• jedan u nizu
    8.2k
    Znaci mi koji smo bili na poslu i koji nismo zbog posla mogli u tih 3 minute online kupit godisnju smo spusili, po meni teski uzas od prodaje tak malo karatast1pa

    Mislim da bi bilo u redu od strane kluba da ti ubuduce posalje mail sa upitom kada treba pustiti neke karte u prodaju, ili kada da dogovore termin odigravanja utakmice, da nebi slucajno propustio.

    Mislim ne znam sta ocekujes? Nekada karte moraju ici u prodaju. Moglo je krenuti i u 18 navecer kada dodes s posla, pa bi bio u redu sa 1000 ljudi. I onda bi netko drugi rekao da radi popodne i da nije stigao. Nikada nije idealno.

    A sto se tice broja karata, sve vec objasnjeno vise puta.
    Stadion godinama zjapi prazan ali eto sada bi netko tko je prosle godine bio na 3 utakmice (ne govorim za tebe per se) htio ici malo vise pa odjednom ne moze.

    Da je toliko ljudi koji kukaju na broj ulaznica, zapravo dolazio na utakmice zadnjih godina, imali bi sada i godisnje i za sjever gore i za zapad gore.
  • Tundra
    691
    daj otkaz ak voliš Dinamo
  • Šteco
    680
    Po meni je vrlo jednostavno, ovo je za sve koji žele dogodine godišnju "kvalifikacijska" sezona. I za one koji je imaju i one koji nemaju. Mislim da se ne može dogoditi da netko tko je redovan na utakmicama iduće sezone bude zakinut za godišnju, kao i da će dogodine godišnju dobiti netko tko ju nije dovoljno konzumirao kroz ovu sezonu, pa eto, neka vam je to motivacija. Upravo zato je i osmišljen loyality program.
  • immerwieder
    1.4k
    kad budu objavljena pravila loyalty programa
  • Boycie
    1.1k
    Mislim stvarno. Kod stare uprave i glave se nije moglo desiti da nema godisnjih za kupit.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Otišlo sve.
  • striko
    1.5k
    Zna li se broj prodanih godišnjih? Sorry ako je napisano već, nisam upratio
  • NitkoBitan
    17k
    Cca 4150. Trebalo je bit oko 4000 medutim izaslo se u susret svima koji su cekali u redu kod karatane.
  • Crni86
    3.5k
    Znam da je na presici receno da ce godisnja vrijedit i za tekmu sa Shakhtarom 27.7. , da li ce vrijedit i za tekmu s Vardarom koja je iduci tjedan?
  • BBBaranja
    2.5k

    Svaka čast što se izašlo u susret ljudima koji su po toj vrućini čekali u redu..ali mali prigovor kako nama ostalima(pogotovo iz udaljenih krajeva) online prodaja za sjever bila aktualna nekih 5min vjerojatno,imao sam gužvu na poslu i ulogirao se u 11:07 i već sam izvisio..
  • Sixthway
    457
    Ja sam u 11:08 uspio još kupiti za SD. U 11:03 sam još morao resetirati lozinku, i dok odaberem sve i upišem, trebalo mi je 5 minuta. I onda još problemi sa QR kodom i mZAB-om, ali nekako sam riješio. Kad sam ja otvorio ulaznice i odabrao sektor , bilo je nekih 20 ulaznica niti toliko. Dok sam ja upisivao podatke ,mojim frendovima je već javljalo da nema za SD više. Imao sam sreće sljedeće sezone ću pametnije.
  • Crni86
    3.5k
    ali mali prigovor kako nama ostalima(pogotovo iu udaljenih krajeva) online prodaja za sjever bila aktualna nekih 5minBBBaranja

    Za to je kriva potraznja, po principu ko prvi njegova djevojka. Nema se tu kome kaj prigovorit. Jednostavno je bila orgomna navala na 400tinjak karata.

    Realno tesko je sve usreciti kada je potraznja velika.
  • BBBaranja
    2.5k
    Nadam se da će veći broj godišnjih biti pušteno u prodaju iduće sezone..
  • BBBaranja
    2.5k

    Jasno mi je to,ali mojih 170e vrijedi isto kao i od onoga tko stoji u redu..s tim da su oni bili u mogućnosti kupiti kartu iako su bile rasprodane,a ja udaljen 350km od Zg i radnim danom ujutro mi je nemoguće biti u gradu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.