu na parkingu kod zapadne tribine, doduse to su djeca izvan Zagreba, ali opet...
  • nemapredaje
    3.2k


    djeca izvan Zagreba

    Još i bolje
  • NitkoBitan
    17k
    Bilo bi pobune pojedinih roditelja, a zna se kak onda ide... il svi il nitko.
  • DrawTube
    4.7k
    Nek pojedini roditelji odu raditi i privređivati u drugi grad ako im smeta klub i misle da bi djeci terenska nastava na Maksimiru škodila
  • mali M
    5k
    Bilo bi pobune pojedinih roditelja, a zna se kak onda ide... il svi il nitko.NitkoBitan

    Al ja neznam zašto je to tako. Pa kod nas se u osnovnjaku recimo išlo u zološki i nas par dečkiju je dobilo zabranu ići jer smo šlatali cure. I šta, stari se smijuljio i rekao tko ti je kriv i nisam išao.. i nikom nije pala kruna s glave.
    Tak i taj neki roditelj koji bi pao u trans što će mu djete prošetat 45 min Maksimirom neka ga ne pusti. Na kraju krajeva, klincima je sve to doživljaj jer niti jedan klinac koji ne navija za Dinamo neće bit ogorčen, roditelji su tu problem.
  • NORTE
    11.4k
    Neki pitaju zašto se ne snima i s istoka.
    Ovakvo snimanje s dizalice na utakmica 1. lige u Poljskoj je najnormalnija stvar na lošim stadionima poput Maksimira.
    Još im je ostalo svega par loših stadiona, ali na njima se i dalje ovako snima.

    a-television-outside-broadcast-cameraman-working-from-the-top-of-a-BF3DE1.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.