• Krizy
    44.2k
    U pobjedi Gorice posebno se svidio 18-godišnji Toni Majić, koji je u situacijama “jedan na jedan” apsolutno dominirao nad bugarskim bekovima i stoperima.

    Lagan, prodoran, sjajnog driblinga, djelovao je kao igrač koji bi se vrlo brzo mogao iz prinove pretvoriti u ozbiljno pojačanje za ovu momčad Gorice…

    Uz njega, vrlo zanimljivu partiju odigrao je i njegov vršnjak Ante Sušak na lijevom boku, njih dvojica u kombinaciji ponudili su puno toga za prvi nastup, za mlade godine, s obzirom na očekivanja…
  • Zagi
    7.9k
    Gorica pripreme protiv Triglava. Naši Sušak, Gurlica i Majić igraju drugo poluvrijeme.
  • Zagi
    7.9k
    Gorica - Lokomotiva live
    https://freestreams-live.my/maxsport01/
    Majić u prvoj.
  • hardek
    2.9k
    Teška letargija kod njega. Isto ko da mi Petka stavimo na lijevo krilo. Vjerujem da bi bio bolji kao špica, ali brate potrči za tom loptom nekad. Čim vidi da je malo vjerovatno da će doći do lopte, taj ne trči
  • Zagi
    7.9k
    Evo sada povratni trk. Jest jedan ali vrijedan :rofl:
    A gle , ako će trčati igrati će. Ak ne , ne.
    Ali da, slažem se u potpunosti.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Je li tko gledao utakmicu Gorica Lokomotiva, kako su nasi igraci odigrali, vidim da je Gorica razvalila Lokomotivu 3-0
  • hardek
    2.9k
    Majić igra nogomet samo kad mu je lopta u nogama, mrzi trčati više od Brune.

    Gurlica igrao zadnjeg veznog cijelo drugo pol. Vidi se da mu to nije najdraža pozicija. Ne znam da li ga u Gorici stvarno vide kao zadnjeg veznog ili nisu imali koga staviti danas pa je igrao on.

    Sušak igrao svoju poziciju lijevog bočnog al nisam ga nešto previše primijetio. Teško je bilo za vidjet tu stranu terena gdje je on igrao.

    Gorica dobila 3:0, rezultat niđe veze. Lokomotiva imala valjda 10 prilika od toga i penal promašili sve živo i mrtvo. Gorica došla 4 puta u kazneni prostor i zabila 3 gola eto.
  • deda
    32.8k
    Ovaj zaključak za Majića sam odavno donio. Dečko ima sve predispozicije, ali na utakmici izgleda 90% vremena kao da mu je netko umro ili da čeka hoće mu cura javit jel trudna ili nije. Jednostavno fali fokusa, defanziva mu je nula. Malo mi smrdi na Šaranića. S takvim dečkima se mora ozbiljno poraditi na psihi i voljnom elementu inače još jedan dragulj bačen u koprive. Bruno je samo jedan, na njega dolaze desetine Majića, Šaranića, Halilovića i sličnih bezimenih.
  • Dudu9
    820
    Znači mali ako drastično ne promjeni navike propada ko žeton, klasika i ne očekujte da će se ista promjenit, ako mali sad ne grize pokušava nešto napraviti u gorici kakav bi tek u dinamu bio, ja te dečke ne kužim šta si umisle da su Ronaldo pa mogu šetati i čekati loptu pa će onda pokazati šta oni znaju, po meni daš mu priliku preko posudbe ako nije to to riješit se što prije takvih
  • hardek
    2.9k
    S time da bi ja još dodao da je recimo razlika između ovih navedenih igrača ta što Majić fizički djeluje puno impozantnije i potentnije. Samim time nameće se činjenica da je vjerovatno onda stvar voljnog momenta. E sad ako ti kao izlazni junior sa ugovorom u Dinamu nemaš voljnog momenta i glad za napretkom...

    Takvim igračima najčešće treba reality check, otić će vani na par godina vidjet da ih tamo nitko ne šljivi ni 5% i doć će pameti. Samo onda mu plafon više neće biti isti kao danas.
  • deda
    32.8k
    Zato kažem s tim dečkima treba jako puno razgovarati, ako treba i s roditeljima, pa čak ako je potrebno i angažirati psihologa. Majić je s loptom u nogama strašan, ali loptu treba dobiti tj. za nju se treba izboriti. I protiv protivnika, ali i u svojim redovima.
  • Niko1986
    124
    Čavlina u prvih 20 minuta utakmice skinuo tri zicera. Mislim da smo na vratarskoj poziciji sigurni neko vrijeme.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Kakva je situacija s Čaićem? Nema ga na popisu za utakmicu već dvije zaredom.
  • Zagi
    7.9k
    Komentator rekao neka lakša ozljeda.
  • Droljo
    8.2k
    Kombinacija soldo - čavlina za tragikomičan autogol :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.