• Liks90
    1.9k
    hahahha godisnji :rofl:
  • deda
    32.6k
    Ne daj se Rile :strong:
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Rile uno di noi :strong:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Recimo da je cijena za zapad gore godišnja 225€ (između 200-250).

    1000 ljudi to kupi, to je 225 000€.

    Nisam financijski stručnjak, ali zar nije to dovoljno novaca da zapad gore bude otvoren cijelu sezonu?
    Simpatizer

    Ako se vec razbacujemo brojkama i racunicama.
    Receno je da treba biti prodano pola tribine da se isplati odrzavanje tribine. Nisam totalno upucen koji bi to troskovi bili, ali receno je da su tu agregati za struju, za rasvjetu, zahode, ugostitelje. Imas nekoliko desetaka redara, sto na tribini sto na ulazima, imas barem 2 punkta sa hranom i picem, imas tu barem 20 ljudi koji rade i vjerovatno jos stvari koje ne znamo.

    Ako je cijena nekakvih 10 eura za zapad gore, znaci da je trosak pola tribine nekih 20k eura. A tvoja racunica sa zaradom od 225k eura bi bila dovoljna za 10ak utakmica. Dinamo ce ove sezone imati 24-25 domacih utakmica.
    Tako da bi godisnje pokrile manje od pola sezone troskova.

    Siguran sam da ce na Kranjci biti godisnje za sve tribine koje ce stalno biti otvorene. Kao i na novom maksimiru. Nova vlast i novi ljudi u dinamu rade s onim sto imaju, a to je ova monstruoznost od stadiona.
  • The Undertaker
    5.1k
    Dinamo ima 12 ekstra utakmica za koje bi trošak ZG bio veći od prihoda. Za europske utakmice i za derbije (6) će ZG ionako biti otvoren. Za 1000 kupljenih godišnjih klub bi bio tu negdje na nuli (moja gruba računica).
  • Simpatizer
    270
    Pojma nisam imao da je ZG toliko skupa tribina, to je oko 300k€ godišnje onda (možda i više)
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ali otvaranjem ZG za godisnje bi izgubili dio godisnjaka koji trenutno idu na ZD i SD, pa je i tu neki gubitak.

    Uglavnom, jako nezahvalna situacija. Sezone gdje ce biti veca od rekordne prosle, stadion sa 2 a zapravo 4 tribine u poluizdrzivom stanju.
    Strpimo se jos sezonu ili dvije.
    Tko zna, ako posjeta stvarno bude iznad svih ocekivanja, mozda sljedece godine zazivi i ZG za godisnje.
  • Pop corn
    8.1k
    Ajmo mi prvo napraviti svi sve što možemo da kupci godišnjih ulaznica dolaze na Dinamove utakmice redovito, da se prodaju pojedinačne. Da imamo ispunjen zapad dolje i sjever dolje. Onda možemo u idućoj fazi razmišljati o prodaji godišnjih za gornje tribine jer zaiata postoji interes za redoviti dolazak. Ništa ne ide preko noći....
  • Nino Bule
    13.4k
    Za 1000 kupljenih godišnjih klub bi bio tu negdje na nuli (moja gruba računica).The Undertaker

    Stvar je da ne postoji interes od 1000 godisnjih za zapad gore
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Kod TP nema žive duše, izgleda da tko je mislio kupiti je kupio... Znači ostati će za pon dosta karata :ok:
  • by-tor
    177
    Pitanje za upućene: bude se u ponedjeljak moglo online odabrati mjesto ili bude mjesto ono koje mi dodijeli sustav u tom trenutku?
    Buraz, šogorica i ja bi uzeli mjesta jedno do drugog, pa me zanima jel to moguće izvesti online.
    Ili će možda moći jedan korisnik uzeti godišnju za sebe i još nekog?
  • deda
    32.6k
    Jedan može slobodno uzet za sve troje i moći ćete birati mjesto.
  • by-tor
    177

    Super, fala!
  • NitkoBitan
    17k
    Gradanska duznost obavljena.

    Za vrijeme kupovine niti guzve niti sunca :cool:
  • lucky luciano
    310
    Jel primaju Diners i na koliko rata?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.