• TresnjevkaZG
    684
    Bilo bi dobro kad bi klub na kraju sezone stavio u prodaju sve karte iz te sezone za neku simbolicnu cijenu, mislim da bi dosta ljudi koji skupljaju karte iskoristilo tu opciju i kupili taj paket karata nego npr imali printane karte
  • deda
    32.6k
    Da, ponesite ga sa sobom kad budete išli preuzimati godišnju.
  • scarface
    264
    Deda, hvala.
  • deda
    32.6k
    Gospodo, godišnjih ulaznica za sjever više nema, za zapad je ostalo još 60 komada.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Pohvale za onaj potez danas sto ste izasli nam u susret da kupimo godisnje svi.
  • Neron53
    589
    Ovako rano prekidanje prodaje godisnjih i reduciranje njihovog broja mi jedino ima smisla ako se to radi glede manjeg kapaciteta zamjenskog stadiona u Kranjci. Sve ostalo mi nema nikakve logike.
  • Nino Bule
    13.4k
    Objasnjeno je sve na pressici, godisnje vrijede za europu a uefa ima određen kontigent koji uzima i koji se povecava kako natjecanje ide dalje, ne smije se za zapad dolje previse ni prodavat jer bi se moglo dogodit ko i viktoriji plzen da moraju zabranjivat ljudima s godisnjima da dođu na utakmicu
  • NitkoBitan
    17k
    Koliko se na kraju prodalo godisnjih za sjever? Pretpostavljam da je ipak ta brojka veca od prvotne planirane s obzirom da se izaslo u susret svima koji su danas ujutro bili u redu kod karatane.
  • jedan u nizu
    8.2k
    rassprodat ce se nakon 2 dana slobodne prodaje garantiram. Nebi me cudilo da u pon pukne sve do krajajedan u nizu

    A mislili ste da ce to ici slabo nakon sto je ostalo 1000 karata iz prvokupa.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Ako otprilike trećina vlasnika godišnje već drugu sezonu za redom koristi godišnju onako kako se i koristi godišnja (za dolazak na većinu svih utakmica neovisno o natjecanju i protivniku) onda to znači da realno nema 2800 navijača koji su realni korisnici godišnje po njenoj namjeni nego oko trećine do 40%.
    A većina godišnjom osigurava dolazak na derbije i europske.
    Tako da je stvar logike da se smanjenjem broja godišnjih omogući kupovina karte ljudima koji žele doći na neku utakmicu, što u par navrata nije bio slučaj. Model prodaje se nije donio tako da su Ante i Pero sjeli na pivu pa odokativnim metodama zaključili kako su zaključili već su ljudi kojima je to posao, koji rade i školovani su za to i uz sve to i koriste alate koji su njima dostupni, došli do ovog modela.
    Uvijek će bit nezadovoljnih jer su u funkciji de facto dvije etaže na stadionu od sve skupa malo preko 10k kapaciteta.
    Svatko ko je htio godišnju, svatko ko se spremio na vrijeme da do nje dođe je dobio priliku da godišnju i kupi. Nije nitko vraćen s blagajne, a da je došao do podne danas po godišnju što je lijepo i obzirno od ljudi koji su tako odlučili.
  • Liks90
    1.9k
    16h 33.980 članova
  • Juznjak
    3.8k

    Napokon se stvari polako vraćaju na svoje mjesto, Liks je također krenuo s pripremama za sezonu
  • st1pa
    18
    Znaci mi koji smo bili na poslu i koji nismo zbog posla mogli u tih 3 minute online kupit godisnju smo spusili, po meni teski uzas od prodaje tak malo karata
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.