• Zagi
    7.6k
    Kale zaboravio šifru na mobitelu ili kaj? Gdje su mu svi oni kontakti?
  • rioda
    4.8k
    Kale zaboravio šifru na mobitelu ili kaj? Gdje su mu svi oni kontakti?Zagi

    Mijenjao SIM karticu pa mu otišli svi kontakti :grin:

    Ma nema kod njih love za kruh, zato i ciljaju na ovakva pojačanja koja mogu dobiti na emociju, a ne financije...
  • DrawTube
    4.7k
    Neka Kale nazove Lestera
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Moja procjena je da on + stožer nema šanse da su došli za manje od €1,5mil godišnjeSimpatizer

    ma više, pa to je gattuso + još minimalo 5 ljudi koji su ga pratili u milanu, napoliju, valenciji, marseilleu...
    nitko od njih neće raditi za džabe, možda su dali nekakav popust, ali sigurno nisu pristali na 80% manje od svojih standarda... jebe se njih za hajduk.

    tu će uzimati lovu koliko ide, kad stigne bolja ponuda iz serie A, turske, francuske, saudijske arabije, kine, nebitno, dignut će sidro i ajd bok.
  • Simpatizer
    270


    Nevjerojatno mi je zamislit da jedan Hajduk za trenera i stožer plati oko ili više od €2mil godišnje

    Pa Jakirovićeva plaća je 600k godišnje

    Ne znam otkud njima novci
  • Dudu9
    813
    NE plaća dinamo samo jakirovicu nego cijelom stožeru tako da bliže je to 1mil
  • Simpatizer
    270
    znam ali čak i uz to, plaćamo otprilike dvostruko manje od njih a imamo skoro dvostruko veći budžet
  • SAS1987
    14.6k
    Gdje Dalmacija pocinje tamo logika staje :lol:
  • Danko
    1k
    Nosonja je valjda procijenio da mu je gattuso dovoljan za naslov.
  • GOAT
    1.2k
    Nosonja je valjda procijenio da mu je gattuso dovoljan za naslov.Danko

    Već vidim kako je bivši oko zimske pauze, uzima svoju milijunsku otpremninu, a nastavlja ih voditi neki prijašnji trener juniora koji do kraja sezone standardno gubi svlačionicu
  • Dzoni
    616

    Od Sv.Roka do otoka pa sve do Dubrovnika je bermudski trokut. Samo sto ne nestaju brodovi(jos) i avioni, nego nestaje logika i zdrav razum
  • Juznjak
    3.8k

    Legendarni ste mi s ovim preuveličavanjima i pametovanjima. Oni lažu sami sebe o cjelokupnom stanju u klubu tako što ga prikazuju savršenim, a popriličan broj navijača Dinama jedno (skoro pa) savršeno stanje u klubu prikazuje groznim. Pa sad vi vidite što je bolje i s kakvim bi tipom ljudi radije dijelili tribinu ili kombi za gostovanje.
  • Lihtmašinac
    173

    Op, op, molim ne omalovažavati Dalmaciju! Ako je područje između Trogira i Podgore u dosta stvari nedoraslo današnjoj civilizaciji, ne mora se odmah generalizirati.

    I Šibenik, Zadar, Korčula se nalaze u Dalmaciji pa su u dosta stvari čista suprotnost od rusvaja koji vlada u Splitu i na 30 km oko njega. Ima i dolje sredina koje se koliko-toliko uspješno trude, a neke su čak oduvijek i bile drugo, pozitivno lice Dalmacije. Niti je Split jedini niti je Split glavni simbol te regije, nemojmo im tepati.

    Ali da se nakon prelaska granice Splitsko-dalmatinske županije ulazi u zonu sumraka, to bih i ja potpisao. :grin: Svaka čast i respekt svima dolje koji u takvom okruženju uspijevaju preživjeti, a da ostanu čitavi i čisti u glavi.


    E, a od te ponude ja bih naravno radije odabrao DInamove skeptike i hipernegativce. Iz takvog stava, uz ponešto truda, može se roditi zdrava kritičnost koja vodi prema naprijed. A i u argumentiranoj raspravi s takvima možeš izoštriti misli i reflektirati što bi se moglo poboljšati. S ovima dolje pak nema rasprave jer se tu ne dopire do smisla. Njima nema pomoći, a ni od njih nema neke pomoći...
  • Juznjak
    3.8k

    Skeptici i hipernegativci ne privlače nove generacije na stadion, nego baš suprotno.
  • Lihtmašinac
    173

    OK, ali vjerujem da ima sasvim dovoljno drugih stvari koje privlače ljude na tekmu i više nego mali milijun razloga zašto bi se uopće išlo na stadion, a koje i koji su znatno jače i jači od čangrizavih likova na tribini ili neinformiranih i frustriranih piskarala negativnih komentara na portalima. Uostalom, takvih likova ne manjka nijednom klubu, pogotovo ne na našem širem zemlopisnom prostoru, pa tako ni u Dalmaciji.
    S druge strane, jadan je klub kojem se odgoj novih generacija i privlačenje ljudi na stadion temelje na mitomaniji i nerazumnim bedastoćama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.