• db-izbjeglica
    15.3k
    gattuso sigurno košta, vjerojatno na razini najplaćenijih igrača hajduka, a lako moguće i više.
    uz to što nisu nikoga doveli, nisu nikoga ni prodali.
    tako da trenutno ono što mogu ponuditi novim igračima sigurno nije bajno

    ako nije tako, onda su jednostavno perpetuum mobile!
  • Rex Ramae
    2.8k
    Imam osjecaj da ce tovari ic po LovrenaStr1nger Bell

    Odlična prilika za Lukolil da ga dovede.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ne znam što je veća šansa. Da dovedu Lovrena ili Modrića..
  • Simpatizer
    270
    gattuso sigurno košta, vjerojatno na razini najplaćenijih igrača hajduka, a lako moguće i višedb-izbjeglica

    Moja procjena je da on + stožer nema šanse da su došli za manje od €1,5mil godišnje
  • don
    5.6k
    uraganski hajduk!!!


    "Još jedan dokazani internacionalac dolazi u redove Hajduka?

    Iako se posljednje vrijeme stišala transfer priča Edina Džeke u Hajduk, to ne znači kako se na dolasku bosanskohercegovačkog igrača ne radi. Naime, Džeko je zajedno s Pjanićem čini(o) u BiH reprezentaciji sjajan tandem, a sada bi ih mogli zajedno zaigrati i u klubu.

    Miralemu Pjaniću službeno istekao je ugovor u Sharjah FC-u te je od ovog ljeta slobodan igrač, ali povezuje ga se s klubom u Saudijskoj Arabiji.

    U slučaju uključivanja Hajduka, vezna linija bi mogla izgledati sjajno ako bi se uzelo u obzir kako bi i Rakitić trebao potpisati za Hajduk.

    Što kažete na ovaj potencijalni dolazak Pjanića u redove splitske momčadi?"

    PSK :rofl:

    Znam da PSK gluposti stalno piše ali ovo sam jutros pročitao i na twiteru.
  • Dudu9
    813
    Pa otisao je Brekalo nisu ga kupili ali bio im je u prvom sastavu
  • Keyser Soze
    10k

    Svi ih odjebali pa je dobar i Dajaku :lol:
  • wolfgang14
    1.4k


    Kale ušao u "daj šta daš" politiku, sezona im počinje za 10 dana a niti jedno pojačanje blizu realizacije :grimace:
  • Paggini
    19.7k
    Kalinić ko ja u klubu, priča s najboljim ribama i kurči se okolo kak je pričao s najboljim ribama, a ništa nije priveo. :)
  • Krizy
    43.2k
    Nemojte lagati, Madžid Šošić se vratio s posudbe :cool:
  • Vratite nam Istok
    233
    Ne znam jeste li primjetili naglu promjenu retorike kod njih u komentarima na postove i članke o tome kako bi Perišić mogao otić u Tursku? Odjednom drvlje i kamenje, "smeće", "ako se misli na tribine s njim", "došao samo da se nametne za Euro"... Oni bi Majku Božju izvrijeđali da se spusti na zemlju i kaže da je u njima problem.
  • Simpatizer
    270
    došao samo da se nametne za EuroVratite nam Istok

    Pa toliko ga i plaćaju, ne kužim zašto se čude
  • veselko tenžera
    2.1k
    Otvaramo prvenstvo u petak. Očekujem ravnu crtu plasmana od prvog do zadnjeg kola.
  • Jurki
    11.7k
    Aj ća, vrime je Ivane.
    Ak ode.. to im bu tek šamarčina.. dati 400 eura za Benhraoua i Dajakua.. :rofl:
  • Peškaman
    4.2k
    "Na meti Hajduka je Emmanuel Ekong,

    Na posudbu bi ga rado doveo i Hajduk, 'bijeli' su ga kontaktirali, ali uslijedio je period vakuuma, nakon kojega su šanse da ovo krilo sleti na Poljud postale minimalne, da ne kažemo nikakve. No, u iščekivanju Ivana Rakitića, notirajmo ipak ovaj interes, tko zna što je sve moguće do kraja prijelaznog roka... "

    Zato vjerojatno i žele vratiti Dajakua :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.