• Olmic
    3.6k
    6,7 ljudi u redu trenutno
  • Svi na Sjever
    2.2k
    20 ljudi u redu...
  • ZgDLions
    395
    Kad se rasprodaju godišnje za zd i sd trebalo bi probat sa zg.
    Tipa predbilježba za tisuću mjesta sa nekom cijenom izmedju dosadašnjih, pa ak se skupi toliko pustiti u prodaju, a ak ne poništiti predbilježbe.
    Meni ko istok bojsu fali ta tribina koja nikad više ne bude u opticaju, a zg mi je puno draži od zd.
    Malo se teže popnem gore, ali veća mi je fora, a i na Istri je legendarni komentator Zeko bio pored mene pa sam imao neponovljiv doživljaj.
    Ko to može platiti.
    :grin:
    Sad sam se sjetio, bio Zeko i na predstavljanju dresova, žena ga odma prepoznala.
  • Captain America
    17.6k
    Kad se rasprodaju godišnje za zd i sd trebalo bi probat sa zg.ZgDLions

    Iako dijelim tvoj sentiment prema ZG, dečki iz kluba su ovdje napisali da je neisplativo puštati godišnje za ZG.
  • ZgDLions
    395
    Kako neisplativo ak imaš soma pretplatnika plus nema šanse da si neko od ekipe nebu uzeo jeftiniju gore za pojedinačnu tekmu, otvoriš jedan sektor i to je to, samo sredina.
    Ko ne riskira ne profitira, sad se sve diglo na višu razinu.
    Moraš ekipu naučiti da stalno dolaze gore, brzo to postane standard.
    Zona je pozivala stalno da se ide na tekmu i objavljivala broj prodanih karata, pa ja vodim ženu i sina koji doslovno nemaju nikakav interes, pa se prikopčo kum sa svojim, sad me i šogor pita da ak idemo čoporativno da bi i on i žena sa nama.
    Moraš gurati, nema predaje.
    Naravno ak je zima i kiša pada malo kalkuliraš, al da se izvesti.
  • Simpatizer
    270
    potpisujem. Osobno znam jednu osobu kojoj je 360€ previše za godišnju pa mi je rekao da će na derbije i europske ići na sjever ili zapad gore.

    Uvjeren sam da bi čovjek kupio godišnju da ima za zapad gore za 200-250€
  • Svi na Sjever
    2.2k
    PBZ banka ide do 6 rata kog zanima...
  • NitkoBitan
    17k
    Kakve rate... klubu treba novac za pojacanja sad odmah :grin:
  • rioda
    4.8k
    Kako oni plaćaju transfere, tako i mi godišnje :joke:
  • Captain America
    17.6k
    Kako neisplativo ak imaš soma pretplatnika plus nema šanse da si neko od ekipe nebu uzeo jeftiniju gore za pojedinačnu tekmu, otvoriš jedan sektor i to je to, samo sredina.ZgDLions

    Pitanje je koliko ljudi bi došlo na Šibenik, Goricu, Slaven... A moraš otvorit tribinu i osigurati security ako dođe 10 godišnjaka kao i da ih dolazi 1000.
  • Simpatizer
    270


    Recimo da je cijena za zapad gore godišnja 225€ (između 200-250).

    1000 ljudi to kupi, to je 225 000€.

    Nisam financijski stručnjak, ali zar nije to dovoljno novaca da zapad gore bude otvoren cijelu sezonu?

    Još na tih €225k nadodaj i pojedinačne karte (sigurno će bit sve rasprodano za Europu i Hajduk).

    Malo mi je čudno to
  • ZgDLions
    395

    Svaki je početak težak, ali tih soma pretplata će valjda biti neka garancija.
    Moraju se svi segmenti podići i broj prodanih dresova, opreme, članskih, gledatelja… moraš gurati, vridilo se roditi je urodilo plodom.
    Mi smo kupili frendovima sad kad su dobili klinca odmah onaj kompletić iz shopa za bebe iako ni nisu odavde, niti imaju baš nekaj sa Dinamom.
    Ako ćemo ne isplati se, onda možeš na placu kupiti fejk dres i gledati tekmu preko streama, ali kaj klub ima od toga.
  • Blue sky
    3
    Da li netko zna dal se moze kupiti godisnja od ponedjeljka sa potvrdom(racunom sa imenom i prezimenom) da je uplaceno clanstvo?
  • deda
    32.6k
    Da
  • Captain America
    17.6k
    Razumijem vas obojicu. Meni je ZG isto top tribina. Uglavnom dolazim na stadion 10 minuta prije početka i nikad nisam imao problema s dolaskom na tribinu prije izlaska igrača iz svlačionica.

    Novi ste ovdje, ali nekoliko zonaša je među zaposlenicima, članovima skupštine, članovima odbora i sigurno imaju dobar razlog zašto nisu pustili godišnje za ZG.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.