• jedan u nizu
    8.2k


    Ocito sam nasao stranicu sa krivim podacima.
    Evo nasao sam da Budimpesta cini 80% turistickih dolazaka u Madarsku (logicno), sto bi opet cinilo 12+ mil turista.
    I dalje je to 10 puta vise nego Zagreb
  • ZgDLions
    395

    Pa nemreš Budimpeštu usporedjivati sa Zagrebom, nismo baš u istom rangu.
  • Patak
    2.9k
    Pa ne bi Dinamo gradio ni jedan. Kranjčevićevu će graditi grad, a za Maksimir bi Dinamo a ne grad dogovorio s privatnim investitorima gradnju. Francuzi nude izgradnju stadiona za 120M
    https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/francuski-div-bouygues-bi-gradio-maksimir-20231107

    Velim, grad se riješi vrućeg krumpira, da Dinamu koncesiju na 99g, a Dinamo sam dogovara dalje izgradnju stadiona sa privatnim investitorima.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Pa nemreš Budimpeštu usporedjivati sa Zagrebom, nismo baš u istom rangu.ZgDLions

    to je cijela poanta mojih postova
  • Pop corn
    8.1k
    Molio bih one koji su bili u obilascima kratku ocjenu:

    Ukupan dojam
    Omjer ponude i cijene koliko ih je zadovoljio
    Što bi još ponudili
    Jesu li uzeli što dodatno u shopu prilikom obilaska

    Ako ne želite javno pisati može i u inbox, malo da dobijemo povratne informacije

    Unaprijed hvala svima
  • Nolifer
    8.1k


    Bilo je top. Dakle taj osjećaj kad si u samom srcu stadiona je bilo baš neprocjenjivo.

    I opet bih ponovio da mogu...

    Jedino mi je bio minus, kaj fan shop nije radio u subotu, al mogli su možda prilagodit, baš zbog ture da se može nešto kupiti usput. Al dobro...

    Cijena može proć i to je ok

    Tak da sam zadovoljan viɗenim i još sam pod dojmom i preporuka svima, koji još nisu da obiđu ako će bit prilike.... :up:
  • Dinamosaur
    1.5k

    Velika preporuka svima da odu kad bude prilike. Bas su svi bili zadovoljni, i staro i mlado.
    Vjerojatno inace nikad nebi dozivio izlazak iz tunela i onaj pogled prema tribinama, pa makar bile prazne. Mogu si sad misliti kako je tek igracima kad izlaze pred pune tribine.

    Bas se puno toga moze dozivjeti i saznati, od prolaska kroz svlacione, teretane, trofejne dvorane koja je tolko krcata da bi ti valjda trebalo pola dana samo da ono sve proucis. A drzati onaj pokal prvaka je prilika koju nisu mnogi iskusili.

    Djevojka koja nas je vodila je bila srdacna i pristupacna i sve se trudi objasniti.
    Za peteroclanu obitelj 35 eura je stvarno pristupacna cijena, a djeci ce ostati uspomena za cijeli zivot i rekli su da im je to jedan od boljih izleta opcenito.

    Jedino sto sam jos pitao je jel idemo i na gornji kat gdje su loze, al je rekla da nije prakticno voditi tak grupu od 20 ljudi zbog lifta. Nisam znao da se samo liftom moze gore. O fan shopu je vec sve receno.

    Uglavnom ljudi kad bude prilike obavezno otidite
  • Simpatizer
    270
    Svakako postavite neki znak na Ticket Pointu za te obilaske, jer kako je sad, netko dođe po one koji su za obilazak par minuta prije termina i onda odu, a ja i moji frendovi smo došli i "poljubili vrata" jer je online pisalo da se prodaje na Ticket Pointu, a na kraju se prodavale samo godišnje ulaznice, za obilaske smo trebali na neku foru znat da će netko doć po nas s druge strane

    Ići ćemo onda tijekom sezone ali da je postojao znak za obilaske ili da je bila zalijepljena strelica ili nešto ne bi nam se to dogodilo
  • Pop corn
    8.1k
    Hvala svima. Proslijedit ću dojmove ekipo
  • masacusec
    3.5k
    Pope, kada će biti nove ture? Kćerka mi ne da mira
  • Pop corn
    8.1k
    Pope, kada će biti nove ture? Kćerka mi ne da miramasacusec

    Četvrtak i petak će biti novi termini, tijekom sutrašnjeg dana će se objaviti
  • ZgDLions
    395
    Zakaj nema neki kasniji termin, pa mi radimo do pet ili barem u subotu.
    Ovo ispada da godišnji trebamo uzimati.
  • Nino Bule
    13.4k
    Vise puta objasnjavano da je nas stadion i trening kamp za sve uzraste i seniore i imaju određene vremnske prozore di mogu ugurat ture a da se ne ometa rad kluba
  • Crusades1986
    11.9k
    Pa napisano je u obavijesti da će se prilagođavat sukladno obavezama prve ekipe... kad njih nema na stadionu može se organizirat obilazak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.