• Joza
    455
    Fulao si bit pitanja u potpunosti.
  • Paggini
    19.6k
    Bože dragi, od svega napravite jebeni problem. Samo dolazite na jebene utakmice...
  • Purgeri
    755
    Pa neće ti ništa nitko zveknut na postojeću godišnju. Kad spominješ proizvod, svaka godišnja je proizvod za sebe. Kad ga kupiš, koristiš ga kako želiš ali ovisno o tome kako ga koristiš ćeš imati ili nećeš prioritet u kupnji nove godišnje iduće godine. Kao što je do sada postojao prioritet samo na račun prethodne godišnje, i za one koji su bili na 10 posto utakmica HNL-a.
  • Juznjak
    3.8k

    Ipak sam fulao, imaš pravo
  • deda
    32.6k
    GNK Dinamo 18. srpnja u 15.00 sati broji

    34.350 članova.
  • Liks90
    1.9k
    17:45

    34.366 članova
  • Sixthway
    457
    Sutra je zadnji dan podizanja godisnje ? Sljedeći na prvoj utakmici doma?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    "U slučaju da netko nije u mogućnosti podići svoju godišnju ulaznicu u navedenom terminu, to će moći obaviti na istoj lokaciji na dane utakmica GNK Dinamo."

    Znači može već 23.07., kada će se prodavati ulaznice za pripremnu s Vardarom - TP će raditi 11-19h...
  • Liks90
    1.9k
    12.15h

    34.429 članova
  • MM17
    243
    Sve pohvale za razgled stadiona. Izdvojio bih ipak trofejnu dvoranu kao vrhunac, sam ulazak i razgled trofeja je izazvalo strahopoštovanje i ponos istovremeno. Dinamo Zagreb iznad svih!
  • duksy
    290
    Pitao sam curu koja vodi da li zna koliko ima pehara i nije znala odgovoriti.
    Onda sam išao brojati i ima 155, čisto za info ako nekoga zanima :grin:
  • Pop corn
    8.1k
    Ak sam nekaj platio imam pravo taj proizvod koristit kako želim. Došao na sve utakmice u sezoni ili ni jednu to je moje pravo jer sam si vlastitim novcem to kupio.Noel

    Naravno da imaš. Kao što klub ima isto tako pravo ti odbiti prodati iduće sezone godišnju ili dignuti cijenu tebi, a smanjiti onome tko je bio redovan na domaćim utakmicama.
  • Pop corn
    8.1k
    Novi termini za razgled stadiona su srijeda, 16h, 17h, 18h, 19h. Svoj željeni termin možete već sada rezervirati na mail .
  • Noel
    5.9k

    I to je super i bio bi ispravan model svakome valjda korisniku godišnje. Kad klub cijeni redovne i odane od onih drugih to je pravi znak da im je stalo do navijača. Ali ne "navijača" nego navijača.
  • M77
    472
    dignuti cijenu tebi, a smanjiti onome tko je bio redovan na domaćim utakmicamaPop corn

    Odličan model
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.