• Päddy1
    78
    Nevjerovatno da smo opet dali besplatno igraca rijeci...A oni nama nabijaju cijene da to vise nije normalno, da te glava zaboli... dok toga miskovica vidim, odma mi se gadi, a mi jos poslujemo s takvima...a on nama supak da...sad se nadam da ce u buducim transferima malo ic nama u susret malo a ne samo gledat za svoju korist...

    I citam da se Lyon rijesio Lovrena i da besplatno moze doc... pitanje sad dal ga i dalje trebamo (vjerovatno ne, posto je Mmae korak do potpisa) i sigurno bi placa bila minimum 1 milijuna €
  • Niko1986
    91
    Pa nije ova uprava odbila tu ponudu, a pitanje kolika je ona zapravo bila.
  • Nino Bule
    13.4k
    Druge ponude me ne brigaju besplatno pustanje rukavine u rijeku ne dolazi u obzir
  • Peškaman
    4.2k
    Smiješno kako podrugljivo komentirate tog Dahla i pokušavate ismijat nekog a kada se isti spomenuo na forumu kao potencijalno pojačanje,euforija i oduševljenje.

    Da ne spominjem da je čovjek pod nadimkom 'Ban' ga prvi spomenuo ovdje na forumu u temi scout kao i Pavića.
  • Nogo
    3.6k
    Meni je ovo s Rukavinom smješno i 50% transfera kao i Janković. S druge strane slušao sam Miška koji govori da će Rukavina doći samo u slučaju ako raskine ugovor.
    S guštom bih ga dao u nekog Slovenskog, Austrijskog, Mađarskog prvoligaša na posudbu a da samo ne ode u Rijeku!
  • Daliban
    1.6k
    Ovo s Rukavinom je vjerojatno neki deal ala Čavlina. Ukoliko je tako, podržavam.
  • OsamŠest
    3.3k
    Meni ovo sa Rukavinom i Rijekom miriše na neki dogovor i trampu. Sačekajmo.. :smile:
  • don
    5.5k
    Pišu 24 da Rukavina ide besplatno u RijekuNiko1986

    strašno, nastavlja se poklanjanje igrača Rijeci... Ja ne znam jel nam Miško šalje gole slike ili?

    Nadam se da je neki dogovor u pozadini.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ajmo sad 20 stranica o nesposobnoj upravi koja navodno besplatno daje igraca od 20 godina i koji nicim nije pokazao da zasluzuje mjesto u Dinamu...
  • E46
    634
    Svejedno i taj igrac ima neku vrijednost, kog su oni poklonili nama
  • Jaki991
    120
    Rukavina, postotak Jankovića i damo im milju i pol eura i Marco welcome
  • Niko1986
    91


    Točno to, lik ima 20 godina i nije se nigdje pokazao. Uz to, sigurno ima vrlo dobru plaću.
  • Laugreano
    2.5k
    A bome su i samo novinarska nagađanja, koje pogode 1 od 100
  • Haza
    4.1k
    Nadam se da je Rukavina dio šireg transfera, u suprotnom je ovo potez koji me na osobnoj razini smeta. Miškovića ne mogu smisliti, organski ga ne podnosim, ne bi mu dao čašu vode u pustinji, a kamoli perspektivnog igrača.
    Nekako se nadam da ova Uprava ima slične osjećaje prema Miškoviću kao i ja, te da neće biti džabe transfer, već nam u suprotnom smjeru netko dolazi.....
  • Nino Bule
    13.4k
    Nije stvar da ide besplatno, s time nemam problema, nek ide besplatno u celje/ujpest/sibenik/varazdin, ne u rijeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions