• gledatelj
    550
    Pitanje jesi probao navijačku ili igračku verziju
  • NBC
    28

    Igračku, jer sam bio u firmi koja radi tisak pa sam probao. Krivo mi je da je takav.
  • Dendle71
    110


    Ovako znači. Bio si u firmi koja je zadužena za tiskanje reklame, broja i prezimena na dresu? Nisam to baš shvatio. Koja je to točno firma?

    Onda da nastavimo. Ta firma ti je dala originalan dres da ga ti isprobaš. Onaj dres koji će netko od naših igrača nositi na jednoj od narednih utakmica. Mora bit taj jer u prodaji nema dva različita dresa koliko sam shvatio.

    Pa dalje. Ujedno si i isprobao i Adidasov player's version dres iz prošle sezone pa si imao mogućnost direktne usporedbe. Uz to si vjerojatno I stručnjak za sportsku tkaninu.

    Kako meni ide na živce to omalovažavanje Castore-a. I oni su renomirana firma. Tkaninu (gotovu robu naravno) uvoze vjerojatno kao i Adidas (i ostali) iz Azije. Castore ima jasan cilj i na tome rade intenzivno. Svake sezone dobe po nekoliko klubova I nećemo dugo čekati da ulove jedan od top klubova.

    I sad pored ugovora kojeg smo mi sklopili i koji nam donosi milijune ljudi traže da se raskine ugovor koji je na snazi 12 dana jer su oni sigurni da se igračima neće svidjeti. Svašta se ovdje da pročitati. Ali je valjda bilo bolje pod Adidasom koji je na nama zaradio a za uzvrat nam je ponudio ugovor koji nam monetarski ništa ne donosi osim postotke od prodaje robe. Daj se molim te skuliraj i koristi barem temu koja je otvorena za dinamov dres.
  • Common Sense
    796
    Tako je, najvažnije je da klub dobro zarađuje i ima financijsku korist od outfittera. Malo mi je nevjerojatno da je klub zadnjih godina dobivao nekakvu siću od Adidasa, tim više što su ostvareni povijesni uspjesi, a znam da je ranije svojevremeno od Diadore i Pume dolazila solidna lova.
  • ZgDLions
    395

    Imao sam danas u rukama Bayernov adidas dres i baš fini materijal.
    Jučer sam pipao u shopu naš i da me ubiješ nisam zapamtio da li je to neka ogromna razlika na našu štetu.
    Svaka čast ako je kolega to uspio tako usporediti.
  • rioda
    4.8k
    Fascinantno je da baš svaki novi profil koji se u zadnje vrijeme registrira na Zonu širi samo negativu :monkey:
  • DrawTube
    4.7k
    I nikad ne komentiraju nešto pozitivno
  • xavier
    12k
    I ne zaboravimo da su svi takvi uvijek "insajderi" koji su "zbog prirode svog posla došli do neke informacije", uvijek negativne, koju "moraju podijeliti s nama".
  • gledatelj
    550
    Evo novi dresovi Rijeke. Znam da je gostujući bio tema ovdje. Domaći mi je na prvu top, ali gostujući baš ocajan
    Link
  • Paggini
    19.7k
    Rezervni očaj, prvi je ok na prvu, onda skužiš ove jebene morske pse koje su na njega ubacili hahaha, očaj
  • gledatelj
    550
    Uff te pse nisam ni skužio. Promasaj
  • Nolifer
    8.1k
    Ovaj drugi dres mi je onako čudan.

    Da je bez tog uzorka od morskog psa, da je ostalo to šarenilo bilo bi im top, ovako flop.

    A prvi dres više manje ok
  • Izet Hajrović
    2k
    Od iza oba dresa izgledaju top po meni.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Da me netko pitao prije 10 godina koji klub (grad) će 10 godina zaredom na prednjoj strani dresa nositi veliki križ...

    Ovaj s morskim psom je smijurija, ružan sa stražnje strane, tragikomičan s prednje.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Isto mi se dopada dres. Nadam se da će bit nekad u budućnosti u sličnom tonu i naš dres... Nema nekog nepotrebnog uzorka, a izgleda odlično... :up:Nolifer

    možda ja imam problema sa vidom, ali na dresu od club bruggea vidim uzorak!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.