• Päddy1
    78
    Pa da i ja mislim .. Tesko da ce staracki dom iz Splita uspit popravit hrvatski koeficijent...
    A madjari iz Osijeka mozda ne odma ove godine
  • Str1nger Bell
    1.3k
    S obzirom da su klubovi digli cijenu svojih Gruzijaca nakon jedne dobre utakmice i asistencije, očekujem 30+ mil. za Baturinu radi onog solo prodora protiv Albanije.
  • Ivdzo11
    4.2k
    bilo je prije u chatu
  • sport
    3.3k
    vrati se na str.4011
  • Juznjak
    3.8k

    U jedan dan si natuko 29 komentara. Stavljen je danas cijeli članak, čitaš li ti uopće što drugi pišu ili si tu samo kako bi udarao po svome?
  • Päddy1
    78
    nasao sam, hvala

    Taj Kočorašvili je zvijer... on bi pasao u dinamo, steta
  • Päddy1
    78
    I kaj onda? I da sam napisao 100 komentara u 24h - u cemu je problem? Citam sve komentare, al nisam skontao da je to taj clanak.. a i nije tocno ispod mog komentara kako ste vi naveli, ali ok..
  • Orc123
    7.8k
    Ovo je vec dugo proslo da nema insajderskih info....gdje je Miro nestao?
  • criticus
    2.2k
    Ovo je vec dugo proslo da nema insajderskih info....gdje je Miro nestao?Orc123

    Nek se ne javlja prije ponoći ako mu je forumski život mio.
  • hardek
    2.8k
    uglavnom razumijem šta želiš rec općenito, ali ovaj dio sa dovođenjem igrača iz 2. liga mi nema smisla pretjerano.

    U svakoj 2. ligi od liga petica postoji barem 3-5 igrača koji mogu igrati u Dinamu. To što je netko s 24 godine u 2. ligi ne znači nužno da nema kvalitetu. Neki igrači su imali teži put, neki su late bloomeri, a neki su se odlučili za korak nazad u karijeri kako bi opet mogli otići 2 koraka naprijed. Generaliziranje igrača samo zato što igraju u 2. ligi ti ne drži vodu. Naravno 90% igrača iz tih liga nije za Dinamo ali reci da nitko iz 2. lige ne može pomoći je pogrešno.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Još jedan lijevi bek i dokazano desno krilo i mi imamo jako respektabilnu momčad koja neće biti ni blizu outsider ako se plasiramo u Ligu Prvaka. Ovo zasad odlično izgleda - Pjaca, Mmaee, Torrente (tek ćemo vidit, ali zasad izgleda dosta dobro) + Kačavenda koji izgleda odlično na pripremama, Rog koji se vraća, ali kojeg nažalost imamo samo do zime i Stojković koji je igračina samo da nema ozljeda više… Već sad imamo dosta jake dvije momčadi kao što je već netko ranije u temi složio.
  • Droljo
    8k
    Prve lige su popunjene pa dobri igrači igraju i u drugim. Nije to kao kod nas da je druga liga čisti amaterizam i da tamo nema 3 igrača za belupo. Ozbiljne su to lige i igra se na visokom nivou. Uvijek se može nešto iskopati...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Smatram da se definitivno može naći odličnih igrača u Championshipu, Segundi, 2. Bundesligi, Serie B i Ligue 2. Tamo se igra nogomet na dosta visokoj razini i ima dosta igrača kojima bi Dinamo bio odlična stepenica za napredak. Iako se slažem i da je zanimljiva opcija okrenut se prema istoku, npr. Gruziji koja je sada u nogometnoj renesansi kao zemlja.
  • Droljo
    8k

    Nema prepisivanja! :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions