• Daliban
    1.6k
    jackpot! pa to je i poanta cijele priče, ti ljudima koji su jučer preuzeli uzde, a sutra imaju obavezu rezultata koji treba stabilizirati financije prigovaraš što nemaju skaute koji prate lige koje si si ti zamislio. halo, nama je do nedavno glavni skaut bio Marijan Vlak! Marić ima kontakte u Francuskoj, Dabac u Japanu, rade s tim što imaju i mogu, kad se završi ovaj toliko bitan transferni rok krenut će se i u građenje skautske mreže dalje po svijetu. možda da je Turina živ bismo počeli sa Švedskom pa ulovili nekog Dahla, možda ovako krenemo s Eduardom, Chagom, nekim meni potpuno nepoznatim tko pokriva neki drugi dio svijeta... ne ide sve i odmah, ne mogu razumjeti kako imaš tako malo razumijevanja, a tako mnogo očekivanja? doći će i to, tek smo na početku.
    pa svima nama je žao što Dahl i drugi neki dahlovi nisu danas s nama na pripremama, ali uzimamo neke objektivne okolnosti u obzir, a ne okomljujemo se na ljude u klubu tako grubo i optužujemo ih za propuste kao da se radi u najmanju ruku o zadnjim nesposobnjakovićima. baš zbog toga sam apsolutno uvjeren da bi ti bio još 100x gori u svojim komentarima da dovedu nekog klinca (Dahl ima samo 21 godinu!) koji bi možda izgorio, nedajbože da takav lik koji je prije godinu dana igrao drugoligaški nogomet u Švedskoj napravi kardinalnu grešku u playoffu za LP, bojim se pomisliti kakve komentare bi ti ovdje pisao.
    isto tako, mislim da je to i jedan od razloga zašto se gledaju ti koji su se kako ti kažeš "strmoglavili" (uostalom, to je Marić već odavno najavio - da ćemo gledati one koji iz raznih okolnosti imaju zastoj u karijeri, a igrali su na visokom nivou, jer takve možemo platiti). to su izgrađeni ljudi koji su nekog vraga prošli, koji imaju iskustvo igranja velikih utakmica i s kojima je rizik manji. dakle, radi se sve prema najavama. ne slažeš se s planom? shvatili smo to prije par mjeseci kad si to prvi put napisao. možemo li pričekati bar neki rezultat tog plana?
    Sajla

    Stari, poanta je da sa drugoligaškim igračima ne možemo graditi europski Dinamo i momčad za LP. Ne da mi se ulaziti naširoko u nekakve dubioze po tom pitanju.

    Super mi je kako se istovremeno pozivaš na plan i izmišljaš neke projekcije o budućnosti skautske službe kada na izlaganju te strategije doslovno jedne jedine riječi o unaprjeđenju skautske službe nije bilo.
  • OsamŠest
    3.3k
    Lako za igrače, mi skoro ostadošmo bez trenera :scream: :lol:Nogo

    Saudijci su ispali malo neiskusni i zakasnili dva tjedna. Trebali su ga lovit na kupanju oko 14h..
  • Orc123
    7.8k
    Jedva cekam da zavrsi prijelazni rok.....ovo novinarstvo se srozalo do najnizih grana. Doslovno nekad je net.hr bio meni medij za kojeg si znao da pisu click bait naslove i da ih ne uzimas za ozbiljno, a sad doslovno gotovo svi mediji teska sprdacina. To stancanje jednih te istih clanaka, pisanje gluposti, retardirane konstrukcije, doznajemo, otkrivamo, saznajemo.....bolesno,.....
    Tesko smece za citanje. Ovaj Nicota npr., je to realno? Ljudi su cijepljeni od novinarstva, sporta kojeg prate......pale bezveze mase ranim konstrukcijama, zapletima i raspletima.
    Zgadili mi vise te transfere i transfer rok i potpisujem da danas zavrsi...
    Zamisli danas Nicota zna sve o Jakiru, Pasalicu, Cirdobi, Mmaeu i slicnima a danonocno cita zonu da ne bi procitao nesto novo na temelju cega bi nastancao jedan od svojih 100 clanaka na dan......fuj.
  • Peškaman
    4.2k
    Jedno pitanje za one koji su pratili/prate Kačavendu,je li Kačavenda ikad' igrao desno krilo, ako je,kakav je?
    Pitam jer je na pripremnoj dobro odigrao i mislim da se ekstra uklopio u ekipu.
  • Zvone92
    28
    Od Rukavine nema ništa. Mekan igrač ala Ćorić i Halil, bez žara, nije fajter, slabog mentaliteta. Važno ga je skinuti s dugogodišnjeg ugovora. Neće se Miško tu usrećit.MarK

    potpisujem.. nije on po meni ništa posebno ni u Gorici prošle sezone pokazao, plakat za igračem koji nije apsolutno ništa u svojim nastupima posebno pokazao ne trebamo, pa mali Stojković je u onih 20ak minuta što je odigrao za Dinamo pokazao više nego Rukavina u svojih par utakmica za seniore Dinama..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Da, pod zadnje u Loksi je to stalno igrao
  • Sajla
    5k
    Stari, poanta je da sa drugoligaškim igračima ne možemo graditi europski Dinamo i momčad za LP.Daliban

    to ti tvrdiš. to je tvoje mišljenje. to nije univerzalna istina. možemo li se složiti oko toga?
    nitko ovdje ne tvrdi da možemo uzeti prvih 11 jednog Caena ili Hannovera i da je to momčad za skupine Lige Prvaka. da jesu, igrali bi tamo a ne u drugoj DE ili FR ligi. ali da u tim ligama apsolutno nema nijednog igrača koji bi se skupa s ovim što mi već imamo mogao kvalitetno boriti za to mjesto, da tamo nema igrača koji bi bili korak više u odnosu na kadar koji imamo... e jbg, to je smiješno.

    Super mi je kako se istovremeno pozivaš na plan i izmišljaš neke projekcije o budućnosti skautske službe kada na izlaganju te strategije doslovno jedne jedine riječi o unaprjeđenju skautske službe nije bilo.Daliban

    ok, izmišljam. pišem možda će biti, nadam se, dajem podršku, pretpostavljam da će ti ljudi raditi na unaprjeđenju ne samo skautiranja nego i svega ostalog što nije spomenuto na jednoj kratkoj pressici. je li to bolje ili lošije od tvoje negative i osude unaprijed?
    slučaj Dahl oko kojeg se sukobljavamo se može opisati na dva načina - osuda, propust, katastrofa; a može se i izraziti nada da ćemo jednom, po mogućnosti što prije, imati sportski sektor koji će dovoditi takve igrače dok su nam još dostupni. ja ne mogu čovjeku koji je tek počeo s ovim poslom i još nosi prefiks v.d. ispred funkcije zamjeriti što ne postoji formirana skautska služba i što ne iznosi planove u javnost dok ne zna ni s čime će raspolagati. ti možeš, očito. vjerujem da i na svoj rad primjenjuješ iste kriterije, čime god se u životu bavio.
  • Peškaman
    4.2k

    Baš bih volio da odigra jednu pripremnu na desnom krilu,potencijalno win-win situacija.
    On kao razvojno/rotacijsko krilo a ako 'sleti' neki kapitalac do kraja roka,ekstra.
    Time bi popunili i desno krilo.
  • don
    5.5k
    Jedno pitanje za one koji su pratili/prate Kačavendu,je li Kačavenda ikad' igrao desno krilo, ako je,kakav je?
    Pitam jer je na pripremnoj dobro odigrao i mislim da se ekstra uklopio u ekipu.
    Peškaman

    Igrao je lijevo krilo, CAM-a, desno krilo. Posebno mi se sviđa kod njega to što je polivalentan igrač.
  • YasutoWakizaka
    132
    Znači ako bi gledali postavu protiv Beškitaša.

    Nevistić/Zagorac

    Rpg/Rile Mmaee/Ktc Torrente/Berni Perkovic/Ogi

    Sucic/Ademi Misic/??

    Kača/Špikić Baturina/Rog Pjaca/Hoxa

    Petković/Kulenović

    Znači viška su još Perić, Brodić? (Emreli, Moha, Bočka itd)
    Eventualno još Cordoba umjesto Špikića?
    Po ovome trebao bi se vezni naći možda.
    Moguće da sam fulao.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Stari, poanta je da sa drugoligaškim igračima ne možemo graditi europski Dinamo i momčad za LP. Ne da mi se ulaziti naširoko u nekakve dubioze po tom pitanju.Daliban

    Bruno Petković je bio drugoligaški igrač kad je dolazio u dinamo, bez gola u profi karijeri, prvi ja sam to osporavao i mislio sam da će biti flop.

    Gdje je igrao Mislav Oršić do dolaska u dinamo?
    Čovjek nije uspio u talijanskoj drugoj ligi, to je činjenica!

    Niklas Fullkrug je do prije par sezona bio drugoligaški igrač... pa ga to nije zaustavilo da dogura do njemačke reprezentacije i finala LP sa dortmundom.

    Normalno da je veća vjerojatnost uspjeha ako se dovodi već afirmirani igrač, sa respektabilnom karijerom na sličnoj ili višoj razini.

    Međutim, najbolja dva strijelca u dinamovoj europskoj povijesti i ponajbolji igrači kluba u zadnjih ohoho su do dolaska u dinamo bili - drugoligaški igrači i nitko od njih nije očekivao da postanu to što su postali.
  • Zagi
    7.6k
    +Stojković, Vrbančić, Pavić, Mikić
  • Peškaman
    4.2k
    Dejan Lovren slobodan igrač,navodno Lyon mu dao da pronađe novi klub.
    Bilo bi zanimljivo kada bi se Deni Jurić ponudio Šibeniku/Zrinjskom na nekakvu posudbu,Bilbija je ozljeđen,ostaje samo na Mulahusejnoviću kao klasičnoj špici.
  • Jurki
    11.6k
    ne vjerujem da mogu/zele pokriti Juricevu placu od 420 tis brutto.
  • YasutoWakizaka
    132

    Stojku sam zaboravio.
    Trenutno uz svu navedenu ekipu teško vidim da će ova ostala 3 igrača imati neku konkretnu minutažu.
    Daj da sam u krivu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions