• Pop corn
    8.1k
    Obzirom na veliki interes, otvorili smo nove termine obilaska u četvrtak, 18. srpnja i petak, 19. srpnja u pet dnevnih termina (11h, 15h, 16h, 17h, 18h).

    Svoj željeni termin možete već sada rezervirati na mail , a u slučaju da se ne popune svi termini bit će moguće kupiti ulaznice i na Ticket pointu (blagajna za kupovinu ulaznica za razgledavanje stadiona bit će posebno naznačena). Ulaznice na licu mjesta moguće je, zbog tehničkih razloga, kupiti najranije 15 minuta uoči termina koji su organizirani prema prethodno navedenom rasporedu.
  • Dinaminjo
    929
    Jel tko dobio povratni mail sa potvrdom rezervacije?
  • Simpatizer
    270
    znate li možda hoće li se od iduće sezone moći ući na stadion s kartom na mobitelu, ili će se karte opet morati printati?
  • Papastrumf
    12.2k

    Imate temu za pitanja.
  • Pop corn
    8.1k
    Jel tko dobio povratni mail sa potvrdom rezervacije?Dinaminjo

    Dobit ćete svi na vrijeme, cure vrijedno rade na rezervacijama.
  • NKDZ86
    1.4k
    Što se tiče ture, moram reći da smo nekako prebrzo sve prolazili i da bi se trebao fokusirati dečko na neke zanimljivosti, a ne samo reć uvod i idemo dalje. Dugo smo bili u plavom salonu s trofejima, a ostalo smo prebrzo prolazili. Također opaska, u mojoj grupi su bili i neki simpatizeri hajduka pa i tu treba bit oprezan. Voditelj ode, a ostavi ljude iza sebe kojima svasta moze past na pamet ak me kuzis
  • mlinchica
    1.8k
    Također opaska, u mojoj grupi su bili i neki simpatizeri hajduka pa i tu treba bit oprezan. Voditelj ode, a ostavi ljude iza sebe kojima svasta moze past na pamet ak me kuzisNKDZ86

    Kaj misliš, krenuli bi na vitrine? :eyes:
  • NKDZ86
    1.4k
    Pop corn će shvatiti.
  • Droljo
    8k
    Ak su u stanju portu ukrast zastavu iz muzeja ko zna što im može pasti na pamet u srcu našeg stadiona...
  • criticus
    2.2k
    Također opaska, u mojoj grupi su bili i neki simpatizeri hajduka pa i tu treba bit oprezan.NKDZ86

    Zar nije obilazak samo za članove? Mislim u ovoj fazi.
  • mali M
    5.1k
    sve ok, ima smisla pripaziti, ali ovdje pričamo o ozbiljnoj tužbi za otuđenje i moguće oštečivanje ugleda i same materijalne štete. Zamisli da netko ukrade trofej neki dinamov i razbije ga negdje. pa buraz tužio bi ga da bi mu ostale gače na štapu... ali da, možda neki zaštitar da ide u pozadini nije loša ideja... neš ti posla šetkarat po stadionu za skupinom...
  • dzg717
    1k
    Apsolutno se zalažem za neki vid zaštite/kontrole skupine koja prolazi stadionom i prostorijama kluba.

    Znam da nije usporedivo ali na turama na drugim stadionima budu gotovo uvijek dvije osobe jedna na početku i druga na kraju kolone.

    Ne mora biti zastitar,takve poslove mogu obavljati i studenti npr
  • Simpatizer
    270
    Ne znam je li netko ovo prije već predložio ali mislim da bi bilo fora kad bi se negdje kod stadiona (npr ispod zapadne tribine) stave igre kao stolni nogomet, stolni hokej, ona stolna košarka, pinball itd

    To obožavaju djeca i mladi, a i time se povećava šansa da im roditelji potroše novac (ne samo na te igre nego i na pivu/hot dog/što god se prodaje)

    To je nešto što se radi u većim klubovima na većim stadionima da bi se stvorio bolji matchday experience i da bi se više zaradilo na ugostiteljskom sadržaju
  • jedan u nizu
    8.2k
    takve poslove mogu obavljati i studenti nprdzg717

    onda se mora napraviti selekcija, izmedu normalnog i 'nemoj-mene-ja-sam-student' studenta :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.