• Big Daddy
    1.1k
    Koliko je jos ostalo?
  • Nevo7
    764
    Imao sam (ne)sreću da sam mogao uzeti kartu odmah do mog frenda, dugogodišnjeg godišnjaka u sektoru 5. I taman da je uzmem, platim, nakon potvrde u m-zabi ruši se sustav i niš od karte. Srećom, uspio sam onda sektor 7 uzeti tak da kartu imam :smile:
  • deda
    32.6k
    Ivo, nemoj ništa raditi 20 minuta. Iziđi van i nakon 20 minuta probaj. On svaki tvoj ulazak vjerojatno uzima pod onih 15 min vremena za transakciju.
  • Blue sky
    3
    Trebali su pustit cijeli sjever dole za godisnje. Ionako je to navijacka tribina i sve bi se danas rasprodalo. Ako je do novaca mogli su stavit 200€ cijenu pa da se nadoknadi razlika. Bespotrebno se stopa kupnja karata a interes ovakav nije bio jos iz bivse juge. Tako je i vani kada je u pitanju navijacka tribina
  • Papastrumf
    12.2k

    Da imamo istočnu tribinu onda bi to imalo smisla, ali ovako ne.
  • Sajla
    5k
    Trebali su pustit cijeli sjever dole za godisnjeBlue sky

    pa da imamo još slabiju popunjenost nego prošle sezone?
    već je objašnjeno sve oko sjevera i godišnjih - previše godišnjaka ne dolazi jer je puno karata uzela ekipa koja želi povoljnije na derbije i europske utakmice, pa onda ni na njih ne dolaze. i onda bude rasprodana tribina, a ljudi nema što stvara probleme s izvedbom koreografija itd. dio problema će riješiti nova opcija prepuštanja ulaznice, a trajno rješenje će doći s novim stadionom.
  • Blue sky
    3
    Iz perspektive navijaca koji vec 35g ide na ultras tribinu vjeruj mi da bi imalo smisla
  • Blue sky
    3
    A uostalom, ko garantira da ce i ove kupljene godisnje stalno bit na sjeveru? A kaj se tice prepustanja karata, to se moze i u ovom slucaju
  • Nino Bule
    13.4k
    Nemamo ti sta vjerovat, iskusili su se problemi prosle godine koji nisu zanemarivi i naslo se rjesenje
  • Blue sky
    3
    Pa evo i ja ti mogu rec koji je problem kod koreografije. U sredinu tribine se nabije previse ljudi i kada se rasire papiri na jedan papir stoje dva navijaca. Znam da je tesko ljudima objasnit da se ne tiskaju na pocetku u sredinu ali to je tako. Tribina je vecinom bila rasprodana ali je problem kaj su ljudi svi zbijeni u sredini i na prolazima pa izgleda kao da su kutevi ostali ne prodani. Kada bi svatko stao na stolicu sve bi bilo puno. Jel istina da policija i dalje ne dozvoljava prodaju punog kapaciteta tribine?
  • IvO67
    5
    upravo kupio ZD
    hvala Deda na pomoći
    :up:
  • deda
    32.6k
    Nema na čemu Ivo, dužan si Dedi jedan pelin. :cool:
  • scarface
    264
    Priča ide.
    Osnovna škola.
    Generacija osmaša kojima sam bio razrednik.
    Otišli ove godine. Konačno, reklo bi se...:smile:

    Ono što me iznenadilo je bila njihova odluka u dogovoru s roditeljima da mi kupe, da,da KUPE GODIŠNJU KARTU. Pojma nisam imao.
    Šok i nevjerica.

    Danas dobio potvrdu na mail da mi je kupljena godišnja karta za Zapad dolje, dakle, najskuplja karta.

    Moram li, trebam li, isprintati taj dokument da bi preuzeo karticu godišnje karte?

    Hvala na odgovoru.
  • IvO67
    5

    kaj se mene tiče i dva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.