• NitkoBitan
    17k
    on bi mogao bit neki kalibar „talent do neba“Päddy1

    21 godina, da nece bit neki klasican "vjecni talent"?

    Mislim meni je pomalo i smijesna prica oko njegovog dovodenja, nesto u stilu banalnog objasnjenja za dovodenje Perkovica - mlad je i ljevak. Ovaj je pak juznoamerikanac i (kao) zna 1 na 1 (sa 40% uspjesnih driblinga), wow ono haha.

    Bas sam nekako uvjeren da ukoliko dode da ce bit tesko razocaranje. I kaj nam onda ostane? Spikica bi u tom slucaju prodali i jos bi doveli vjerojatno jednog igraca slicnog kalibra Kolumbijcu. Znaci nikakav upgrade u odnosu na Spikica kojeg bi se rjesili za kikiriki.

    Kazem ja, jos najbolje da ostavimo Spikica kao rezervu a dovedemo stvarno pojacanje. Lako se Spikica rjesimo na zimu pa dovedemo nekog talenta, al onda barem znamo da imamo vec jedno mocno krilo koje smo doveli na ljeto i na kojeg mozemo racunat.
  • Päddy1
    78
    da … ja isto nisam bas neki ljubitelj o dovodenju kolumbijca… mislim svaka cast decku, al nemam neki dobar osjecaj…
    Al pitanje koga bi se onda moglo dovest kad vec kazes „pravo pojacanje“ za desno krilo…

    Trebamo nekog ko je na nivou od pjace, samo na desnoj strani
  • Captain America
    17.6k
    Bertrand Traore i Younes Namli su slobodni. Radije takvog igrača dovesti i dati mu nešto veću plaću nego platiti odštetu za Cordobu i potencijalno se uvaliti u probleme s njegovim ugovorom idućih 4, 5 godina.

    Pripreme su pri kraju i dovesti 20godišnjaka za ozbiljne novce koji se nije maknuo iz Kolumbije u trenutku kad ti treba istinsko pojačanje je dosta rizičan potez.
  • Päddy1
    78
    Apsolutno da … 21 godina a jos i dalje u kolumbiji igra… neznam bas a kako kazem, nisu sad neke naj statistike ako uzmemo u obzir da igra sigurno u losiji ligi od HNL-a…
  • Laugreano
    2.5k
    Ne mora to nista znacit. Luis Diaz je sa 22 igrao u Kolumbiji, i nije imao bas neku statistiku.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Znači, ti pitaš kada smo nekoga preplatili kao dobru stvar? Jer nije dobro ako dovedemo nekog bez odštete ili ako ispregovaramo dobre uvjete otkupa?
  • dbut
    26
    pitanje za insajdere :)
    dal klub ima neki neformalni dogovor s petkom sta nakon 15.07. Svi nekako se drzimo tog datuma, a imam filing da ce ga pustit za tih 2,5M u bilo kojem trenutku ako ce on htjet ici...
  • Nolifer
    8.1k
    Joj danas je 15. 07.

    Nadam se da Petko ostaje...

    :pray:
  • Päddy1
    78
    da, al to su rijetki petki i moze se na jednoj ruci nabrojat
  • Orc123
    7.8k
    Ja cu samo jos jednom pitati. Zar stvarno mislite da sad, kad stvarno se ne trosi u vjetar, kad se svaki euro okrene dva puta mislite da ga nisu iskautirali karakterno i igracki do najsitnijeg detalja?
  • plavi devet
    303
    prošli ljetni prijelazni rok, Stojković?
  • MarK
    621
    pretpostavljam ostala trojica Slovenci... Samo se štanca po istome svaki dan
  • San Lorenzo
    15.3k

    Ja cijelo vrijeme imam osjećaj da taj Kolumbijac uopće nije ozbiljna opcija, kao onaj Milanović.
  • Paggini
    19.6k
    Ja cijelo vrijeme imam osjećaj da taj Kolumbijac uopće nije ozbiljna opcija, kao onaj Milanović.San Lorenzo

    Isto mišljenje, ne zato što osobno ne želim dečka jer ga nikad nisam gledao, nego zato što je previše nepoznanica i rizika oko njega da keširamo 2 milijuna u ovom trenutku kad nam je margina za promašaje vrlo, vrlo uska
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions