• Boycie
    1.1k
    Zaba ima opciju naknadne podijele iznosa na rate uz kamatu. Pretpostavljam da ce se moci i u slucaju kupnje godisnje karte.
  • Dumit Rumitu
    0

    To je izmedju tebe i banke, ne izmedju tebe i Dinama.
    Moze sve, samo treba dolaziti na utakmice
  • boyfromthecapital
    18
    Jel zna netko sta bi bilo pametnije sutra? Vrebat online ili otic na point. Ak se pusta u isto vrijeme point i online moglo bi online to otic buduci da je ostalo 500 za sjever.
  • Papastrumf
    12.2k

    Sam si sebi odgovorio.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Vjerojatno će podijeliti dio sektora za online, dio za TP, tako je bar uvijek bilo za pojedinačne ulaznice, a i to bi bilo najpoštenije.
  • deda
    32.6k
    Kao svaka uprava u poslovnom svijetu i naša je preuzela obveze po ugovorima koje je potpisala bivša. Tu nema cile-mile. Ono što sam primjetio osobno već davnih dana, a više vas prošlih kad je počela prodaja godišnjih je naknada koju Dekod po ugovoru ima na transakcije koje obavlja za naš klub. Dakle, radi se o fiksnoj naknadi od 8% na transakciju bez obzira na njenu učestalost i obim. U poslovnom svijetu ovakve stvari nemaju logike jer to znači da na račun od 1eura ide ista postotna naknada kao i na onaj od 10.000 eura. Većina to nije primjećivala kad je kupovala ulaznicu po 20eura i platila 1,60 eura naknade. Ali sad kad kupe 5 godišnjih za 1.800 eura i na to plate 144 eura naknade mnogima se upalila svijećica. Opravdano.

    S obzirom na navedeno vjerujem da će nova uprava ući u ozbiljne poslovne pregovore s tvrtkom Dekod radi korekcije poslovnog ugovora jer korak sam od toga da ovakvu postotnu naknadu nazovem pljačkom. Ne znam trajanje ugovora i njegove detalje, ali oni se što prije moraju korigirati u korist krajnjih korisnika, a to su prije svega članovi GNK Dinamo. Vjerujem da je i tvrtci Dekod izuzetno stalo do poslovnog odnosa s GNK Dinamom pogotovo što im se obim prihoda koji ostvaruju iz suradnje s našim klubom prošlih godina povećavao dvocifrenom postotnom progresijom.
  • Sixthway
    457
    Ono kad si stari godisnjak , čekaš 15. da sjedne plaća I na kraju ćeš vjerojatno ostati bez godišnje zbog velike navale. Morat ću se pomirit da neću moć na gostovanja toliko. Iako znam od prošle sezone par ljudi koji su imali godisnje, a bili zajedno na 15 utakmica. Al dobro sam sam si kriv.
  • Simpatizer
    270
    na kraju ćeš vjerojatno ostati bez godišnje zbog velike navale.Sixthway

    Misliš da će se sve rasprodat u ponedjeljak?
  • Simpatizer
    270
    Sjever cca 500, zapad 1.000.Papastrumf

    ‘Od sutra, ponedjeljka 15. srpnja u prodaji će biti godišnje ulaznice za sezonu 2024./25. za sve članove kluba. U slobodnoj prodaji preostalo je još 626 godišnjih ulaznica za tribinu zapad dolje, te 469 ulaznica za tribinu sjever dolje

    Klub je objavio da je preostalo 469/626 godišnjih?
  • dzg717
    1k
    Ljudi jedno glupo pitanje? Od sutra godisnju mogu kupiti svi ili se prije toga mora učlaniti u klub?
  • skener
    875

    Moras biti clan
  • NitkoBitan
    17k
    Samo clanovi mogu uzet godisnju.

    Dovoljno je racun iz fan shopa predocit kao potvrdu clanstva, ne treba se cekat clanska iskaznica.
  • Cosey
    501
    Misliš da će se sve rasprodat u ponedjeljak?Simpatizer

    Nekak sumnjam da će se sve rasprodati, a kamoli sutra.

    Bit će zanimljivo vidjeti analizu kada završi prodaja.
    Mislim da sam već to rekao, mene kod ovih cijena brine kaj su tolike na ovakvom stadionu.
    Kaj će biti u Kranjčevićevoj ili jednog dana na novom Maksimiru?
  • Simpatizer
    270
    tad ćemo imati istok koji će bit cjenovno između sjevera i zapada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.