• CastAway1986
    1.4k
    sve točno rečeno !
    Primjerice ovaj stoper iz Gruzije Lochoshvili je u Serie A bio standardan i imao 25 nastupa za Cremonese , lani isto u prvih 11 u Serie B..Moussa Sylla zabio 15 golova u drugoj francuskoj ligi kao krilo , nekad smatran top talentom Monaca uz Mbappe i co..Nisu to baš "drugoligaški "igrači kako ih pojedini hoće prikazati..Buksa, Čerin , sve igrači za Dinamo i korak naprijed u odnosu na neka imena koja su se gledala prije..
  • Sajla
    5k
    Kako ne shvaćate, u drugoj ligi Njemačke, Francuske, Engleske nema igrača za Dinamo, to je glupost. Treba gledati drugu švedsku ligu! Tamo su talenti i igrači za napad na Ligu Prvaka! Možda niste znali, ali jedan Samuel Dahl je prije manje od godinu dana igrao u Örebro SK, klub iz donjeg doma druge švedske lige. Da smo ga na vrijeme skautirali pa onda doveli, a ne ga pustili Djurgardenu... Tko zna koliko nas talenata još tamo čeka, a mi gledamo po Ligue 2, Jaojao, kako loš posao naš sportski sektor radi... umjesto da gledaju Utsiktens - Oddevold, oni traže igrače na utakmici Bordeaux - St.Etienne ili Middlesbrough - Norwich. Nesposobnjakovići, zar treba više reći?
  • Dinamouberalles
    218
    Meni je ovo zasad top transfer rok .
    Pjacu nema potrebe komentirat , prosle sezone upoznao ligu ove godine ce je rasturit . Takvog igraca ne bi dobili ni za 4-5 mil

    Torrente -besplatan , kakav god da je posluzit ce nam , pa makar rotacija .

    Filipovic - sigurno bolja opcija od krkalica

    Mmae?- pogledao sam zadnjih dana par repriza cini mi se rang thea , igracina .
  • Jurki
    11.6k
    Hnl clubs and players dont like this conversation. They are going to be hungry, and dont have biber :cry:
  • cibona
    2.9k
    Zašto se stvara narativ da je odlazak Roga na zimu gotova stvar?

    Nisam bio u toku zadnjih dana pa sam možda nešto propustio, ali moje mišljenje je da bismo trebali napraviti sve što je u našoj moći da ga zadržimo, a mislim da bi rog to isto htio.

    Koliko bi cagliari tražio za njega?
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ako se vrati u formu sad na jesen sigurno ga neće pustit tako lako, a opciju otkupa nemamo.
  • Dinamouberalles
    218
    platili ga 15 mil , sigurno ne bi bio jeftin
  • Rex Ramae
    2.8k
    Nedavno je izašao intervju predsjednika Cagliarija koji je izjavio da jedva čeka povratak Roga sa posudbe, kako ga nije zaboravio, da očekuje da bude dodatna snaga ekipi te da ima nedovršenog posla u Italiji.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Zašto se stvara narativ da je odlazak Roga na zimu gotova stvar? Koliko bi cagliari tražio za njega?cibona

    Zato kaj je gotova stvar. Možda se nešto promijeni, to nitko ne zna, ali u ovom trenutku to je poprilično gotova stvar. Cagliari ga je platio 15 milijuna i sigurno ga neće pustiti za sitnu lovu, neovisno o tome kaj je u zadnjoj godini ugovora.
  • Zagi
    7.6k
    Bome neće ni prodati igrača sa dvije operacije križnih za ne znam koliko. 15m ili ne.
  • Dinamouberalles
    218
    sigurno da ne , al ako se vrati u formu , bit ce im vrijedniji nego eventualni 3-4 mil tako da sumnjam da bi ga prodali za te pare
  • Bosskovitz
    11.7k


    Za 15 milijuna neće sigurno, ali možda ga recimo mogu prodati za milijun više nego kaj smo mi spremni platiti.
  • Orc123
    7.8k
    Rog ima ugovor do 2026....znaci kad mu istekne posudba ima jos ugovor godinu i pol tako da apsolutno je sve na Talijanima. Mi nemamo nikakvu opciju otkupa tako da blize je odlasku nego ostanku.
  • cibona
    2.9k
    Nedavno se pojavio intervju predsjednika Cagliarija koji je izjavio da jedva čeka povratak Roga sa posudbe, kako ga nije zaboravio, da očekuje da bude dodatna snaga ekipi te da ima nedovršenog posla u ItalijiRex Ramae

    E nisam ovo znao... Šteta.
  • Common Sense
    796
    Sve će prvenstveno ovisit o željama i planovima Roga. Ukoliko on bude izričito tražio nastavak karijere u Dinamu i nakon isteka posudbe, siguran sam da će se klubovi lako dogovoriti. U najgoroj varijanti vratio bi se za 6 mjeseci po isteku ugovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions